Czwartek 18.05.2017

Małgorzata Rozenek bez "dorobionych" nóg kokietuje paparazzi (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek dzięki udziałowi w pierwszej edycji Azja Express odzyskała utraconą pozycję gwiazdy TVN i nie ustaje w staraniach, aby zachować status okupiony utratą rodzinnej prywatności. Perfekcyjna Pani Domy bywa na wielu imprezach, dorabia na licznych chałturach i często zasiada na kanapie telewizji śniadaniowej. Do tego pamięta, aby co jakiś czas zamieścić na Instagramie zdjęcie w samych majtkach, albo pokazać słodką fotkę z synkami.

Dzisiaj Rozenek była znowu gościem w Dzień Dobry TVN. W studio zjawiła się w krótkiej, żółtej sukience mocno eksponującej jej nogi. Aby dodatkowo je wydłużyć założyła buty na wysokiej szpilce. Do stylizacji dobrała ukochaną, różową torebkę Chanel za ponad 10 tysięcy złotych. Wychodząc ze śniadaniówki uśmiechała się do fotografujących ją paparazzi.

Niedawno Gonia na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z sesji, które fani wyśmiali z powodu dziwnych, wydłużonych nóg. W komentarzach pisali o "zemście grafika", który "dorobił" jej nienaturalnie długie kończyny. Zobacz: Fani krytykują Rozenek za... długie nogi: "Zemsta grafika-nieudacznika!" Zobaczcie najnowsze fotki Rozenek. Tak naprawdę wyglądają nogi celebrytki. Bardzo różnią się od tych, które miała na fotce z sesji?

« Poprzednie 1/14

Rozenek kokietuje paparazzi

2Rozenek kokietuje paparazzi