Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pracodawca Chazana dostał 700 TYSIĘCY ZŁ na portal o... ROZRODCZOŚCI!

148
Podziel się:

Już niebawem poglądy nawróconego aborcjonisty o seksie, ciąży i porodach będą w zasięgu kliknięcia. Czy napisze też zakładkę o usuwaniu ciąży?

Pracodawca Chazana dostał 700 TYSIĘCY ZŁ na portal o... ROZRODCZOŚCI!
bELavmgR

Profesor Bogdan Chazan lepiej od przeprowadzania aborcji zna się chyba tylko na wyczuwaniu koniunktury. Gdy zmieniły układy polityczne, poczuł się jak święty Paweł i zaczął walczyć przeciwko prawu do przerywania ciąży. Dzięki temu zyskał nie tylko rozgłos na całą Polskę, ale także rzeszę lojalnych ludzi, którzy już sami dbają o jego karierę i dochody. Na coś takiego ginekolog "wolny strzelec" nie mógłby liczyć. Dzięki temu po każdej kontrowersji Chazan, mieszający w swojej działalności medycynę i politykę z religią, ląduje bezpiecznie. A do tego ku przerażeniu przyszłych pacjentek jest jeszcze "nagradzany", na przykład standardy opieki okołoporodowej.

bELavmgT

Niebawem przed Chazanem może pojawić się nowe wyzwanie. Zupełnym przypadkiem to firma Macsense prowadząca klinikę, gdzie jest zatrudniony, wygrała konkurs na stworzenie... portalu promującego naturalne metody rozrodczości. Na ten cel otrzyma aż 700 tysięcy złotych!

Właściciele prowadzą także klinikę naprotechnologiczną, w której zatrudniony jest m.in. prof. Bogdan Chazan - pisze o firmie serwis Politykazdrowotna.com

"Naprotechnologia" z "technologią" nie ma za wiele wspólnego, gdyż jest to znane od dawna diagnozowanie cyklu przez badanie śluzu i temperatury, tyle że bardziej usystematyzowane i z nową, obcobrzmiącą etykietą. Wprawdzie zwiększa szansę na zajście w ciążę zdrowej kobiecie, ale nie leczy bezpłodności. Za to przynosi celebrytom trochę rozgłosu, o czym dobrze wie Gosia Kożuchowska.

700 tysięcy złotych to jednak tylko początek realizowania dużo ambitniejszych planów Konstantego Radziwiłła na promowanie "kalendarzyka małżeńskiego". Ministrowi udało się ostatnio przyoszczędzić m.in. na lekach dla chorych na AIDS, dzieciach i kobietach w ciąży. Do rozdania zostało jeszcze 2,3 miliona złotych. Na nie też Chazan się załapie?

bELavmgZ
bELavmha
Zobacz także: Chazan znów szokuje
Zobacz także: Zobacz też:
bELavmhu
KOMENTARZE
(148)
Gość
4 lata temu
Boże! Chroń nas przed takimi ignorantami!
Gość
4 lata temu
ograniczenie umysłowe w kwestii antykoncepcji i decydowania o własnym ciele (a zwłaszcza o czyimś) powinno podchodzić pod paragraf albo schorzenie psychiczne
gość
4 lata temu
toć w abortowaniu płodów ma nieocenione doświadczenie i bogatą wieloletnią praktykę
bELavmhv
gość
4 lata temu
Unowocześniony "kalendarzyk małżeński" za 700 tysięcy zł gwarantem zwiększonej populacji zwolenników jedynej słusznej opcji! W gruncie rzeczy, tanio!
gość
4 lata temu
tak ,długo, jak takie indywidua będą się zajmować rozrodczością to żadne pińcetplusy nie pomogą - w takich warunkach nie da się ani rodzić ani wychowywać dzieci
Najnowsze komentarze (148)
gość
4 lata temu
P****t, stary d**ek. Kobitki i tak sobie poradzą. Pisiakowa m***a!
gość
4 lata temu
Ależ to wstrętny staruch
gość
4 lata temu
TEN PAN KWALIFIKUJE SIE NA EMERYTURE.
gość
4 lata temu
ludzie pogońmy ten pis wreszcie!!!!!!co oni robią z naszego kraju!!!!ciemnotę, PRL i Średniowiecze!!!!!!!!!!!
barbara
4 lata temu
Chazan, psychiczne monstrum, .
ewa
4 lata temu
Co on może wiedziec, o ginekologi, skoro kończył studia, przed wojna !!!Stary, stetryczały, niezadowolony, z życia, dziadek !! Gdy był młodym, lekarzem, to skrobał dziennie, najmniej sześć, siedem ,osób !! i tym, sie dorobił, a teraz udale PISIORA !!!! Za samą, twarz i miny, wyrok !!!!
gość
4 lata temu
szastają pieniędzmi, a na podwyżki dla emerytów nie ma, dają 1zl co rok, skanda;l
gość
4 lata temu
hipokryta belzebub
bELavmhn
gość
4 lata temu
zabierzcie tą zaklamaną mordę bo patrzec nie można
KLEOPATRA
4 lata temu
nie cierpię tego człowieka,nie trawie go ...brrrrrrrrrrrr
gość
4 lata temu
To jest najgorszy lekarz w Polsce
gość
4 lata temu
To jest najgorszy lekarz w Polsce
gość
4 lata temu
ciekawe na czym się dorobił. P***c jeden
gość
4 lata temu
Co to za p*****l?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELavmig
bELavmih
bELavmii
bELavmij
bELavmik
bELavmhP