Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowe osiągnięcie Magdy Ogórek: Pozuje ZE SZCZĄTKAMI OFIAR komunistycznego terroru... "Tańcz głupia tańcz na grobach!"

317
Podziel się

Magda pomagała w ekshumacjach na Łączce na Powązkach. Mimo uwag internautów nie widzi nic niestosownego w zdjęciu z wydobytymi szczątkami.

Nowe osiągnięcie Magdy Ogórek: Pozuje ZE SZCZĄTKAMI OFIAR komunistycznego terroru... "Tańcz głupia tańcz na grobach!"
bCYzrSoR

Od momentu, gdy Magda Ogórek pojawiła się na scenie politycznej naprawdę trudno znaleźć sytuację z jej udziałem, która nie wzbudzałaby zażenowania. Zaczęło się już od czasów kampanii prezydenckiej w 2015 roku, kiedy Ogórek, jeszcze jako kandydatka lewicy, składała kwiaty na grobach ofiar katastrofy smoleńskiej, nieomal pokazując przy okazji majtki.

Potem było już tylko gorzej, gdy okazało się, że spotyka się z Bartkiem Węglarczykiem, a jej mąż, jako kanclerz szkoły wyższej Viamoda Industrial, przywłaszczył sobie sztućce za pół miliona złotych:

bCYzrSoT

Magda do tej pory nie rozwiodła się z mężem, chociaż zdążyła już porzucić Węglarczyka dla Łukasza Warzechy, chłopaka o znacznie bliższych dla niej poglądach politycznych. Magda mniej więcej od dwóch lat jest bowiem zagorzałą zwolenniczką prawicy.

Wygląda na to, że najnowsze "dokonanie" Magdy ma szansę na przebicie wszystkich jej dotychczasowych pod względem poziomu żenady. Ogórek została wolontariuszem Instytutu Pamięci Narodowej, któremu pomogła w pracach ekshumacyjnych na tzw. Łączce na warszawskich Powązkach, gdzie spoczywają szczątki ofiar komunistycznego terroru.

bCYzrSoZ

Nowe osiągnięcie Magdy trafiło na Twittera, bo zdjęciem Ogórek pochwalił się IPN. Na fotografii widać jak Magda pozuje... z wydobytymi z ziemi szczątkami. Zdjęcie wywołało słuszne oburzenie internautów, którzy zauważyli, że jest niestosowne i przypomina lans na grobach, a nie "czyn społeczny".

Tańcz głupia tańcz... na grobach. To najlepszy lans. Parcie na szkło od lat, od czasu grania w serialach. Wczoraj kandydatka SLD na Prezydenta dziś bezczelna propagandystka obecnego reżimu - komentują internauci.

Ogórek oczywiście wdała się z nimi w dyskusję, broniąc się, że to nie ona zrobiła sobie zdjęcie, tylko wykonali je pracownicy IPN. W pozowaniu ze szczątkami już nie zauważyła żadnej niestosowności, zapraszając innych do prac na Łączce.

Magdalenę upomniała na Twitterze także Dominika Wielowieyska, która poprosiła ją o to, by więcej tego nie robiła. Ogórek, jeszcze do niedawna kandydatka lewicy na prezydenta, odgryzła się dziennikarce Wyborczej, atakując... Adama Michnika i Czesława Kiszczaka:

bCYzrSpa

Prawo do pouczania przez salonik "GW" skończyło się z pierwszym toastem, wzniesionym przez Kiszczaka i Michnika w Magdalence - napisała.

Hani Lis już nie odpowiedziała.

