Piątek 19.05.2017

Zadowolona Grażyna Torbicka macha Kurskiemu z tarasu w Cannes (ZDJĘCIA)

70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes festiwal w Cannes 2017 festiwal w Cannes Cannes 2017 Grażyna Torbicka

W marcu ubiegłego roku Grażyna Torbicka ogłosiła, że odchodzi z TVP. Jedna z najsłynniejszych polskich prezenterek przepracowała w telewizji publicznej 31 lat. Po kilku miesiącach od ogłoszenia swojej decyzji przyznała, że jednym z powodów jej odejścia była "dobra zmiana".

Przypomnijmy: Torbicka o zwolnieniu z TVP: "Decyzję ułatwiła mi "dobra zmiana". Uznałam, że trzeba spojrzeć na świat z nowej perspektywy"

Jak się okazuje, 57-latka była ciekawa, jak wygląda świat z perspektywy ambasadorki marki kosmetycznej. Nie tracąc czasu, Torbicka podpisała kontrakt z L'Oreal Paris. Zobacz: Grażyna Torbicka została twarzą L'Oreal Paris! "Inspirująca, utalentowana i pełna pasji" W ramach swoich obowiązków, "twarz" kremów nie tylko występuje w spotach reklamowych, ale też reprezentuje markę na dużych imprezach, takich jak rozpoczęty właśnie festiwal filmowy w Cannes.

Torbicka zdążyła już polecieć na Lazurowe Wybrzeże, gdzie korzysta ze "światowego życia". 57-latka pozuje do zdjęć na tarasie z widokiem na morze i pokazuje się w modnych, pastelowych stylizacjach. W wolnych chwilach przeprowadza wywiady, między innymi z Susan Sarandon.

Zobaczcie, jak Torbicka macha z tarasu w Cannes. Podjęła dobrą decyzję, odchodząc z TVP?

« Poprzednie 1/14

Grażyna Torbicka w Cannes

2Grażyna Torbicka w Cannes