Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodecki po udarze walczy z zapaleniem płuc, a Koral... reklamuje nim lody!

120
Podziel się:

Marketingowcy nie widzą w tym nic niestosownego. A Wy?

Wodecki po udarze walczy z zapaleniem płuc, a Koral... reklamuje nim lody!

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o poważnych problemach zdrowotnych Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk i były juror Tańca z gwiazdami doznał rozległego udaru po operacji wszczepienia bajpasów. Jak informuje serwis WP Gwiazdy, przewieziono go na oddział intensywnej terapii, gdzie wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej. Choć pojawiły się doniesienia, że z artystą jest już lepiej, jego stan nadal określany jest jako ciężki, a według Faktu dodatkowo dostał niebezpiecznego zapalenia płuc.

Tymczasem w mediach emitowana jest reklama lodów Koral, w której wystąpił muzyk. On sam został nie tylko twarzą lodów - jak Maciej Musiał - ale także ambasadorem marki. Producent nie uznał jednak, że tak poważna choroba muzyka to powód, aby nie reklamować nim teraz produktów. Przeciwnie, rozgłos wokół Wodeckiego może zapewnić słodyczom dużo większą promocję niż gdyby był zdrowy i nieobecny w mediach.

Natychmiast po otrzymaniu informacji o stanie zdrowia Pana Zbigniewa Wodeckiego Zarząd i Dyrekcja firmy PPL Koral niezwłocznie skontaktowali się z menedżmentem artysty - przekazała Wirtualnym Mediom Aleksandra Lągawa z agencji PR-owej obsługującej lody. Wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji trwającej kampanii reklamowej marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej z udziałem artysty. Utrzymujemy stały kontakt i cieszą nas informacje o poprawiającym się stanie zdrowia muzyka płynące z bezpośredniego otoczenia Pana Zbigniewa. Wszyscy trzymamy bardzo mocno kciuki za powrót artysty do zdrowia.

Podobnego zdania co agencja jest też inny ekspert od marketingu, którego cytują Wirtualne Media. Według niego "niefortunne zrządzenie losu" nie jest powodem, aby Wodecki na OIOM-ie, po udarze i z zapaleniem płuc nie zajadał się lodami na reklamie w telewizorze. Co więcej Sebastian Stępak uważa, że dzięki "nieskazitelnemu wizerunkowi" muzyka firma będzie w stanie jeszcze bardziej ocieplić wizerunek i zwiększyć sprzedaż.

Marka musi być przygotowana do komunikacji i odpowiedzi na pytania w tej sytuacji, jednak winna kontynuować emisję spotu - twierdzi marketingowiec. Pan Zbigniew, jego pogoda ducha i niezwykła pozytywna siła jaką przekazuje jest absolutnie unikalna. Sam spot jest neutralny i pozostaje w tonacji osobowości artysty. Koral poprzez kontynuację emisji wysłałby bardzo silny sygnał kibicując Panu Wodeckiemu. Każde wyświetlenie spotu to w tych realiach wyraz solidarności i najwspanialsze życzenia powrotu do zdrowia.

Nie mamy do czynienia z uwłaczającym zachowaniem, dwuznaczną postawą - a niefortunnym zrządzeniem losu - to może spotkać każdego z nas. Marketerzy Koral mogą rozważyć nie tylko kontynuację kampanii, ale również wsparcie Pana Zbigniewa w powrocie do formy, demonstrując szacunek do partnera biznesowego, z którym pracują posiłkując się jego nieskazitelnym wizerunkiem.

Dla handlowców, co by się nie stało teraz ze zdrowiem Wodeckiego, dla nich będzie to oznaczać czysty zysk. Panu Zbigniewowi życzymy zdrowia. Ale tak po prostu.

Zobacz także: Figurski chce pomóc Wodeckiemu. "Dzwoniłem do menadżera"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(120)
gość
7 lat temu
uv sZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) nasada lumpow drewna konary furiat domyka dodala gasnaluotemi kulbys drgano
gość
7 lat temu
Przecież to tylko reklama, zdjęcie jej nie sprawi że panu Zbyszkowi się polepszy
Damian
7 lat temu
Ja nie widzę. Kasę wziął.
Gość
7 lat temu
Od lodów nie ma się zapalenia płuc. Co to ma do rzeczy?
gość
7 lat temu
Pudelek na straży moralności... dobre sobie...
Najnowsze komentarze (120)
Veronika
7 lat temu
Nie widzę w reklamie lodów nic nie stosownego bo co ma piernik do wiatraka
gość
7 lat temu
A co mają lody do zapalenia płuc?Reklama jest bardzo ładna,nie widzę w tym nic niestosownego.
gosc
7 lat temu
zapłacili mu wiec nie ma powodu zeby przestali reklame puszczac, juz niech ludzie nie robia problemu z tego. to smutne i przykre zse zaschorowsal ale to byla jego praca, za ktoras dostasl pieniadze i oni nie powinni byc stratni.
gość
7 lat temu
Zaplacili mu i moga puszczac a teraz sezon na lody i co w tym zlego
gość
7 lat temu
dobrze ze chlop zarobil, choroba kosztuje
Lilith
7 lat temu
bo zawsze jest pora na lody koral :* Jestem z Nowego Sącza i uwielbiam produkty tej firmy:)
gość
7 lat temu
Pierwsze zderzenie z tą reklamą uderzyło. A potem pomyślałam sobie, że przecież nasz Wodecki żyje i właściwie udział w tej reklamie to jego świadoma decyzja. Reklama niech leci, a pan Zbigniew niech wraca do zdrowia i sprawności takiej, jaką prezentował w tej reklamie.
Beza
7 lat temu
Rany Julak! PrzecieżPanwodecki żyje!!! Dlaczego miałby nadal nie reklamować produktów?? Co żałobę Mu urządzacie ??
gość
7 lat temu
przekaz reklamy jest jasny,-jedz lody koral/weglowodany,tłuszcze/ A WYLĄDUJESZ NA OIOMIE
gość
7 lat temu
Tak po prostu - g****o prawda, więcej chcecie na nim zarobić niż Koral, którzy jakby nie pokazali reklamy, to byście napisali, że nie chcą dać mu zarobić na ewentualną rehabilitację. I znowu ten mariaż z wp - nieprofesjonalny artykuł.
Kulka
7 lat temu
Coś w tym jest . Ja niedawno zjadłem lody koral i rzuciło mi się na płuca.
gość
7 lat temu
taki byl chytry na pieniadze az sie udlawil
gość
7 lat temu
Reklama jest super, przecueż wszyscy życzą P.Wodeckiemu tego, żeby pozostsl taki jak w tym spocie. To takie zaklinanie rzeczywistości, musi być dobrze!
gość
7 lat temu
uv sZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) nasada lumpow drewna konary furiat domyka dodala gasnaluotemi kulbys drgano
...
Następna strona