Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zdradzona żona posła PiS-u napisała dla niego... PSALM! "Mariusz wracaj do domu! I ja wyruszam, by cię odszukać i przyprowadzić do Owczarni Pana"

515
Podziel się:

Anna Kamińska próbuje odzyskać niewiernego męża, wzruszając go religijnie. "Kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę? Bydlętami?" - pyta w swym dziele.

Zdradzona żona posła PiS-u napisała dla niego... PSALM! "Mariusz wracaj do domu! I ja wyruszam, by cię odszukać i przyprowadzić do Owczarni Pana"

Anna Kamińska, była żona byłego posła Prawa i Sprawiedliwości, ciągle nie może pogodzić się z jego odejściem. Niestety, Mariusz Antoni Kamiński kilka lat temu zdradził ją z "aniołkiem Kaczyńskiego", Iloną Klejnowską. Od tamtego czasu są razem i wychowują wspólne dziecko.

Kamińska postanowiła wykorzystać swoje doświadczenia zdradzonej żony do zaprowadzenia w Polsce nowego ładu moralnego. Jej zdaniem, w parlamencie nie powinno być miejsca dla niewiernych, rozwodników, a nawet panien i kawalerów, no bo tacy zawsze są zagrożeniem. Mandaty powinni sprawować wyłącznie przykładni mężowie, za wyjątkiem Jarosława Kaczyńskiego, który jest, jak powszechnie wiadomo, przykładnym mężem, tyle że stanu.

Jestem członkinią Prawa i Sprawiedliwości od początku istnienia. Rozwiedziona. Mój były mąż, poseł dr Mariusz Antoni Kamiński, zdradził mnie z partyjną koleżanką w Sejmie - ogłosiła Kamińska na Facebooku. Mój mąż jest zdrajcą małżeńskim. Nie on jeden. Polski Sejm zdradą małżeńską i rozwiązłością obyczajową stoi. To smutne, że tolerowaliśmy to dotąd jako Suweren, jako Naród Katolicki. Bo mamy prawo, a nawet obowiązek oczekiwać od parlamentarzystów nieskazitelności moralnej. To ona powinna być podstawowym kryterium ich doboru.

Anna Kamińska rozpoczęła już zbieranie podpisów pod projektem ustawy zakazującym zdrad małżeńskich w Sejmie: Była żona posła Kamińskiego zbiera podpisy pod ustawą zakazującą... zdrad w Sejmie! "Mamy obowiązek oczekiwać od parlamentarzystów NIESKAZITELNOŚCI MORALNEJ!"

Nie spotkała się jednak z wielkim entuzjazmem. Okazuje się, że posłowie traktują moralność katolicką raczej wybiórczo i znacznie chętniej świętują objawienia fatimskie i odbierają kobietom prawo do decydowania o własnym życiu niż sami przestrzegają zasad religii.

Kamińska jednak nie odpuszcza. Ostatnio zaprezentowała wiersz, który napisała dla Mariusza. Nie jest to zwyczajny poemat, lecz psalm. Nosi tytuł Psalm Niezłomnej Żony w wierze, a zaczyna się od słów: "Mariusz, wracaj do domu!".

Psalm, który napisałam, to moja rozmowa z Bogiem - wyjaśnia w Super Expressie porzucona żona. Te słowa płynęły prosto z mojego serca. Nie mamy z Mariuszem rozwodu kościelnego, więc przed Bogiem wciąż jesteśmy małżeństwem. Jak on zareaguje? Myślę, że mnie za to nie zaatakuje. Może coś przemyśli? Mam nadzieję. Zobaczymy, czy jest odważny. Ale ja nie zrobiłam tego tylko dla nas, tylko dla wszystkich rodzin w Polsce, które borykają się z takimi problemami. Czasem trzeba schować dumę do kieszeni i po prostu wybaczyć i walczyć dalej. Mój psalm jest częścią szerokiego projektu Polska Parafialna. To moja osobista odnowa moralna, nowy etap w życiu.

