Czwartek 18.05.2017

Robert Lewandowski lansuje się w autach za prawie 3 i pół miliona złotych! (ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski samochody Roberta Lewandowskiego

Na początku maja na świat przyszło najbardziej wyczekiwane niemowlę w polskim show biznesie - dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Dziewczynka otrzymała imię Klara, a zdjęciem z nią dumny tata pochwalił się na Instagramie. Od tego momentu media skrupulatnie odnotowują każdą wzmiankę o dziecku oraz Ani, która już zaczęła się chwalić figurą po ciąży.

Jak nietrudno się domyślić, Lewandowska zarabia teraz na byciu "luksusową fit mamą". Aby kuć żelazo póki gorące, zdążyła już nawet wydać książkę z poradami na temat diety i ćwiczeń w ciąży. Ponoć namawiał ją do tego... jej ginekolog.

Zobacz: Lewandowska napisała książkę, bo doradził jej to... ginekolog. "Lekarz powiedział: MUSI PANI GDZIEŚ TO OPISAĆ"

Tymczasem Robert, który jest najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem, w pierwszych dniach po narodzinach Klary pokazał się w aż czterech różnych luksusowych samochodach.

Paparazzi wypatrzyli go w Bentleyu Continental GTC za 1,2 miliona złotych, Ferrari F12berlinetta za 1,25 miliona, Porsche Cayenne za 500 tysięcy oraz w Audi za 450 tysięcy złotych. Łącznie, samochody którymi ostatnio jeździ kosztowały go około 3 miliony 400 tysięcy złotych!

Patrząc na gust motoryzacyjny Roberta można tylko domyślać się jaki wózek kupił dla małej Klary.

« Poprzednie 1/14

Robert Lewandowski lansuje się w drogich autach

2Robert Lewandowski lansuje się w drogich autach