Piątek 19.05.2017

Tak celebryci chwalą się urodzinami "polskiego Hugh Hefnera" i imprezą z NAGIMI MODELKAMI... (ZDJĘCIA)

Mikołaj Komar urodziny Mikołaja Komara K MAG nagie modelki na imprezie Komara Reni Jusis Jessica Mercedes Ada Fijał łukasz Jemioł

W czwartek wieczorem Mikołaj Komar, lansujący się na "znanego dziennikarza" naczelny magazynu K Mag zorganizował imprezę z okazji swoich 40. urodzin. Byli na niej celebryci trochę popularniejsi od niego, a którymi Mikołaj tak bardzo lubi się otaczać. Gwiazdami wieczoru zostały jednak modelki, które "uświetniły" imprezę Komara, występując zupełnie nago. Wzbudziły zachwyt gości, którzy pochwalili się zdjęciami w mediach społecznościowych, nazywając Mikołaja "polskim Hugh Hefnerem".

Przypomnijmy: 40. urodziny "polskiego Hugh Hefnera": NAGIE modelki, tłum celebrytów i śpiewająca Reni Jusis (ZDJĘCIA)

Przyjaciele Mikołaja zapomnieli chyba jednak, że ich "Hugh Hefner" prowadzi magazyn modowy, który szczyci się feminizującymi okładkami oraz etykietką zaangażowanego w walkę o prawa kobiet. Celebryci, którzy ochoczo chodzą na Czarne Marsze, nie mają problemu z imprezowaniem w gronie nagich modelek wynajętych do zabawy, fotografując ich krocza i biusty. Okazuje się, że walka z dyskryminacją kobiet kończy się wraz z wynajęciem nagich hostess na urodzinową imprezę.

Od czwartkowego wieczoru na Facebooka, Instagram i Snapchat trafia coraz więcej zdjęć zadowolonych gwiazd, które pochwaliły się imprezą w towarzystwie Komara i jego nagich modelek. Fotografii zaczęło przybywać zwłaszcza gdy opublikowaliśmy artykuł, w którym opisaliśmy jak bawi się "feminizująca elita". Przyjaciele Mikołaja uznali najwidoczniej, że imprezowanie z nagimi modelkami to coś, dzięki czemu warto być na Pudelku.

Realizujemy więc ich marzenia:

« Poprzednie 1/27

Celebryci chwalą się urodzinami "polskiego Hugh Hefnera"

2Celebryci chwalą się urodzinami "polskiego Hugh Hefnera"