Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wpadka Korwin Piotrowskiej: w najnowszej książce pomyliła Rozalię Mancewicz z... Marceliną Zawadzką!

248
Podziel się

Specjalistka od show biznesu i znawczyni celebrytów nie odróżnia byłych Miss Polonia. "Rozalia Mancewicz - piękna twarz #dobrejzmiany w TVP. Dziennikarka z niej żadna".

Wpadka Korwin Piotrowskiej: w najnowszej książce pomyliła Rozalię Mancewicz z... Marceliną Zawadzką!
bCzVczcl

Karolina Korwin Piotrowska, samozwańcza ekspertka od polskiego show biznesu i specjalistka w wydawaniu krytycznych osądów o gwiazdach i celebrytach postanowiła przekuć swoją "ogromną wiedzę" w biznes i wydała kolejną książkę pod tytułem Sława. "Bezlitosna komentatorka życia publicznego w Polsce" kilka tygodni temu pożegnała się ze swoim programem Magiel towarzyski. Władze TVN-u postanowiły zdjąć show po dziesięciu latach emisji, a sama dziennikarka do tej pory gardząca wywiadami w kolorowej prasie, zdecydowała się na "oczyszczającą" rozmowę w Vivie, zobrazowaną pozowaną sesją zdjęciową "bez retuszu".

W swojej najnowszej książce Korwin postanowiła bliżej przyjrzeć się polskim celebrytkom i pokusiła się nawet o krótką charakterystykę każdej z wyróżnionych przez nią "gwiazd". Okazuje się, że dziennikarka darzy wielką sympatią żonę Oliviera "Piotra" Janiaka, Karolinę Malinowską, którą opisała jako "bardzo fajną i otwartą kobietę z dystansem do siebie, totalnie niewykorzystaną przez media". Malinowska poruszona świetną recenzją przyjaciółki zamieściła fragment książki na swoim profilu na Instagramie. Na tej samej stronie Karolina została opisana z Joanną Liszowską i Rozalią Mancewicz. Korwin Piotrowska postanowiła dopiec byłej Miss Polonia i nazwała ją "dziennikarką bez warsztatu" i "piękną twarzą dobrej zmiany w TVP". Zapomniała jednak, że Mancewicz nie pracuje w Telewizji Polskiej, a twarzą stacji jest… Marcelina Zawadzka, która osiągnęła tytuł Miss Polonii rok po Rozalii.

bCzVczcn

Rozalia Mancewicz - piękna twarz #dobrejzmiany w TVP - napisała Piotrowska w książce. Ma świetny wygląd, kamera ją lubi, ale dziennikarka z niej żadna, warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką.

Fani Malinowskiej od razu wychwycili wpadkę Piotrowskiej, co wytknęli jej w licznych komentarzach.

To Rozalia Mancewicz też jest dziennikarką w TVP? Myślałam, że tylko Marcelina Zawadzka - zauważyła jedna z internautek, której wtórowała kolejna: Jak na eksperta od szołbizu to niezła wtopa.

Wydalibyście ponad 30 złotych, aby przeczytać "opowieść o tym, czym była kiedyś i czym dziś jest pożądana przez wszystkich SŁAWA" z błędami?

bCzVczct
bCzVczcu
bCzVczcv
bCzVczcw
bCzVczcO
KOMENTARZE
(248)
k
3 lata temu
Ja się nie dziwię, że je pomyliła. Wyglądają jak klony
Gość
3 lata temu
Fakt. Są prawie identyczne.
gość
3 lata temu
Coz, ja tez ich nie odrozniam. obydwie tak samo nijakie i nienaturlane.
bCzVczcP
Gość
3 lata temu
Podobne do siebie
Gość
3 lata temu
Klony trudno odróżnić.
Najnowsze komentarze (248)
gość
3 lata temu
Też ich nie odróżniam, w dodatku imiona i nazwiska też mają jakieś takie podobne.
gość
3 lata temu
Przyjaciółki Pani Liszowskiej średnio pomagają, ma tą samą fryzurę od zalania dziejów, okropne tipsy i nie potrafi chodzic na szpilkach.
gość
3 lata temu
To jest pisane w stylu nastolatka z fochem, które obsmarowuje kolegów z klasy. Kto to kupuje???
Gość
3 lata temu
Mancewicz i Zawadzka są bardzo podobne, nigdy ich mie odrozniam
gość
3 lata temu
Co do Marceliny Zawadzkiej to ma racje ,raz miałam przyjemność obejrzeć z nią program i musze przyznać ze nie bardzo jej to wychodzi . Czasami mam wrażenie ze zapomina ze jest na wizji.
gość
3 lata temu
marcelina jest cudowna i naturalna, a ta druga to plastik, a piotrowska czarna wrona, sobie kracze :)
AAAAAAAAAA
3 lata temu
nie pomyliła tylko Rozalii z Marceliną ale i Tomasza Kammela z Tomaszem Wolnym, bo to Wolny jest współprowadzącym z Zawadzką i ratuje Marceline z wpadek
grafoman
3 lata temu
Oj, oj tam... może po prostu błąd w druku?! xd
bCzVczcH
ANTEK
3 lata temu
kto by to g****o czytał ha ;)
POtwarze
3 lata temu
A gdzie Twarze Złej Zmiany PO, zmieniły się w twarze TVN.
gość
3 lata temu
Ja też je mylę, więc się nie dziwię. Obie tak samo słodko-nijakie
koorwinpiotro...
3 lata temu
Rozalia... Marcelina... jeden pies!
Gość
3 lata temu
Przecież są takie same jak większość polskich celebrytek
Gość
3 lata temu
Ja też je ciągle myle
...
Następna strona
bCzVczdj