Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice Magdaleny Żuk: "Ktoś tutaj maczał palce, sami na siebie kręcą bata. NIE RÓBCIE Z MOJEGO DZIECKA WARIATKI!"

445
Podziel się

Państwo Żuk zauważają, że kolejna informacja okazuje się sprzeczna. "Mówili, że Magda trafiła do szpitala nieprzytomna, tymczasem na nagraniu trzyma rękę na twarzy" - mówi ojciec zmarłej w Egipcie Polki.

Rodzice Magdaleny Żuk: "Ktoś tutaj maczał palce, sami na siebie kręcą bata. NIE RÓBCIE Z MOJEGO DZIECKA WARIATKI!"
bEhPtHnp

Sprawą zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk od dwóch tygodni żyje cała Polska. O samotnej podróży młodej, pięknej kobiety do Egiptu, a następnie jej rzekomym samobójstwie w jednym ze szpitali, po serii dziwnych zachowań wypowiedzieli się już niemal wszyscy eksperci z dziedziny kryminologii, politycy, publicyści, jasnowidz, a ostatnio nawet ksiądz.

Nic dziwnego, że temat tak mocno rozgrzewa wyobraźnię - jest w nim bowiem wiele sprzecznych informacji oraz zupełnie nielogicznych faktów, a to wszystko z budzącym co najmniej mieszane uczucia państwem arabskim w tle.

bEhPtHnr

Do serii wykluczających się doniesień doszło właśnie kolejne. Jak słusznie zwracają uwagę rodzice Magdaleny w rozmowie z Faktem, utrzymywano, że Polka trafiła do szpitala w Hurghadzie nieprzytomna, tymczasem na nagraniu z monitoringu widać, że przywieziona kobieta rusza rękami i trzyma się za twarz lub głowę. Albo więc na nagraniach jest ktoś inny, albo personel nie mówił prawdy.

Utwierdzali mnie w przekonaniu przez telefon, że wszystko z nią wszystko jest w porządku. Tylko że jak pojechała pierwszy raz z tego lotniska, co ją nie puścili, w tym szpitalu stała się jej krzywda. Później oglądaliśmy zdjęcia jak do tego drugiego szpitala, no to ręce miała związane i miała rękę na twarzy, a opisali, że ona dotarła do szpitala nieprzytomna, z poważnymi obrażeniami - wspomina ojciec Magdy. Później jak ją wiozą po korytarzu w środku też było widać, że ma rękę na czole i coś kojarzy. Oni sami na siebie bata kręcą, bo nikt nie uwierzy w to, że ona była nieprzytomna. A ten rezydent i lekarz mówili że była nieprzytomna, co jest nieprawdą.

Mama dziewczyny po raz kolejny zaznaczyła, że całkowicie wyklucza wersję, jakoby Magda mogła targnąć się na swoje życie.

Magda na Wielkiejnocy podawała dziecko do chrztu, była chrzestną, byliśmy razem na przyjęciu w Zgorzelcu, a dzień później była u nas. Była normalną, zdrową, wesołą, radosną kobietą, miała plany. Nie róbcie z mojego dziecka wariatki, to była bardzo mądra, wykształcona i ułożona dziewczyna - apeluje pani Elżbieta. Proszę błagam, nie opowiadajcie takich strasznych głupot na temat mojego dziecka.

bEhPtHnx

Jednocześnie kobieta podkreśla, że żadna z powołanych do tego instytucji początkowo nie przejęła się sprawą, a po śmierci Magdaleny nikt nie spieszył się z pomocą. Nic dziwnego, że matka ofiary jest tak wdzięczna Krzysztofowi Rutkowskiemu - który choć jedynie dla własnej promocji - to jednak okazał zainteresowanie pogrążonej w rozpaczy rodzinie.

Rutkowski nam pomógł, załatwił nam prawników. Poza nim nikt nam nie pomógł - żali się pani Żuk. Gdy Magda się znalazła w szpitalu byliśmy pewni, że tam jest bezpieczna. Dlaczego ambasada nie pojechała zobaczyć co się z nią dzieje? Może wtedy, gdyby ją odizolowali od tego środowiska, moje dziecko by żyło i byłoby tutaj z nami?

Ktoś tutaj tak maczał palce, że to jest aż niemożliwością - dodaje z niedowierzaniem Tadeusz Żuk.

