Środa 10.05.2017 09:30

PARADA SOBOWTÓRÓW na Eurowizji: Sarsa, Chodakowska i... Iwona Burnat (ZDJĘCIA)

Eurowizja 2017 konkurs Eurowizji 2017 Polska na Eurowizji 2017 Kasia Moś Kasia Moś które miejsce półfinał Eurowizji jak wyglądał półfinał Eurowizji Eurowizja 2017 wyniki

We wtorek wieczór w Kijowie odbył się pierwszy półfinał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, którego główna odsłona będzie miała miejsce w sobotę. Jako jedenasta wystąpiła Kasia Moś, której piosenka Flashlight przyniosła szczęście - Polka dostała się do finału razem z dziewięcioma reprezentantami innych krajów.

Przypomnijmy: Kasia Moś ZAŚPIEWA w finale Eurowizji! "Dziękuję Europo, kocham Was wszystkich!"

Występy na eurowizyjnej scenie tak jak co roku okazały się dobrą okazją do zaprezentowania dziwnych piosenek i jeszcze dziwniejszych strojów. W tegorocznej edycji wystąpiło zaskakująco dużo piosenkarzy wyglądających jak sobowtóry rodzimych celebrytów. Na scenie w Kijowie zaśpiewały odpowiedniki Sarsy, Iwony Burnat, a nawet... Ewy Chodakowskiej. Nie zabrakło także mężczyzny kręcącego warkoczem, który chyba chciał zostać drugą Conchitą Wurst. Na szczęście plan się nie powiódł.

We wtorkowych eliminacjach wystąpiło łącznie 18 uczestników, z których awansowało 10. Oprócz Polski, do sobotniego finału dostały się między innymi reprezentacje Armenii, Cypru, Szwecji i Portugalii.

Zobaczcie zdjęcia. Kto Waszym zdaniem wyglądał najdziwniej?

« Poprzednie 1/26

Kasia Moś, Polska

2Kasia Moś, Polska