Zamieszczamy cały tekst psalmu. To dzieło, które każdy powinien przeczytać. Nie wiadomo tylko, co konkretnie Kamińska proponuje swojemu mężowi i jego obecnej partnerce. Bo nam wygląda to na jakiś uświęcony trójkąt.

Zobacz także: PiS: "Zebraliśmy półtora miliona złotych na pomniki smoleńskie!"
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(515)
Gość
5 lata temu
Oto mamy soczysty przykład zenady i utraty godności osobistej
Gość
5 lata temu
Kobieto trochę szacunku do siebie
gość
5 lata temu
Ale obciach!
gość
5 lata temu
I tacy ludzie rządzą naszym krajem w 2017 roku.....
Gość
5 lata temu
A ta z czym się na głowy pozamieniała? Ciekawe jak wygląda jej elektorat.
Najnowsze komentarze (515)
Jola
5 lata temu
Z każdego można zrobić wariata. Jaką ona ma szansę obrony? Pamiętajcie, że to śmieciowy PUDELEK jak nie ma tematu to go wymyśli...
gość
5 lata temu
hahahhhahah ale sie usmialam, babie na rozum padlo, kobieto jak ty wygladasz hahha pies z kulawa noga by cie nie chcial , zapuscilas sie jak strary mop, na zdjeciach wygladasz jak jego matka to cosie dziwisz ze cie zostawil, zero kobiecosci , zero sexpilu, idz do zakonu hihihi
gość
5 lata temu
Z jednej strony to żałosne, ale z drugiej pokazuje jak zakłamani, obłudni są pisowcy i wszyscy ci zwolennicy układania życia innym na "tradycyjną" modłę, potępiania i wciskania katolickich wartości do gardła, których sami nie reprezentują. Gdy przychodzi co do czego to ich sytuacja "jest wyjątkowa" i trzeba zrozumieć, bla bla bla
Piotr
5 lata temu
Jest Pani dla mnie wielka. Głupcem jest Pani mąż. Wielki szacunek dla Pani. Zyczę wytrwałości bo ma wielką zapłatę Hbr 10. 35 Dodam też że celująco określiła Pani źródło defraudacji i korupcji każdego w tym naszego państwa.
gość
5 lata temu
...żałosne....
gość
5 lata temu
żenada , walczy publicznie z nim a nie o niego, to nie miłość to należy mi się jak psu buda, chłopie wiej jak najdalej
Ania
5 lata temu
A mi się to podoba. Skoro jest katolikiem to przed bogiem są małżeństwem. Zgadzam się ze skoro jest przykładem dla narodu to za zdradę powinno się mu odebrać mandat. Mógł się rozwieść. Kobieta walczy jego własna bronią: czy nie jest hipokryzja wyznawać wartości którym się nie hołduje? Nie dogadujecie się- to rozwód i dopiero szukanie nowego partnera.
gość
5 lata temu
Jestem już w pewnym wieku kobietą ale takiego steku bzdur i głupoty to jeszcze nie słyszałam ona jest chora psychicznie a jej były mąż niech ręce składa że rozstał się z tak niezrównoważoną kobietą to niesłychane
Gość
5 lata temu
To aż wstyd komentować.
gość
5 lata temu
Kobieto ty się nadajesz do leczenia....dobrze ze cie zostawił ,chora psychicznie
Gość
5 lata temu
A potem w szopce go zarżnie jak p****e.
Gość
5 lata temu
Mariusz! Uciekaj jak najdalej!
gość
5 lata temu
zapomniala, ze miala popychacza? zostawil ja? choc kaminski tez bardzo pasuje do filozofii pislamskiej...falsz, obluda, zklamanie , a wszystko po polskiemu chrzescijanstwi pislamsko smolenskiemu
Gość
5 lata temu
Szkoda mi tego mariusza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie