Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona posła PiS-u o zakazie życia z dwiema żonami: "Trzeba coś z tym problemem zrobić"

216
Podziel się

"W świetle wiary katolickiej dalej jesteśmy małżeństwem" - mówi założycielka ruchu Polska Parafialna.

Była żona posła PiS-u o zakazie życia z dwiema żonami: "Trzeba coś z tym problemem zrobić"
bEiQsHaZ

O Annie Kamińskiej stało się głośno w mediach, gdy na jaw wyszedł romans jej byłego już męża posła Prawa i Sprawiedliwości. Kilka lat temu wdał się w romans z Iloną Klejnowską nazywaną "aniołkiem Jarosława Kaczyńskiego", jednak porzucona żona nie pogodziła się z rozpadem rodziny i zamierza walczyć o "chrześcijańską moralność". Kamińska uważa, że w parlamencie nie powinno być miejsca dla niewiernych, rozwodników, a nawet panien i kawalerów. Wszyscy oni bowiem się zagrożeniem dla instytucji małżeństwa.

Niedawno Anna Kamińska odczytała wiersz, który napisała dla niewiernego męża. W poemacie zatytułowanym Psalm Niezłomnej Żony w wierze, który zaczyna się od słów: Mariusz, wracaj do domu!, sugeruje zgodne życie wspólnie z jego nową rodziną. Kamiński odpowiedział na "apel" w rozmowie z Fakt24 i zapewnił, że aktywność jego byłej małżonki to "polityczna działalność".

bEiQsHbb

Mam nadzieję, że po tym, jak negatywnie podchodziła do mnie i mojej rodziny, tym razem wszystko co mówi, jest szczere. Może teraz zrozumie, że było to dużym błędem. Powinna się za to wstydzić! - powiedział.

W wywiadzie dla Gazety Współczesnej Kamińska zapewnia, że jej jedynym celem jest "walka o polską rodzinę" i psalm napisałam, aby wstrząsnąć społeczeństwem. Jest przekonana, że jej twórczość poetycka zmobilizuje "hierarchów do dialogu teologicznego". Kamińska jest tak bardzo gotowa ratować rodzinę, że nie przeszkadza jej fakt, iż Kościół wyklucza możliwości mieszkania mężczyzny z dwiema żonami.

Skoro tak, to trzeba coś z tym problemem zrobić. Nie można pozwolić, by ten lawinowy galop rozwodów trwał. Gdzie, jako kraj katolicki, będziemy za 10-15 lat? Odbiorcą psalmu nie jest mój były mąż, z którym w świetle wiary katolickiej dalej jesteśmy małżeństwem. Odbiorcą jest Bóg. To moja rozmowa z Bogiem - mówi.

Przez taki zabieg stylistyczny pokazuję, że moja sprawa osobista urasta do rangi walki o rodzinę i wartości katolickie. Chcę wstrząsnąć polskim społeczeństwem i zainteresować Kościół złą sytuacją rodzin. W ten sposób wzywam jego hierarchów do dialogu teologicznego, bo takich rodzin jest wiele.

bEiQsHbh

Możliwe, że "łączenie rozbitych rodzin" i życie z wieloma żonami będzie głównym punktem politycznej kampanii Kamińskiej, która rozkręca ruch polityczny i antypartyjny pod nazwą Polska Parafialna. Ponoć statut religijnego ruchu jest już prawie gotowy, a była żona posła PiS zbiera głosy poparcia.

bEiQsHbi
Zobacz także: Sejm zdecydował: pigułka "dzień po" będzie na receptę
Zobacz także: Zobacz też:
bEiQsHbC
KOMENTARZE
(216)
K
4 lata temu
Kobieto Wałcz o siebie nie o was . O honor , o dumę niezależność . A nie o bycie z kimś , kto cię nie chce . Do miłości nie zmusisz .
gość
4 lata temu
zal mi jej. ta kobieta bardzo cierpi. az popada w obłęd.
gość
4 lata temu
ale ona tak serio?
bEiQsHbD
Gość
4 lata temu
OsZalala! Ta kobieta jest szalona!
Lou
4 lata temu
No super kolejy świr w jedynej słusznej partii! Do Krychy ją będzie super duet psycholek!
Najnowsze komentarze (216)
emeryt
4 lata temu
Jak to żyje z dwoma żonami. To nie wpuszczaj go do domu i do łóżka jak przychodzi jeszcze do ciebie.Ale sądzę, że to tylko twoja wyobraźnia, wyobraźnia osoby uzależnionej religijnie.
gość
4 lata temu
nic nie rozumiem z tego bełkotu.. ona chce walczyć o to, żeby mężczyzna mógł mieć dwie żony?!
gość
4 lata temu
Kobieto musisz zrozumieć że facet ma cię dosyć. W świetle wiary katolickiej możecie sobie być małżeństwem ale nie jesteście w realu.
gość
4 lata temu
Pietà swoje BRUDY w domu a nie promus sie w internecie BABOLU! Nie dziwie sie ,ze facet od ciebie ZWIAL! Widac jakim jestes ziolkiem.
gość
4 lata temu
gdyby ten pan Kaminski byl zwyklym robotnikiem, nie pisalaby takich glupot, zeby maz wrocil... ale, ze jest poslem i korzystala z wielu przywilejow wiec "niby walczy" o meza niewiernego.... ogarnia mnie smiech !!!!! zalosna baba !!! zadnego honoru. Pewnie nie pracowala, a teraz pewnie trzeba pojsc do pracy !!!
gość
4 lata temu
gdyby ten pan Kaminski byl zwyklym robotnikiem, nie pisalaby takich glupo, zeby maz wrocil... ale, ze jest poslem i korzystala z wielu przywilejow wiec "niby walczy" o meza niewiernego.... ogarnia mnie smiech !!!!! zalosna baba !!! zadnego honoru. Pewnie nie pracowala, a teraz pewnie trzeba pojsc do pracy !!!
gość
4 lata temu
Nic dziwnego że uciekł od tej wariatki.
Samiec Alfa
4 lata temu
Anna wracaj do domu!
bEiQsHbv
gość
4 lata temu
ta kobieta jest wściekla. niech odstawi to co bierze albo z kolei przypomni sobie o lekach..
gość
4 lata temu
Szokujące jak ludzie wiarołomnego faceta szybko rozgrzeszyli. Kobieta ma się pogodzić, a to niby dlaczego! Przecież to on jej ślubował, że ją nie opuści, aż do śmierci.Dla mnie chłop taki to kawał ścierwa
gość
4 lata temu
jedna z drugą niech się zastanowi nim jadem trąci. jak sama kiedyś może zostać wymieniona na inny model.tak z dnia na dzień, bo chłopu się odwidziało i chce do innej.
Gość
4 lata temu
Kolejna nawiedzona
Gość
4 lata temu
"Jako kraj katolicki" ze co?!?! Konstytucja gwarantuje rozdzial kosciola od panstwa!!!!
Gość
4 lata temu
Niech sie spyknie z tym czubkiem z bydgoszczy
...
Następna strona
bEiQsHbX