Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Orzechowska o karierzę w polityce: "Jeśli Petru mnie nie weźmie, to mogę pójść z każdym"

119
Podziel się

"Jestem dumna, że udzielam swojego wizerunku. Po pogotowiu opiekuńczym jest zakład poprawczy, po nim kolejny poprawczy, a potem więzienie".

Agnieszka Orzechowska o karierzę w polityce: "Jeśli Petru mnie nie weźmie, to mogę pójść z każdym"
bCzUIIDF

Dla Nowoczesnej rok zaczął się burzliwie, od ujawnienia romansu przewodniczącego partii, Ryszarda Petru z wiceprzewodniczącą Joanną Schmidt. Wyszło niezręcznie, bo wybrali się we dwoje na Maderę akurat gdy cała opozycja wspierana przez marznących przed Sejmem obywateli, okupowała salę plenarną. Od tamtej pory notowania partii pikują w dół w sondażach, a Nowoczesna, w której wielu wyborców, rozczarowanych zarówno Prawem i Sprawiedliwością jak i Platformą Obywatelską, widziało nadzieję na przyszłość, zaczęła kojarzyć się z obciachem.

Sytuację postanowiła ratować młodzieżówka partii. Forum Młodych Nowoczesnych z Lublina zapowiedziało konwencję dopiero na niedzielę, ale tak bardzo nie mogło doczekać się zaplanowanej niespodzianki, że już we wtorek zwołało konferencję prasową.

Niespodzianką okazała się Agnieszka Orzechowska, nazywana czasem "polską Angeliną Jolie" chociaż tylko przez wyjątkowo jej życzliwych.
Była modelka, która publicznie chwaliła się robieniem Radosławowi Majdanowi laski w toalecie, wystąpiła jako kandydatka na członkinię partii.
Działacze zapowiedzieli, że wraz z Agnieszką odwiedzą pogotowie opiekuńcze i obdarują prezentami przebywające tam dzieci.

bCzUIIDH

Chcemy nowego otwarcia, nie chcemy populistycznych akcji - zapowiadał w spocie reklamowym szef lubelskiej młodzieżówki, Daniel Olech.
Zaproszenie Orzechowskiej na pewno w tym pomogło…

Modelka bardzo się ucieszyła, bo lubelscy działacze obiecali, że potem zabiorą ją do poprawczaka, a następnie do więzienia. Agnieszka zna się na więzieniach, bo sama w jednym siedziała.

Jestem dumna, że uczestniczę w takiej akcji i udzielam swojego wizerunku, ponieważ sama wychowałam się w pogotowiu opiekuńczym - ujawniła w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Chciałam porozmawiać z dziećmi, żeby nie popełniały takich błędów, jakie ja popełniałam. Po pogotowiu opiekuńczym jest zakład poprawczy, po nim kolejny poprawczy, a potem więzienie.

Niestety, pomysł, by Orzechowska stała się twarzą młodzieżówki Nowoczesnej nie spotkał się ze zrozumieniem pozostałych działaczy. Do tego stopnia, że wyrzucili Daniela Olecha ze stanowiska, zaś szef partii w województwie lubelskim, Jacek Bury ogłosił, że szlachetna skądinąd akcja została wypromowana "w sposób godzący w dobry obyczaj".

bCzUIIDN

Te słowa oburzyły innego działacza, zaangażowanego w pomysł zaproszenia Orzechowskiej na konwencję.

Życie prywatne osób publicznych powinno oddzielać się od działalności publicznej - napisał rozżalony Kasper Bekiesz. To są też ludzie i mogą robić, co chcą. Poza tym będąc szczerym, nie interesuje mnie, kto z kim sypia, ma romanse, dzieci, kredyty... Seks jest naturalnym elementem ludzkiego życia i mówienie o tym publicznie nie jest powodem do wstydu. Seks uprawia prawie każdy, ale mówić o nim nie odważy się publicznie prawie nikt? Typowy przykład katolickiej moralności.

Po czym zapowiedział, że w obliczu takiej hipokryzji nie widzi innego wyjścia, jak tylko wypisanie się z partii. Na szczęście przynajmniej Orzechowska jest zadowolona z wywołanego zamieszania.

Wyniosłam Nowoczesną na wyżyny - przechwala się w Fakcie.

bCzUIIDO

Przyznała także, że marzy jej się kariera polityczna i "jeśli Petru jej nie weźmie, to może pójść z każdym".

bCzUIIDP
bCzUIIDQ
bCzUIIEi
KOMENTARZE
(119)
gość
3 lata temu
zu gZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) mitozy emalii koscca medali chleba mknaca danina makietuotemi dozuja mowisz
Gość
3 lata temu
Po prostu polityczna prostytutka.
gość
3 lata temu
polityczna dziewica, polityczna ladacznica... grunt to mieć wybór.
bCzUIIEj
gość
3 lata temu
juz myslalam i zmadrzalas- poszlas w P***du i wiecj nie wrocisz tania dziewczyno:/ patrzec ja nie moge na Ciebie szptecisz wszytsko
Gość
3 lata temu
To ze moze isc z kazdym to wiemy
Najnowsze komentarze (119)
Gość
3 lata temu
Żal mi tej dziewczyny, przykro patrzeć jak robi z siebie szmate.
Gość
3 lata temu
Moja moja Angie
Gość
3 lata temu
Angelina zasługuje na szacunek
bfbd
3 lata temu
Ale brzydka
Gość
3 lata temu
No Rychu zastanów się Agnieszka czy Aśka?.. Aśka czy Agnieszka. ? Proponuję pół na pół. ;). Albo telefon do przyjaciela. W Ostateczności zostaje ci tylko podpowiedź widzów.
gość
3 lata temu
Ta by poleciałaz Petru :P:P
Gość
3 lata temu
Najgorsze jest w tym wszystkim, że znowu zapomniano o dzieciach A skupiono się na ubliżaniu Agnieszce. Nie ważne, że chce pomóc i ma dobre serce... ważniejsze jest, że kiedyś coś powiedziała i już nikt nie myśli o celu akcji tylko o tym żeby zniszczyć... bo... powiększyła sobie usta to na pewno jest pusta i bez mózgu... Gdzie są hejterzy kiedy dzieciom dzieje się krzywda??? A właśnie w d***e. Siedzą za monitorem i wydaje im się, że są głosem narodu...Zamknijcie swoje hejterskie gęby i zróbcie cokolwiek, żeby pomóc....
Gość
3 lata temu
Angie jestes gość
bCzUIIEb
toffi
3 lata temu
Pan Petru powiedział, że "ryba psuje się od góry"!! Chyba miał rację a mówił pewnie o swojej partii!!?? Do takiej cuchnacej już / moralnie/ ryby, zlatują się obrzydliwe muchy i inne wstrętne owady!!
pocieszy Rysi...
3 lata temu
Ja prdlę, ktoś na serio zatapia Nowośmieszną. Widać pomysł z Ryśkiem nie wypalił. Trzeba szybko zatopić i zacząć coś nowego :-D
gość
3 lata temu
Czy to jest jeszcze twarz kobiety ?
gość
3 lata temu
Karierzę? No Pudel, co wy... :(
gość
3 lata temu
usta jak o***t
gość
3 lata temu
Wygląd tej dziewczyny mowi sam za siebie.Brwi i usta tragedia.Czy ona nie ma lustra w domu?
...
Następna strona
bCzUIIED