Piątek 19.05.2017

Stramowski załatwił żonie pracę? "W końcu się udało. Kasia dostała rolę pani ginekolog"

Patryk Vega Pitbull Vega nie zrobi nowego Pitbulla Doda Dorota Rabczewska Doda w nowym Pitbullu Piotr Stramowski Katarzyna Warnke Botoks

Stramowski załatwił żonie pracę? "W końcu się udało. Kasia dostała rolę pani ginekolog"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w lipcu zeszłego roku wzięli ślub. Jak ujawniła Kasia w wywiadzie dla Vivy, zrobili to nie tylko z miłości, ale też dlatego, że jako małżeństwu łatwiej im będzie wypromować się w show biznesie.

Na pewno ślub wniósł bardzo dużo wzajemnego wsparcia - wyznała aktorka. Podjęliśmy decyzję, że jesteśmy teamem. Strzelamy do jednej bramki i pracujemy w zespole.

Nikt, obserwując tę parę, nie ma raczej wątpliwości, kto kieruje tym "teamem".

Zadanie Piotra, jak się wydaje, polega głównie na realizacji wizji Katarzyny.

Ostatnio Warnke zamarzyła o roli w nowej produkcji Patryka Vegi Botoks.

Jak wiadomo, Vega jeszcze kilka miesięcy temu przymierzał się do kolejnej części Pitbulla, jednak w międzyczasie popełnił wielką lekkomyślność. Jedną z epizodycznych ról zaproponował Dodzie. Szybko tego pożałował.

Rabczewska nakłoniła producenta filmu Vegi, by przerobił scenariusz w taki sposób, by jej rola z epizodycznej stała się jedną z kluczowych. Co gorsza, zaczęła przechwalać się w wywiadach, że Vega dostrzegł u niej tak wielki talent aktorski, że postanowił cały film zbudować wokół jej postaci.

Wtedy Patrykowi puściły nerwy. Wycofał się z projektu, tłumacząc na Facebooku, że próbowano mu narzucić pomysły niezgodne z jego wizą artystyczną. Jego ulubieni aktorzy: Maja Ostaszewska, Tomasz Oświęciński, Andrzej Grabowski oraz Piotr Stramowski murem stanęli za swoim reżyserem: Grabowski i Ostaszewska też nie chcą grać z Dodą! "Nie chcę brać udziału w nowym "Pitbullu". NIE I JUŻ"

Vega im tego nie zapomniał. Jak donosi tygodnik Gwiazdy, kiedy Stramowski zagadnął go, czy nie znalazłby roli w Botoksie dla jego żony, okazało się, że nie będzie z tym problemu.

Gdy Kasia usłyszała, że Patryk kręci "Botoks", uznała, że musi zagrać w tej produkcji. Wierciła Piotrkowi dziurę w brzuchu, by pomógł jej wywalczyć angaż - ujawnia znajomy pary. W końcu się udało. Kasia dostała rolę pani ginekolog. Ona lubi postacie o skomplikowanych charakterach, więc skakała ze szczęścia.

Obejrzycie?

 

Piotr Stramowski: "Dla mnie "Pitbull" bez Patryka Vegi nie istnieje!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (118)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118
Odpowiedz
274 100
zgłoś
Gość 19.05.2017 19:02
Alez ona jest szpetna.
Odpowiedz
1 21
zgłoś
gość 19.05.2017 19:03
Piyrszo wy ciule poloki
Odpowiedz
36 11
zgłoś
Gość 19.05.2017 19:03
Jak pogodzic sie ze strata pieska 😢
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 19.05.2017 19:03
ożeż
Odpowiedz
262 61
zgłoś
Gość 19.05.2017 19:03
Tej pani makijaż nie zaszkodzi...bo wygląda jak mimoza ..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118