Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schramm o pożegnaniu Wodeckiego przez Magdalenę Ogórek: "Wyjątkowo NIEWŁAŚCIWY wpis. DLACZEGO TAK MAGDO?"

473
Podziel się

Prawnik nie zostawił suchej nitki na byłej kandydatce na prezydenta i opublikował jej zdjęcia, na których wdzięczy się do Leszka Millera i… Jarosława Kaczyńskiego. Ogórek osiągnęła już "polityczne dno"?

Schramm o pożegnaniu Wodeckiego przez Magdalenę Ogórek: "Wyjątkowo NIEWŁAŚCIWY wpis. DLACZEGO TAK MAGDO?"
bCHtpbOt

38-letnia Magdalena Ogórek chyba już zapomniała, że w wyborach prezydenckich startowała z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej i była zaciekłą przeciwniczką prawicy. Po wygranej Andrzeja Dudy i objęcia rządów przez Prawo i Sprawiedliwość, dziennikarka radykalnie zmieniła swoje poglądy polityczne i zaczęła sympatyzować z obecną władzą. Takie ruchy niewątpliwie jej się opłaciły - była kochanka Bartka Węglarczyka została felietonistką prawicowego tygodnika Do Rzeczy, dostała swój program w TVP Info i może liczyć na przychylność prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, z którym wdzięczy się do zdjęć przy każdej możliwej okazji.

Nic dziwnego, że Magda na każdym kroku podkreśla, jak liczy się z rządami i decyzjami partii "trzymającej władzę". Ostatnio nie spodobały się jej liczne protesty i bojkot festiwalu w Opolu, który ostatecznie został odwołany. Ogórek do tego stopnia zaciekle broni organizację imprezy przez TVP, że porównała śmierć Zbigniewa Wodeckiego do "politycznych bojów" prowadzonych przez muzyków, którzy odważyli się wycofać z Opola.

bCHtpbOv

Podczas, gdy kolejni muzycy toczyli polityczne boje, on, po cichu, odszedł sobie niepostrzeżenie do nieba. R.I.P. - napisała na Twitterze.

Po tym wpisie na Magdalenę Ogórek wylała się fala krytyki, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki, twierdząc że właśnie "sięgnęła dna". Do grona krytykujących jej wymowny wpis należy prawnik gwiazd, a prywatnie były partner Edyty Górniak, Piotr Schramm, który zarzucił byłej kandydatce na prezydenta stronniczość i nie zaznajomienie z podstawowymi faktami dotyczących twórczości muzyka, jak to że debiutował właśnie w Opolu, w 1972 roku.

...Podczas, gdy kolejni muzycy toczyli polityczne boje, on, po cichu, odszedł sobie niepostrzeżenie do nieba. R.I.P..." - dr Magdalena Ogórek o śmierci mego "brata krakusa", Pana Zbigniewa Wodeckiego. Muszę przypomnieć, że Pan Zbigniew w roku 1972 debiutował właśnie w Opolu. Wyjątkowo niewłaściwy wpis. Polityczne boje? W połączeniu ze śmiercią Mistrza? Dlaczego tak Magdo? - napisał Schramm na Facebooku. Warto przypomnieć zatem w takiej sytuacji (choćby poprzez kilka fotografii) sylwetkę / konstrukcję Autorki wpisu. Brat za brata Panie Zbigniewie…

Schramm postanowił bezlitośnie rozprawić się z samozwańczą ekspertką od polityki i opublikował jej fotografie, na których pozuje z Aleksandrem Kwaśniewskim, Leszkiem Millerem, Jarosławem Kaczyńskim i Andrzejem Dudą.

bCHtpbOB
bCHtpbOC
bCHtpbOD
bCHtpbOE

Hirek Wrona i Rafał Bryndal wspominają Zbigniewa Wodeckiego

Zobacz też:

bCHtpbOW
KOMENTARZE
(473)
gość
3 lata temu
Zwykła marionetka, oportunistka i karierowiczka. Chorągiewka, która pójdzie tam gdzie zawieje, i powie to, za co jej zapłacą.
gość
3 lata temu
Ona jest najgorszą polityczną prostytutką ostatnich lat. Pozbawiona kręgosłupa moralnego, dobrego smaku, za to gotowa podlizywać się każdemu kto ma władzę, więc idealnie pasuje do PiS. Jednak środowiska feministyczne od początku miały co do niej rację.
Gość
3 lata temu
Ogórki morskie żyją na dnie... Może to więc kwestia genów :)
bCHtpbOX
Meg
3 lata temu
A tak przy okazji ten cały Schramm do Kraśki podobny
gość
3 lata temu
Mizeria nie Ogórek.
Najnowsze komentarze (473)
Gośćadam
3 lata temu
Bardzo mądra inteligentna osoba Pani Magda Ogorek.Żal wam tyle sciska.A ten pan prawnik by się wstydził komuś uwagi sugerować. Niech popatrzy na siebie i coś powie o związku Edyty.Trochę pokory prawniku.
gość
3 lata temu
kur.w
gość
3 lata temu
K***w
Gość
3 lata temu
Wyjątkowo wredna s**a
gość
3 lata temu
pusta lala z tytułem doktora, strach pomyśleć jak go zdobyła
gość
3 lata temu
Ale jedno trzeba jej przyznac - urodę ma niezaprzeczalnie!
marta
3 lata temu
no i co z tego co uważa jakiś Schramm? kogo to obchodzi? jest autorytetem bo jest byłym Górniak?
Gość
3 lata temu
Baba bez charakteru
bCHtpbOP
Gość
3 lata temu
Kobieta przecież zmieńe jest 😁
gość
3 lata temu
ale puystak ,,,,,,,,za duzo botoksu ,,,zdecydowanie ....
gość
3 lata temu
Krytycy Ogorek robia z igly widly,pretekst ,zeby tylko porozrabiac
gość
3 lata temu
Wstyd p.Ogórek-brak honoru!!!
młody.
3 lata temu
Zdaje się, że sie powtarzam, ale z niego taki mecenas jak z p***y organka.
Obiekt
3 lata temu
Stronnicze i tendencyjne barachło PO-ska szujnia. Wypowiedź Ogórek jak najbardziej pozytywna ale nikczemnicy z PO wszystko przeinaczą, żeby tylko zdyskredytować PIS
...
Następna strona
bCHtpbPr