Załamani rodzice nie mogą też pochować swojego dziecka, bo ciało nie wróciło jeszcze do kraju.

bEhPtHny

Nie wiemy kiedy wróci do nas nie możemy się doczekać kiedy jej ciało wróci w końcu do Polski - mówią.

Oficjalnie wiadomo, że trwa załatwianie wszelkich formalności związanych z transportem ciała do Polski. Niestety państwo Żuk na pochówek córki będą musieli jeszcze poczekać, gdyż zadecydowano, że w pierwszej kolejności po sprowadzeniu zwłok zostaną one poddane ponownej sekcji.

bEhPtHnz
bEhPtHnA
Zobacz także: Teorie internautów na temat śmierci Magdaleny Żuk
Zobacz także: Zobacz też:
bEhPtHnS
KOMENTARZE
(445)
Gość
4 lata temu
Biedna naiwna dziewczyna. Może nie kryształowa i słabe sobie wybrała.towarzystwo ale nie zasłużyła na to by umrzeć i by taka szopkę robiono z jej śmierci
Gość
4 lata temu
To jest tak straszne ze aż serce boli! Co ta dziewczyna musiała przezywać ?!
Meg
4 lata temu
Dajmy czas tym, którzy się zajmują tą sprawą. Nie od razu poskładają te puzzle, bo to grubsza sprawa.
bEhPtHnT
Gość
4 lata temu
Naprawdę szkoda dziewczyny.Całe życie przed sobą ...niech się dowiedzą nareszcie prawdy!!
Hana
4 lata temu
I obie nogi zgięte w kolanach a jedna miałabyć złamanaw trzech miejscach!
Najnowsze komentarze (445)
Gość
4 lata temu
tam gdzie Markus i jego koledzy to dziewczyny ginom to dziwne ze siem za niego nie biorom.Markus miej jaja i powiez prawde bo to ci nie ujdzi albo siem boisz tych szychuw te ci w ulu siedzom
gość
4 lata temu
powiedzmy ze była wykształcona... licencjat na prywatnej uczelni..... szkoda ze nie poszla na dietetyke na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu... tam bylo by trudniej zdobyc dyplom
Gość
4 lata temu
Nafaszerowali biedną dziewczynę narkotykami badź innymi substancjami odurzającymi, a teraz chca z niej wariatke zrobić
gość
4 lata temu
DZIEWCZYNY DO DZIKUSÓW SIĘ NIE JEZDZI .
gość
4 lata temu
Przecież oni (ci ubrani na biało i pielęgniarka) niczego konstruktywnego tam nie robią
gość
4 lata temu
sama se nagrabiła. Wariatka.
magdalena żuk
4 lata temu
kocham świat
magdalena żuk
4 lata temu
dodawali mi narkotyki
bEhPtHnL
gość
4 lata temu
co za szok
gość
4 lata temu
Skoro chodziła na terapię dla DDA to w domu nieźle musiało się dziać. Najprawdopodobniej tatuś niezłe bagno zgotował własnej rodzinie, że dziewczyna wyprowadziła się w wieku 17 lat z domu i korzystała z terapii.Mogło to wszystko też odbić się na jej dorosłym życiu.Dziwne też, że chciała huczne wesele zrobić , a na wycieczkę pożyczała od rodziców.
Ada
4 lata temu
Dlaczego wśród tylu brudasów nie znalazł się nikt kto by był dla niej przyjazny i chciał pomóc. Szkoda mi jej bardzo.
gość
4 lata temu
Ludzie, społeczeństwo, Polacy. Podać dalej... Przestańcie jeździć do Egiptu !!!!! Dla arabów jesteśmy niewiernymi z których chcą tylko wydoić kasę. Jest wiele pięknych Europejskich, bezpiecznych krajów w których słońca i błękitu morza nie brakuje. Przesyłam filmy Dawida Ozdoby oraz rozsądny komentarz jego koleżanki których życie było również zagrożone w kontekście tragedii Magdaleny
gość
4 lata temu
rodzinka taka sama naiwna jak ta Magda.... R. sobie wzieli, po prostu żenada
gość
4 lata temu
komu tak zależy na zamazaniu tego tematu??????
...
Następna strona
bEhPtHon