Trwa ładowanie...
Przejdź na

Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

aktualizacja

Chłopak Dody jest na nią zły za Cannes? "Fakt": "Mr Stępień nie chce być ..."

Podziel się

Podczas gdy Dorota pozowała do zdjęć, Emil nosił jej torebkę. "Koledzy się z niego śmieją".

Chłopak Dody jest na nią zły za Cannes? "Fakt": "Mr Stępień nie chce być ..."
bEiSzeAB

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes swój debiut na czerwonym dywanie na Lazurowym Wybrzeżu miała Dorota Rabczewska. Jak na nią przystało, Doda zadbała o odpowiednie zamieszanie wokół własnej osoby, poniżając między innymi Agnieszkę Jastrzębską. Wszystko przez to, że "naczelna plotkara TVN-u" nagrała moment, w którym doszło do spięcia między Dorotą a hostessą. Doda odpłaciła się Jastrzębskiej pełną emocji mową podczas jednej z ostatnich imprez, nazywając ją "byłą koleżanką". Powiedziała też, że w Cannes pojawiła się w roli debiutantki i wytykanie jej błędów jest niekoleżeńskie i niesolidarne.

Poza incydentem z Jastrzębską, Doda wydaje się być zadowolona ze swojej prezentacji w Cannes. 33-latka zaprezentowała się tam w kilku kreacjach, a każdą swoją wizytę na czerwonym dywanie relacjonowała na Instagramie.

Podczas festiwalu towarzyszył jej Emil Stępień, nowy chłopak, który jednak nadal nie doczekał się oficjalnego, medialnego statusu jej partnera. Mężczyzna, którego imienia Dorota z oczywistych przyczyn woli nie nadużywać, został przez nią pieszczotliwie określony mianem "Mr Stępień".

bEiSzeAD

...

Może małe szkolenie u Mai?

bEiSzeAJ
bEiSzeAK
bEiSzeBe
bEiSzeBz