Trwa ładowanie...
Przejdź na

Emocje w finałowym odcinku "Agenta": "Gdyby była prawdziwa bójka, to Alan by się TYDZIEŃ ZE ŚPIĄCZKI NIE WYBUDZIŁ"

227
Podziel się

Finał zaczął się od spięcia między Niecikiem i resztą. Zgadliście, kto był Agentem?

Emocje w finałowym odcinku "Agenta": "Gdyby była prawdziwa bójka, to Alan by się TYDZIEŃ ZE ŚPIĄCZKI NIE WYBUDZIŁ"
bCNVstAl

Druga edycja programu Agent Gwiazdy, która odbyła się w Argentynie, obfitowała w sytuacje konfliktowe. Do największych napięć dochodziło między Alanem Anderszem, Jarosławem Kretem i Tomaszem Niecikiem. Ta trójka okazała się być zresztą najbarwniejsza w całej grupie.

Zaskoczeniem wśród kobiet okazała się Edyta Zając-Rzeźniczak, która miała nadzieję, że przełamała stereotyp "naiwnej i słabej modelki". Wiele pozytywnych emocji wzbudził również Mateusz Maga, który pomimo specyficznego podejścia do zadań, budził w uczestnikach pozytywne uczucia, a jego odejściu towarzyszył smutek pozostałych.

Do finału udało się dotrzeć Odecie Moro, Darii Ładosze i Jarosławowi Kretowi. Ostatni odcinek programu odbył sie w specjalnie zaaranżowanym studio, gdzie spotkali się wszyscy uczestnicy show.

bCNVstAn

Już na samym początku odcinka produkcja zadbała o emocje. Kinga zapytała Tomka, czy faktycznie doszło do rękoczynów, jak przekonywał w wywiadach:

To bardzo przykre, kiedy osoba z góry krytykuje inną osobę. Czułem się mega zdyskryminowany przez Alana, nie znałem gościa, on ocenia ludzi z góry - powiedział Niecik.

W którym momencie? - zapytał Alan

Wszedłeś do pokoju i od razu to pokazałeś. Gdyby to była prawdziwa bójka, to Alan by się ze śpiączki tydzień czasu nie wybudził. Prowokował mnie od samego początku. Spotkaliśmy się sam na sam, Alan o tym dobrze wie. Warszawska zmowa, Olga na czele - zarzucił Tomasz.

bCNVstAt

Andersz zaprzeczył, jakoby spotkał się oko w oko z Niecikiem. Po jego stronie stanął Piotr Kędzierski:

Wycierasz sobie buzię rodziną, chłopakiem z Podlasia, kłamiesz - odpowiedział.

Coraz bardziej zirytowany Niecik zwrócił się do niego: Panie Kędzior, nie masz pan fanów, siadam na swoim tronie, rozmawiam z ludźmi.

Mina Kingi mówiła sama za siebie.

bCNVstAu

W drugiej części programu finałowa trójka miała za zadanie otworzyć swoje koperty. Juz na początku dowiedzieliśmy sie, że agentem na pewno nie jest Jarek Kret.

Czarne piórko w swojej kopercie miała Odeta Moro.

To jest zabawa. Mam nadzieję, że większość tak uważa - skomentowała.

Moro działać zaczęła już w pierwszym odcinku. W zadaniu z rowerami zagadywała Niecika, by ten zapomniał, co ma robić.

Ja już wtedy typowałem Odetę, powiedziałem jej to w oczy - powiedział Niecik.

bCNVstAv

To jest fałszywe, jeśli medialnie mówi się rzeczy, które nigdy nie były - zdenerwował się Mateusz Maga po kolejnej rozprawie Niecika na temat uczestników. Tym samym Tomek stracił ostatniego i jedynego swojego sojusznika w programie.

Odeta, jak się okazało, działała dobrze jako agent nawet przy zadaniu ze skakaniem do wody. Z łódki krzyczała do Mateusza, żeby nie skakał, bo "obtłucze sobie jajka". Na dodatek została wtedy wytypowana przez grupę jako osoba "godna zaufania".

W kolejnych zadaniach Moro szło jak z płatka, udało jej się między innymi ukryć klocek podczas układania napisu na plaży czy zamieszać przy zadaniu z tratwami.

