Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamek namawiał do BICIA KOBIET u Wojewódzkiego? "Publicznie nawoływał do NARUSZANIA NIETYKALNOŚCI KOBIET"

237
Podziel się

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył do prokuratury Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Publiczne podżeganie do robienia krzywdy komukolwiek i to przy pomocy środków masowej komunikacji jest karalne".

Adamek namawiał do BICIA KOBIET u Wojewódzkiego? "Publicznie nawoływał do NARUSZANIA NIETYKALNOŚCI KOBIET"
bEhPdkBh

Tomasz Adamek, były bokser i zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation (IBF) od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych razem z żoną i dwiema dorastającymi córkami. W ojczyźnie bywa rzadko, szczególnie po spektakularnej kompromitacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W 2016 roku przegrał walkę z Erikiem Moliną i ogłosił zakończenie kariery.

Niedawno 40-letni sportowiec postanowił przypomnieć o sobie polskim widzom i zapowiedział, że zamierza wrócić na ring. Jednak bardziej niż na "przyszłych sukcesach zawodowych", bokser skupiał się na rozmowie o wychowywaniu córek: 17-letniej Weroniki i 20-letniej Roksany. W programie Kuby Wojewódzkiego przyznał, że w swoim domu "trzyma dyscyplinę", każe chodzić całej rodzinie do kościoła i wybiera chłopaków, z którymi mogą spotykać się jego córki. Jego przyszłym zięciem na pewno nie może być nie-Polak i czarnoskóry. Na koniec dyskusji w show zaproponował jeszcze lanie Natalii Nykiel, którą uznał za "rozpuszczone dziewuszysko", bo wyznała, że nie umie gotować ani sprzątać. Zalecił jej także zrzucenie pięciu kilogramów…

bEhPdkBj

Poglądy Tomasza Adamka wywołały lawinę krytyki. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych uznał, że wypowiedzi sportowca naruszyły granicę dobrego smaku i miały charakter seksistowski oraz rasistowski. Dodatkowo organizacja stwierdziła, że swoimi słowami sportowiec nawoływał do przemocy wobec kobiet.

Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet - możemy przeczytać we wpisie organizacji na Facebooku. O ile pan Adamek prywatnie może być sobie nie tylko rasistą ale nawet miłośnikiem uderzania głową w ścianę to publiczne podżeganie do robienia krzywdy komukolwiek i to przy pomocy środków masowej komunikacji jest karalne. Tym samym w opinii naszego Ośrodka pan Adamek popełnił przestępstwo ścigane z urzędu za które powinien stanąć przed sądem. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie trafi jutro do prokuratury właściwej miejscowo.

bEhPdkBp
bEhPdkBq

Tomasz Adamek z żoną i córkami:

bEhPdkBr
Zobacz także: Tomasz Adamek: 40 lat na wagę ciężką to jeszcze nie jest 50
Zobacz także: Zobacz też:
bEhPdkBK
KOMENTARZE
(237)
gość
4 lata temu
G***i ten adamek jak but z lewej nogi. współczuję jego córkom i zonie. Może takie katolickie wychowanie jak u pana Rafałka Piaseckiego? Damski bokser w imię boga...
Gość
4 lata temu
On już od kilku lat powoli tracił kontakt z rzeczywistością, a teraz już całkiem mu odbiło.
Gość
4 lata temu
T**y buc, takie mam wrażenie jak go słucham i widze
bEhPdkBL
Gość
4 lata temu
Żal komentować. Dno.
gość
4 lata temu
it aZnalazlem f***************************************w: DYSKONT.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) janowi jarzyc lutuje mikser napedu dworka dostap jalowyuotemi krzyze ikonie
Najnowsze komentarze (237)
gość
4 lata temu
A czego można się spodziewać po kimś, kogo tyle razy walono w głowę.
gość
4 lata temu
jakbyście byli bici przez tyle lat na ringu to by wam też się śruby poluzowały w głowie, więc skoro rodzina szanuje jego głupote to i my bądżmy wyrozumiali.
sawa
4 lata temu
Jak to indywiduum śmie fotografować się w otoczeniu symboli religijnych!!!? Mnie, jako katoliczkę, to oburza. Kto nawołuje do agresji, do nienawiści, nie ma prawa nazywać się chrześcijaninem! Można by mu wytoczyć nawet sprawę sądową za obrazę uczuć religijnych. Byłyby podstawy.
gość
4 lata temu
Nie lubie tego czlowieka .
gość
4 lata temu
fajny facet,męski konkretny ,mrrr,....
jazz
4 lata temu
Ale p******y ten Adamek, mordę ma wstrętną i jest obleśny fuj. Dobrze ,że mieszka w już w Polsce. Wszyscy powinni go bojkotować we wszystkim. Biedna ta żona i córki. To jest typowy katolik prawda????????????
gość
4 lata temu
katolik hipokryta, pisowski p***b, kiedyś miał jaja , teraz ma raka muzgu
loop
4 lata temu
normalne to polak i katolik to czego wymagac [ powinien jeszcze mysliwym zostac]
bEhPdkBD
Kika
4 lata temu
Co za beznadziejny gość.Co to za poglądy, żenada .Jednym słowem buc do entej potęgi.
gość
4 lata temu
Typowy góral...
gość
4 lata temu
szkoda słów
Gość
4 lata temu
Ale patologia w tych komentarzach, czy to samo pedalsko-lesbijskie tęczowe towarzystwo? Wygląda na to,że tak,i chociaż sam nie jestem katolem, to lubię Adamka. To już nie jest Polska, to judeopolnia z debilami.
gość
4 lata temu
buahaha serio... chyba coś całego programu nie widzieli.... wszystko było w kontekście żartu , jakaś masakra że trzeba uważać na słowa/..żarty ,.dlaczego sie nie przypierdolą do tych co na stand upie występują? tam dopiero publicznie się dzieje...
Gość
4 lata temu
P. Adamek ma prawo do własnyvh poglądów. To program rozrywkowy i wszystkk było w żartobliwym dość tonie. Trochę dystansu, ludzie!
...
Następna strona
bEhPdkCf