Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.
Czwartek 01.06.2017 09:45

Chłopak Dody jest na nią zły za Cannes? "Fakt": "Mr Stępień nie chce być NOSITORBĄ"

Doda Dorota Rabczewska Emil Stępień chłopak Dody Doda w Cannes

Chłopak Dody jest na nią zły za Cannes? "Fakt": "Mr Stępień nie chce być NOSITORBĄ"

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes swój debiut na czerwonym dywanie na Lazurowym Wybrzeżu miała Dorota Rabczewska. Jak na nią przystało, Doda zadbała o odpowiednie zamieszanie wokół własnej osoby, poniżając między innymi Agnieszkę Jastrzębską. Wszystko przez to, że "naczelna plotkara TVN-u" nagrała moment, w którym doszło do spięcia między Dorotą a hostessą. Doda odpłaciła się Jastrzębskiej pełną emocji mową podczas jednej z ostatnich imprez, nazywając ją "byłą koleżanką". Powiedziała też, że w Cannes pojawiła się w roli debiutantki i wytykanie jej błędów jest niekoleżeńskie i niesolidarne.

Przypomnijmy: Doda dalej poniża Jastrzębską: "To była kiedyś moja koleżanka, czy to jest godne?! Czy tak robi Polka Polce?"

Poza incydentem z Jastrzębską, Doda wydaje się być zadowolona ze swojej prezentacji w Cannes. 33-latka zaprezentowała się tam w kilku kreacjach, a każdą swoją wizytę na czerwonym dywanie relacjonowała na Instagramie.

Podczas festiwalu towarzyszył jej Emil Stępień, nowy chłopak, który jednak nadal nie doczekał się oficjalnego, medialnego statusu jej partnera. Mężczyzna, którego imienia Dorota z oczywistych przyczyn woli nie nadużywać, został przez nią pieszczotliwie określony mianem "Mr Stępień".

40-latek poza byciem towarzystwem dla Doroty miał tam jeszcze jedną rolę - nosił za nią torebkę i robił jej zdjęcia. Zrodziło to między nimi spory konflikt, a Fakt taktownie zauważył, że "Mr Stępień nie chce być już nositorbą" Dody.

Spotkało się to z drwinami jego znajomych z branży. Zwrócili mu uwagę, że takie służalcze zachowanie obniża jego prestiż jako poważnego biznesmena - mówi informator Faktu.

Emil "nositorba" i Dorota podobno ostro się pokłócili:

Wygarnął Dodzie, że nigdy więcej nie da się namówić na takie zachowanie, bo nie jest jej asystentem. Dorota oburzyła się i stwierdziła, że w takim razie żaden z niego dżentelmen – czytamy.

Może małe szkolenie u Mai?

Przypomnijmy, co ona sądzi na ten temat: Sablewska: "Menedżer MUSI BYĆ SŁUŻĄCYM. Jak nie potrafi wyczyścić brudnych butów artysty, to jest słabym menedżerem"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji