Marcelina Zawadzka ograniczy obowiązki zawodowe? "Będzie za to częściej odwiedzać kluby, może kogoś pozna"
marcelina zawadzka
13.05.2017 00:02

Marcelina Zawadzka ograniczy obowiązki zawodowe? "Będzie za to częściej odwiedzać kluby, może kogoś pozna"

"Nie będzie brała żadnych dodatkowych zleceń, ma nadzieję, że ożywi swoje życie towarzyskie".

Podziel się
Dodaj komentarz

Minęło już sześć lat odkąd Marcelina Zawadzka rozstała się z rajdowcem Jakubem Przygońskim. Była Miss Polonia, zatrudniona obecnie w paśmie śniadaniowym TVP oraz konkursie ciastek Bake Off, chętnie podkreśla w wywiadach, że jest trochę chłopczycą i doskonale radzi sobie z pracami, uważanymi stereotypowo za męskie. Jak wyszło na jaw podczas remontu pierwszego własnego mieszkania, które kupiła w Warszawie, może nawet wyręczać ekipę remontową w jej obowiązkach.

Praktycznie wszystko robiłam sama - wyznała w zeszłym roku. Kładłam tynki, nosiłam zlewy, aktualnie układam kafle. Jak trzeba to wyszpachlować też mogę. Zdecydowanie jestem chłopczycą. Nasz tata miał nadzieję, że następne dziecko, czyli ja, będzie Marcelem. Nie udało się, ale ja bardzo chciałam, żeby tata był ze mnie dumny, postanowiłam więc, że będę dla niego trochę synem. Dlatego wspinałam się po drzewach, rąbałam drewno, pokochałam motocykle. Dzięki temu dzisiaj niczego się nie boję i jestem silna. Ostatnio podniosłam kolegę, ważącego 120 kilogramów. Widzę, że tata docenia to, co robię.

Podobno jednak uznała ostatnio, że już wystarczająco nacieszyła się życiem singielki i warto by było, dla odmiany, sprawdzić się w jakimś związku. Kłopot w tym, że aktualnie nie ma z kim.

Ponoć Marcelina jest tak zmotywowana, by znaleźć sobie chłopaka, że… postanowiła ograniczyć swoje obowiązki zawodowe.

Marcysia spędza długie godziny w pracy. Kiedy wraca do domu, często nie ma siły kompletnie na nic - ujawnia w tygodniku Gwiazdy znajoma Zawadzkiej. W samodzielnie urządzonym mieszkaniu zaczęło brakować jej kogoś, do kogo mogłaby się przytulić. Od połowy maja będzie miała więcej wolnego. Nie będzie brała żadnych dodatkowych zleceń. Ma nadzieję, że ożywi swoje życie towarzyskie. Będzie częściej odwiedzać kluby i restauracje i może kogoś pozna. W końcu na co dzień obraca się w dość hermetycznym środowisku i nie ma szansy na nowe znajomości.

Wiedzieliście, że ocenianie tortów jest tak wyczerpującym zajęciem?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-05-2017

gośćhw oZnalazlem fajna strone z aukcjami komornibczymi: cenowo.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) nasion glikol krytyk ciagla egzemy … Czytaj całość

14-05-2017

GośćTaaa... Bo akurat w klubach aż roi się od fajnych facetów....

14-05-2017

gośćeee, akurat ona jest bardzo spoko! powodzenia w szukaniu miłości

26-11-2018

GośćPanimarcelinolubiszkierowceczykisielachcezrovicminetellubiszotylluianalzapraszamnakamaszladnenogiiustagoscggosc

15-05-2017

UuuZmęczona?? A co to będzie jak dziecko się pojawi??

14-05-2017

TośkaDziwne że nie ma chlopaka.Kto wysoko mierzy nisko upada

14-05-2017

gośćPrzecież tydzień temu w PnŚ chwaliła się, że ma faceta. A jeszcze miesiąc temu marudziła, że nie może nikogo znaleźć.

14-05-2017

Gośćona jest z roznerskim co to byl z boladz , z sienkiewicz, z bachleda i chyba z kazda laska na ziemi a teraz ma nowa l***e

14-05-2017

GośćOna jest w zwiazku z roznerskim

14-05-2017

GośćAlez wy jestescie zlosliwi. Piszecie tak jakby tylko wchodzila na plan, ocenila torcik i wyszla, a dobrze wiecie jak to wyglada przy tego typu … Czytaj całość