Środa 17.05.2017

Lewandowska napisała książkę, bo doradził jej to... ginekolog. "Lekarz powiedział: MUSI PANI GDZIEŚ TO OPISAĆ"

Anna Lewandowska Anna Stachurska Klara Lewandowska książka Anny Lewandowskiej

Lewandowska napisała książkę, bo doradził jej to... ginekolog. "Lekarz powiedział: MUSI PANI GDZIEŚ  TO OPISAĆ"

Anna Lewandowska na początku maja po raz pierwszy została mamą - urodziła córkę Klarę. Mimo nowych obowiązków rodzicielskich, sportsmenka nie zamierza skupiać się jedynie na wychowywaniu dziecka i wciąż "ambitnie" podchodzi do swoich aktywności i dalekosiężnych sportowych planów. Niedawno pochwaliła się, że wydała kolejną książkę, tym razem nie o treningach i zdrowym żywieniu, ale o tematyce parentingowej. Healthy Mama - poradnik zdrowej mamy to, jak reklamuje autorka książki, "zbiór porad dotyczących diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży". Ania postanowiła też pochwalić się brzuchem na okładce lektury.

Zobacz: Brzuch Lewandowskiej na okładce nowej KSIĄŻKI O CIĄŻY: "Porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej"

Choć żona Roberta Lewandowskiego nie narzeka na brak pieniędzy, postanowiła zarobić nie tylko na ciąży, ale i dziecku. Sportsmenka odkąd stała się "konkurencją dla Ewy Chodakowskiej" wciąż odpiera zarzuty o brak fachowej wiedzy dotyczącej żywienia dzieci i aktywności fizycznej w czasie ciąży. Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna doradzała ciężarnym, aby się zbytnio nie przemęczały i wydawały pieniądze na "swoje przyjemności", m.in. na odnowę biologiczną i malowanie paznokci.

Zobacz: Lewandowska radzi kobietom, jak mają odpoczywać w ciąży: "Idź na jogę, odnowę biologiczną, na manicure"

Lewandowska obecnie intensywnie skupia się na promocji najnowszego dzieła i w ferworze ekscytacji pochwaliła się swoim fankom, że "temat żywienia i aktywności w czasie ciąży" zgłębia od wielu lat. Pomysł napisania książki podsunął jej lekarz prowadzący ciążę, który był "pod wrażeniem jej wiedzy i zaangażowania dotyczącego zdrowego trybu życia, diety i świadomego treningu".

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością! Moja książka "Healthy Mama - poradnik zdrowej mamy" to temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam - napisała na Instagramie. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie).

Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego trybu życia, diety i świadomego treningu, powiedział: "Musi to Pani gdzieś opisać". Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży (…) Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie - znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych.

Wydalibyście 49,90 zł, żeby poznać "wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia, diety i świadomego treningu" Ani?

 

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością ☺️ ! Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com!💪🏻 Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu 😉, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie 😉) Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️ Książkę pisałam przez cały okres ciąży. 👉🏻Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży. 👉🏻 Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. 👉🏻Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży. Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: ✔️lekarze i ✔️profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych. Droga Mamo ❤ , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny. ❤❤❤ Foto. @martawojtal #healthy #healthymom #book #newbook #premiera #healthyplanbyann #healthypregnant #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)15 Maj, 2017 o 10:21 PDT

 

"Podoba im się to, że są obserwowani. Nie wiem czy zazdrościć, czy współczuć!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (450)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 450
Odpowiedz
74 11
zgłoś
Gość 17.05.2017 16:47
Hahahahhahahahha :D
Odpowiedz
80 24
zgłoś
Gość 17.05.2017 16:47
Ale ma duży nos na tym 3 zdj od końca
Odpowiedz
73 10
zgłoś
gość 17.05.2017 16:47
Co napisaliście o Gembarowskim, że go przepraszacie? Znów przegraliście proces?
Odpowiedz
404 86
zgłoś
Sabi 17.05.2017 16:47
Jezu znowu Ona :/
Odpowiedz
25 37
zgłoś
gość 17.05.2017 16:48
Kto jej zabroni?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 450