bCYzrSpb
bCYzrSpc
bCYzrSpu
KOMENTARZE
(317)
Gość
3 lata temu
Ta kobieta jest żałosna.
gość
3 lata temu
p****************u
Gość
3 lata temu
Ona jest zdolna do wszystkiego.
bCYzrSpv
gość
3 lata temu
Żałosne...
gość
3 lata temu
Nic w niej nie pasuje, wygląd pustej lalki, doktorat (z czego?), kandydatura spod SLD, obecna prawicowość. Co to za przypadek? Borderline?
Najnowsze komentarze (317)
lex
9 miesięcy temu
Jak zwykle idiotyzmy ,jeśli oficjalnie podano że przy ekshumacji wielu wolontariuszy pomaga ,to gdzie tu jest miejsce do krytyki Ogórek .To że zrobiono jej zdjęcie, to nie znaczy że dla lansu tam poszła ,zapytam dlaczego TAM nie ma nikogo z tych ,,młodych gniewnych ,,z lewicy .Tak łatwo im idzie odżegnywanie się od Jaruzelskich ,Kiszczaków i ich pomagierów ,to teraz mają ..... okazję pokazać co myślą o tych którzy walczyli o Polskę a byli traktowani jak nic nie warte rzeczy ,zwłoki na ,,Łączce,, symbolizują kim byli ci co do tego dopuścili a teraz kim są ich ....krzykliwi następcy .Niestety takich miejsc jest dużo więcej ,a są tysiące tych którzy czekają na normalny i przyzwoity pogrzeb , i to nie tylko bohaterowie jak gen.Nil czy rtm.Pilecki .
gość
3 lata temu
W Europie kryzys małżeństwa, w Polsce demograficzna demolka, a ja jestem Matka Polka
gość
3 lata temu
Będę jak Indiana Jones w spódnicy, przekonają się krytycy. Sprowadzę z Rosji dwa miecze grunwaldzkie, świętego graala, stół arturowy i kamiennego baala.Sprowdzę do kraju dobra narodowe,będą odpicowane, prawie jak nowe
gość
3 lata temu
Szprycować usta i twarz igłami to nie żaden wstyd, warzny jest spryt.Z historii tej wynika jeden morał. Gdy widać chudość i pokryte skórą żebra i kości, to i tak liczą się znajomości..Będę wielka będę znana, na ekranie, od wieczora aż do rana. Będę jeszcze pisowską minister kultury, pokarzę wam wtedy swoje pazury!
gość
3 lata temu
Dostałam w telewizji posadę. Teraz już tylko dalej zajadę(teraz daleko zajadę)Raz tylko poparłam partię Leszka M., potem coś zmieniło się. Za to Jarka wielbię szczerze, a w M(e?)llera (lewcę) już nie wierzę.Ja nie kłamię, mówię szczerze,ja w lewicę już nie wierzę.
gość
3 lata temu
Chcieli mnie na prezydenta,Leszek i lewicowa agenda. Gdy mi Leszek podał rękę, rzekł: Madziu,zostań naszym prezydentem! I postawił wszystko na mnie, potem łzawił nieporadnie.Pociągnęłam lewaków w dół, to wie każdy t**y muł. .Przyniosłam lewicy pecha,lecz przyszła z pi(c?)u pociecha
gość
3 lata temu
(kodziarska klika)błąd. Botoks urodzie nie zaszkodzi. Botoks jest teraz w modzie. tak jak ćma leci do ognia, ja pcham się na szkło, wszystko to widzą kod i po..Szczęście mnie nie opuszcza w cale, tylko pi(c?) zachwalam stale.
gość
3 lata temu
Jestem prosta dziewczyna z Rybnika. Niech nie psioczy kodziarksa (platformerska) klika.Oglądać mnie będą musieli, bo prezydentem mnie wybrać nie chcieli.
bCYzrSpn
gość
3 lata temu
Na wizji uśmiecham się do was, ale w głębi duszy, robię to wszystko na pokaz. Bo chcę zostać politykiem, a polityk jest analitykiem. Analizuję skrycie, nie w głowie mi teraz tycie.Gdy jestem na wizji, uwierzcie, robię miny anielskie.
gość
3 lata temu
Na wizji uśmiecham się do was, ale w głębi duszy, robię to wszystko na pokaz. Bo chcę zostać politykiem, a polityk jest analitykiem. Analizuję skrycie, nie w głowie mi teraz tycie.Gdy jestem na wizji, uwierzcie, robię miny anielskie,uchylę wam wrót nieba, uśmiecham się w tedy (wyszczerzam uśmiech) jak trzeba .
gość
3 lata temu
Każdego rana jogurcik na śniadanie. Na obiadek jest ogórek, potem jeszcze jakiś trunek.Pomidorka zjem wieczorem. Na tym wszystko jest skończone.Głód nie straszny mi ludziska,zawsze w tyle wizji werwą tryskam. Wyglądam jak laleczka barbie, ja nie ściemniam ja nie kłamię.Jestem zdrowa jak jagoda, ogórek wam zdrowia doda!
gość
3 lata temu
(Jem jak calineczka.Jestem płaska jak deseczka),(Mam napompowane usteczka,jak z porcelany (z gabloty) laleczka),(Umię historię rzymskiego Kościoła, znam niemiecki,mam tytuł doktora). (Na jednym wydechu,niech mi każdy uwierzy,wymienię poczet wszystkich papieży).
gość
3 lata temu
(Jem jak calineczka.Jestem płaska jak deseczka),(Mam napompowane usteczka,jak z porcelany (z gabloty) laleczka),(Umię historię rzymskiego Kościoła, znam niemiecki,mam tytuł doktora). (Na jednym wydechu,niech mi każdy uwierzy,wymienię poczet wszystkich papieży).(Skóra biała jak śnieg,włosy jasne jak żyto, a mi się marzy polityczne koryto)
jacek
3 lata temu
czytaj Magda, czytaj i opowiedz o tych komentarzach w swojm proramie w tvp. nie opowiesz? wstydzisz sie?
...
Następna strona
bCYzrSpP