Sobota 20.05.2017

Ślub jak z bajki: Pippa Middleton wyszła za mąż za milionera! (ZDJĘCIA)

Pippa Middleton James Matthews ślub Pippy Middleton

Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate wprawdzie nie miała tyle szczęścia, żeby "upolować" księcia, ale również nieźle poradziła sobie z wyborem dobrze sytuowanego męża. Jej wybrankiem został James Matthews, milioner i dyrektor generalny korporacji Eden Rock Capital Management. Ojciec Jamesa, David, posiada zamek nieopodal Loch Ness oraz tytuł Lorda Glen Affric, który syn odziedziczy po jego śmierci. Oznacza to, że w przyszłości Pippa będzie tytułowana mianem Lady Glen Affric.

Póki co, 33-latka wyprawiła wesele na 300 osób w ogrodzie swoich rodziców, na które specjalnie z Belgii sprowadzono ogromny, szklany namiot, a nawet specjalną toaletę.

Zobacz: Szklany namiot, suknia-niespodzianka i wesele na 300 osób: Pippa Middleton wychodzi dzisiaj za mąż!

Od sobotniego przedpołudnia do Bucklebury zjeżdżali się goście. Wkrótce pojawiła się również Pippa w towarzystwie swojego ojca, Michaela. Panna młoda ubrana była w koronkową suknię i welon przysłaniający twarz oraz włosy. W kościele Świętego Marka w Englefield, nieopodal rodzinnego domu Middletonów, siostra Kate powiedziała "tak" szkockiemu milionerowi.

Zobaczcie zdjęcia.

« Poprzednie 1/14

Ślub Pippy Middleton

2Ślub Pippy Middleton