W przypadku ostatniego zadania, podczas którego Daria dała sie pochować żywcem, a Odeta skoczyła ze spadochronem, panie umówiły się wcześniej, że "finał powinien należeć do kobiet" i dogadały się, że obie wykonają swoje zadania bez względu na to, co by to było.

bCNVstAw

O mało nie zsikałam się w majtki. Najgorsze bylo po, kiedy zdałam sobie sprawę, że zakopałam się żywcem - powiedziala Ładocha.

Zwycięzcą drugiej edycji "Agent Gwiazdy" została właśnie Ładocha. Okazało się, że wypchany informacjami notes Kreta był niepotrzebny.

Nie spodziewałam się tego, wygrać z Jarkiem to niemożliwe. To jest ten moment, kiedy możemy poznać prawdziwą Darię, tamta była zołzą, kłamała .

Jak myślicie, przekuje zwycięstwo w sukces? Póki co dostała angaż do kampanii Lidla, na długo przed tym, jak znane były wyniki programu.

Tymczasem u Tomasza Niecika...

Zobacz też:

bCNVstAO
KOMENTARZE
(227)
gość
3 lata temu
To była moja pierwsza myśl po ogłoszeniu wyników.
gość
3 lata temu
Jarek klasa facet, bardzo żałuję, że nie wygrał programu. Wszystkiego dobrego dla Jarka!!!
Gość
3 lata temu
Ja lubiłam Jarka i to jemu kibicowałam
bCNVstAP
~J~
3 lata temu
Jak zwykle najlepszy przegrywa
Gość
3 lata temu
P*****k na tronie. Dobre.
Najnowsze komentarze (227)
Top
3 lata temu
Finał był niesmaczny. Kinga jako prowadząca doprowadziła do bezsensownej nagonki wszystkich na jednego. Poza tym brzydko wyglądała.
gość
3 lata temu
wg mnie same klauny i błazny oprócz niecika który był sobą i mega twardzielem ma swoje zdania i zasady cenię go a maga to programowa ciotka na czele z kedzierskim
gość
3 lata temu
niecik super gościu najlepszy z tej bandy chamów i prostaków zawsze szczery podziwiam niecika
gość
3 lata temu
Niecik powiedział, że Kędzior nie ma fanów u niego na dzielnicy. Poza tym to jakiś burak.A Odetę podejrzewałam od momentu, kiedy skłamała, że się zanurzenia pod wodę boi.
gość
3 lata temu
Niech ten p*****k posłucha swoich wypowiedzi. dno, chamstwo, prostactwo...
metalowiec
3 lata temu
co ten gogus z discopolo taki hej do przodu. nie trafił jeszcze na zawodnika? to może solówka. mam 50 lat. tylko nie mów, że z dziadkami się nie bijesz, bo od niejednego małolata "chojraka" już tak słyszałem
papapap
3 lata temu
Za krótki odcinek!!! Myślałam, że pokażą wszystkie odcinki i jak Odeta mieszała! Np. nie wyjaśniło się czy kłamała z tym lękiem przed otwartą przestrzenią i jestem ciekawa co się wydarzyło w restauracji jak była kelnerką po co np mieszała skoro zna zadania wcześniej i jej i Niecika praca nie była punktowana
jajjaja
3 lata temu
Mieszkały razem od początku w pokoju, więc nawet jak się nie dogadały to Daria mogła więcej wiedzieć o Odecie niż inni.
bCNVstAH
Gość
3 lata temu
szkoda Marka że tak chamsko się wobec niego zachowali. Był najnormalniejsza i najbardziej sympatyczna osoba
Gość
3 lata temu
Wiadome było że to oferta po odcinku gdy pływalni na bananach - bała się wody a w celebrity do lasu szalała do wody z kilku metrów.....zapomnieli o tym producenci.
Gość
3 lata temu
Nie tylko Ty.......na 100% się dogadały
gość
3 lata temu
Niecik burak nad burski!!!:)
gość
3 lata temu
pa qZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) nagana gesiej lezaco dziwak klocem gladcy kaseta dostacuotemi desant golach
gość
3 lata temu
dh nZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) masowa dodana koduje czelny nakazu hucpie drodzy handleuotemi kocicy grunty
...
Następna strona
bCNVstBj