Wtorek 16.05.2017

Rodzice bronią 14-latki, która znęcała się nad koleżanką: "Nie zabiła, nie? Trzy, cztery razy uderzyła"

nastolatki brutalnie pobiły dziewczynę gimnazjalistki z Gdańska patologia wśród młodzieży

Rodzice bronią 14-latki, która znęcała się nad koleżanką: "Nie zabiła, nie? Trzy, cztery razy uderzyła"

Na dziedzińcu przed gimnazjum w Gdańsku doszło do szokującego wydarzenia, którym nadal żyją media w całej Polsce. Na ujawnionym na Facebooku nagraniu widać, jak dwie gimnazjalistki znęcają się nad koleżanką ze szkoły. Napastniczkom kopały płacząca ofiarę po twarzy, ciągały za włosy i biły pięściami. Podczas, gdy 13-latka i 14-latka znęcały się nad "koleżanką" pozostali uczniowie zachęcali je do bicia i nagrywali całe zdarzenie telefonami komórkowymi.

Obie gimnazjalistki, które najprawdopodobniej nie po raz pierwszy pobiły rówieśniczkę, zostały zatrzymane. Okazało się, że jedna z nich ma już wcześniej zasądzony dozór policyjny z powodu demoralizacji. Zobacz: Agresywne gimnazjalistki z Gdańska WYJĄ W SĄDZIE. Błagały o wybaczenie… (WIDEO) W komentarzu dla mediów rodzice jednej z nastolatek stanęli w jej obronie. Twierdzą, że była prowokowana przez pobitą dziewczynę.

Policja nie pozwoliła nam z nią porozmawiać. Zabrali, skuli. Chyba nie zabiła, nie? Trzy, cztery razy uderzyła. Tamta gorzej kopała, to widać na filmiku. Nie powinna zrobić tego, nieładnie zrobiła. Wstyd nam za córkę, ale zrobiła to w obronie mamy, bo tamta dziewczyna moją żonę po prostu wyzywała - Polsat News tak cytuje komentarz ojca aresztowanej gimnazjalistki.

Matka nastolatki, która stanęła przed sądem, także jej broni twierdząc, że ta była wyzywana przez pobitą dziewczynę. Jak dowód przeczytała dziennikarzom wiadomość, którą dostała od córki:

Zasłużyła, to dostała. Bo po pierwsze nie będzie wyzywała mojej mamy, nie będzie przerabiała zdjęć, nie będzie moich przerabiała zdjęć i nie będzie zaczepiała mojej mamy na ulicy i ją wyzywała.

W rozmowie z Polsat News zapewniła także, że sama była świadkiem zaczepek pobitej nastolatki. Ponoć ta miała wyzywać rodzinę agresywnej gimnazjalistki i nazwać ją "patologiczną".

Jak powiedziała, "na co się k…o patrzysz", to powiedziałam "chodź porozmawiamy, zadzwonię na policję i wtedy przy policji będziesz bardzo mądra" - relacjonuje mama agresywnej dziewczyny, która opowiedziała także, jak pobita nastolatka krzyczała, że "ją załatwi".

Córka jest za matką, nie pozwoli, żeby ktoś matkę szmacił - dodał ojciec aresztowanej.

Zobacz: Nowe nagranie agresywnych gimnazjalistek z Gdańska! "Przepraszaj na kolanach! Co ty ku*wa możesz?" (WIDEO)

Skąd bierze się agresja wśród polskiej młodzieży?


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (866)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 866
Odpowiedz
2544 359
zgłoś
Gość 16.05.2017 15:31
Patologia rodzi patologię.
Odpowiedz
3042 442
zgłoś
gość 16.05.2017 15:31
Po wypowiedziach widać, że cała rodzinka patologiczna
Odpowiedz
190 11
zgłoś
Gość 16.05.2017 15:32
Masakra
Odpowiedz
2779 380
zgłoś
Gość 16.05.2017 15:32
Jak te dziewczyny maja być normalne mając takich rodziców?
Odpowiedz
316 33
zgłoś
Gość 16.05.2017 15:32
Pewnie nie wiemy do końca wszystkiego ale bicie to nie rozwiązanie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 866