Trwa ładowanie...
Przejdź na

Autobiografia Caitlyn zniszczyła jej relacje z córkami!? "Odchodząc pozostawiła po sobie po sobie dziurę"

81
Podziel się

Z Kendall prawie się nie odzywają, Kylie próbuje nie brać strony w wielkim, rodzinnym konflikcie. Pogodzą się?

Autobiografia Caitlyn zniszczyła jej relacje z córkami!? "Odchodząc pozostawiła po sobie po sobie dziurę"
bCNhBFbF

Jak można się było spodziewać, autobiografia Caitlyn Jenner o tym, jak przez lata ukrywała przed wszystkimi swoją transseksualność i dojrzewała do zmiany płci, nie scementowała rodziny. Najbardziej wściekła jest Kris Jenner, która uważa, że została sportretowana jako "podła suka", zaś były mąż ma na nią teraz "wyje*ane". Równie dosadna jest Kim, która uważa, że ojczym i macocha w jednym założyła rodziny, po czym wszystkich wystawiła do wiatru.

bCNhBFbH

Książka Sekrety mojego życia, w której Caitlyn się uzewnętrzniła, wpłynęła nie tylko na relacje ze zdystansowanymi do niej pasierbicami, ale także z własnymi córkami. Najbardziej odsunęła się od niej Kendall, która chce zostać ikoną w świecie mody i kontrowersje wokół trans-matki nie pomagają jej w zdobywaniu takiej sławy, o której marzy. Według znajomego Jennerek relacje Cait ze starszą z córek są "bardzo napięte" i "rzadko ze sobą rozmawiają".

Kendall jest lojalna wobec Kris i ma mało do czynienia ze swoim ojcem - twierdzi źródło. Im więcej upływa czasu, tym bardziej czuje, że Caitlyn ją zawiodła, zarówno w tym, co jej mówiła, jak i w swoich działaniach.

Młodsza Kylie dłużej starała się zachować przynajmniej neutralność. Negatywny stosunek całej rodziny zaczął jej się w końcu udzielać, zwłaszcza, że sama jest mocno uzależniona od Kris, która jest jedną ze stron konfliktu.

Kylie starała się nie brać żadnej ze stron i być wspierająca dla Caitlyn - dodaje informator. Naprawdę chce mieć dobrą relację z ojcem, ale Caitlyn do żywego zraniła Kris, a to bardzo skomplikowało sprawę... Skoro wszyscy w rodzinie wzięli stronę Kris, Kylie jest w kłopotliwej sytuacji. Chce się odciąć od tego i postanowiła nie dyskutować o tym z resztą rodziny.

bCNhBFbN

Obie dziewczyny naprawdę cierpią przez rozłąkę z Caitlyn... Ojciec, z którym się wychowały, odchodząc pozostawił po sobie po sobie dziurę w ich życiu. Ona była częścią ich codzienności.

Jedno jest pocieszające - skoro Kardashianki pokłóciły się o książkę, to musiały ją najpierw przeczytać. A to już jakiś plus.

bCNhBFbO
bCNhBFbP

#gwiazdy: Kontrowersyjna biografia Piotra Fronczewskiego

Zobacz też:

bCNhBFci
KOMENTARZE
(81)
Gość
3 lata temu
Jakby nie było, zrobił/a krzywdę potomstwu.
eviii
3 lata temu
Szkoda, że w promowaniu siebie zapomniała, że jednak nie jest sama na świecie i jej dzieci będą cierpiec czytając jej wynaturzenia. Nie pomyślała co to dla nich znaczy? Mało im, że miały ojca a teraz drugą "matkę"? Jakkolwiek ta rodzina jest dziwna, to to już lekkie przegięcie.
gość
3 lata temu
Współczuję tym dziewczynom
bCNhBFcj
Gość
3 lata temu
Nie przepadam za Nimi, ale to co napisala o Kris to zwykle swinstwo, naprawde.
xxxxx
3 lata temu
Wszystko co mówi cała ta dziwna rodzinka należy wypuszczać drugim uchem. Wszystko to jest wyreżyserowane i niezgodne z prawdą a ludzie się ekscytują... Nie dziwne że poziom ludzi spada na łeb na szyję skoro tv serwuje nam taka patologie
Najnowsze komentarze (81)
gość
3 lata temu
Tak się składa, że Kardaszianki są gruntownie wykształcone. Nie bez kozery Kim zna angielski, rosyjski i ormiański, przypuszczam, że pozostałe siostry tak samo. Więc tekst, że coś przeczytały, to raczej leczenie kompleksów "redaktora" Pudelka :D
gość
3 lata temu
hahah ostanie zdani pudelek wygral :D
gość
3 lata temu
Wychodzi tu hipokryzja wszystkich komentujących. Bo niektórzy piszą, jak wiedział, że chce zmienić płeć, to nie musiał zakładać rodziny. Tak tylko "zmienienie płci" też Wam się nie podoba. Czyli osobo transseksualna, która została w taki sposób potraktowana przez matkę naturę nie ma wyboru. I teraz, tak społeczeństwo wymaga od takiej osoby aby broń boże nie zmieniała płci ale też broń boże nie zakładała "normalnej" rodziny. Czyli skazuje się taką osobę na pustelnictwo i nieszczęśliwą egzystencję do końca swoich dni. Tak samo jest z poglądem, że geje nie powinni wychowywać dzieci, bo ich dzieci będą szykanowane w szkole. No a kogo to k***a wina? Te szykany? Gdyby dzieci nie były wychowywane w nienawiści, nie byłoby problemu.
gość
3 lata temu
Naprawdę pudlu? "ZOSTAWIŁA PO SOBIE PO SOBIE DZIURĘ" w nagłówku? Ktoś Wam tam k***a redaguje ty wypociny?
Gość
3 lata temu
Kendall jest piekna, Kylie to chodzacy plastik:/
gość
3 lata temu
satanisty jeb*ane
gość
3 lata temu
nie przesadzajmy z tym, że K. przeczytały książkę - zawsze mogły wynająć kogoś, kto za grubą kasę, możliwość "pogrzania się w ich blasku" przeczytał im to "wiekopomne dzieło" ;)))
gość
3 lata temu
przeciez to jest sterta bzdur, ogladam program i to Kendall utrzymuje kontakt z ojco-matka a nie Kyle
bCNhBFcb
gość
3 lata temu
To jest dopiero patola!
gość
3 lata temu
a kto by chciał mieć po 20 latach ojca babo-chłopa...chore..Facet co miał dwie żony i kupę dzieci nagla kobietą.Chore
gość
3 lata temu
dziewczyny biorą stronę Krisbo ta jest ich menadżerką i odcięłaby je od kasy....
gość
3 lata temu
po sobie,po sobie dziure,fakt,zamiast penisa jest dziura
gość
3 lata temu
POTWOREK
Gość
3 lata temu
Propagować zboczeńca w damskich ciuszkach to na prawdę ! Ale to ze zrobił krzywdę swojej rodzinie dzieciom to juz druga sprawa
...
Następna strona
bCNhBFcD