Piątek 19.05.2017

Wpadka Korwin Piotrowskiej: w najnowszej książce pomyliła Rozalię Mancewicz z... Marceliną Zawadzką!

Karolina Korwin Piotrowska Rozalia Mancewicz Marcelina Zawadzka Karolina Malinowska

Wpadka Korwin Piotrowskiej: w najnowszej książce pomyliła Rozalię Mancewicz z... Marceliną Zawadzką!

Karolina Korwin Piotrowska, samozwańcza ekspertka od polskiego show biznesu i specjalistka w wydawaniu krytycznych osądów o gwiazdach i celebrytach postanowiła przekuć swoją "ogromną wiedzę" w biznes i wydała kolejną książkę pod tytułem Sława. "Bezlitosna komentatorka życia publicznego w Polsce" kilka tygodni temu pożegnała się ze swoim programem Magiel towarzyski. Władze TVN-u postanowiły zdjąć show po dziesięciu latach emisji, a sama dziennikarka do tej pory gardząca wywiadami w kolorowej prasie, zdecydowała się na "oczyszczającą" rozmowę w Vivie, zobrazowaną pozowaną sesją zdjęciową "bez retuszu".

Przypomnijmy: To już KONIEC "Magla Towarzyskiego"! "Po 10 latach zamykamy program, który zmienił podejście do szołbiznesu w Polsce"

W swojej najnowszej książce Korwin postanowiła bliżej przyjrzeć się polskim celebrytkom i pokusiła się nawet o krótką charakterystykę każdej z wyróżnionych przez nią "gwiazd". Okazuje się, że dziennikarka darzy wielką sympatią żonę Oliviera "Piotra" Janiaka, Karolinę Malinowską, którą opisała jako "bardzo fajną i otwartą kobietę z dystansem do siebie, totalnie niewykorzystaną przez media". Malinowska poruszona świetną recenzją przyjaciółki zamieściła fragment książki na swoim profilu na Instagramie. Na tej samej stronie Karolina została opisana z Joanną Liszowską i Rozalią Mancewicz. Korwin Piotrowska postanowiła dopiec byłej Miss Polonia i nazwała ją "dziennikarką bez warsztatu" i "piękną twarzą dobrej zmiany w TVP". Zapomniała jednak, że Mancewicz nie pracuje w Telewizji Polskiej, a twarzą stacji jest… Marcelina Zawadzka, która osiągnęła tytuł Miss Polonii rok po Rozalii.

Rozalia Mancewicz - piękna twarz #dobrejzmiany w TVP - napisała Piotrowska w książce. Ma świetny wygląd, kamera ją lubi, ale dziennikarka z niej żadna, warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką.

Fani Malinowskiej od razu wychwycili wpadkę Piotrowskiej, co wytknęli jej w licznych komentarzach.

To Rozalia Mancewicz też jest dziennikarką w TVP? Myślałam, że tylko Marcelina Zawadzka - zauważyła jedna z internautek, której wtórowała kolejna: Jak na eksperta od szołbizu to niezła wtopa.

Wydalibyście ponad 30 złotych, aby przeczytać "opowieść o tym, czym była kiedyś i czym dziś jest pożądana przez wszystkich SŁAWA" z błędami?

 

Karolina Korwin Piotrowska broni Szostak: "Zawieszać za to, że schudła?!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (267)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 267
Odpowiedz
1213 213
zgłoś
k 19.05.2017 13:31
Ja się nie dziwię, że je pomyliła. Wyglądają jak klony
Odpowiedz
716 128
zgłoś
Gość 19.05.2017 13:31
Podobne do siebie
Odpowiedz
841 217
zgłoś
gość 19.05.2017 13:31
Coz, ja tez ich nie odrozniam. obydwie tak samo nijakie i nienaturlane.
Odpowiedz
23 38
zgłoś
gość 19.05.2017 13:31
Szarpałbym obie jak Reksio szyneczkę...
Odpowiedz
930 169
zgłoś
Gość 19.05.2017 13:32
Fakt. Są prawie identyczne.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 267