Środa 07.06.2017 00:05

Autobiografia Caitlyn zniszczyła jej relacje z córkami!? "Odchodząc pozostawiła po sobie po sobie dziurę"

Caitlyn Jenner Bruce Jenner Kendall Jenner Kylie Jenner Kris Jenner

Autobiografia Caitlyn zniszczyła jej relacje z córkami!? "Odchodząc pozostawiła po sobie po sobie dziurę"

Jak można się było spodziewać, autobiografia Caitlyn Jenner o tym, jak przez lata ukrywała przed wszystkimi swoją transseksualność i dojrzewała do zmiany płci, nie scementowała rodziny. Najbardziej wściekła jest Kris Jenner, która uważa, że została sportretowana jako "podła suka", zaś były mąż ma na nią teraz "wyje*ane". Równie dosadna jest Kim, która uważa, że ojczym i macocha w jednym założyła rodziny, po czym wszystkich wystawiła do wiatru.

Zobacz: Kim JEST WŚCIEKŁA na Caitlyn. "Założyła trzy różne rodziny i wyje*ała każdego!"

Kris Jenner jest wściekła o książkę Caitlyn: "Przedstawiła mnie jako PODŁĄ SUKĘ! Mam dość!"

Książka Sekrety mojego życia, w której Caitlyn się uzewnętrzniła, wpłynęła nie tylko na relacje ze zdystansowanymi do niej pasierbicami, ale także z własnymi córkami. Najbardziej odsunęła się od niej Kendall, która chce zostać ikoną w świecie mody i kontrowersje wokół trans-matki nie pomagają jej w zdobywaniu takiej sławy, o której marzy. Według znajomego Jennerek relacje Cait ze starszą z córek są "bardzo napięte" i "rzadko ze sobą rozmawiają".

Kendall jest lojalna wobec Kris i ma mało do czynienia ze swoim ojcem - twierdzi źródło. Im więcej upływa czasu, tym bardziej czuje, że Caitlyn ją zawiodła, zarówno w tym, co jej mówiła, jak i w swoich działaniach.

Młodsza Kylie dłużej starała się zachować przynajmniej neutralność. Negatywny stosunek całej rodziny zaczął jej się w końcu udzielać, zwłaszcza, że sama jest mocno uzależniona od Kris, która jest jedną ze stron konfliktu.

Kylie starała się nie brać żadnej ze stron i być wspierająca dla Caitlyn - dodaje informator. Naprawdę chce mieć dobrą relację z ojcem, ale Caitlyn do żywego zraniła Kris, a to bardzo skomplikowało sprawę... Skoro wszyscy w rodzinie wzięli stronę Kris, Kylie jest w kłopotliwej sytuacji. Chce się odciąć od tego i postanowiła nie dyskutować o tym z resztą rodziny.

Obie dziewczyny naprawdę cierpią przez rozłąkę z Caitlyn... Ojciec, z którym się wychowały, odchodząc pozostawił po sobie po sobie dziurę w ich życiu. Ona była częścią ich codzienności.

Jedno jest pocieszające - skoro Kardashianki pokłóciły się o książkę, to musiały ją najpierw przeczytać. A to już jakiś plus.

 

#gwiazdy: Kontrowersyjna biografia Piotra Fronczewskiego

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (93)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93
Odpowiedz
32 76
zgłoś
gość 07.06.2017 00:06
Kris się obraziła, bo Caitlyn nadal ma więcej klasy niż ona i jej córcie razem wzięte. Sprawa wyjaśniona.
Odpowiedz
308 91
zgłoś
xxxxx 07.06.2017 00:07
Wszystko co mówi cała ta dziwna rodzinka należy wypuszczać drugim uchem. Wszystko to jest wyreżyserowane i niezgodne z prawdą a ludzie się ekscytują... Nie dziwne że poziom ludzi spada na łeb na szyję skoro tv serwuje nam taka patologie
Odpowiedz
733 166
zgłoś
Gość 07.06.2017 00:07
Jakby nie było, zrobił/a krzywdę potomstwu.
Odpowiedz
631 97
zgłoś
eviii 07.06.2017 00:08
Szkoda, że w promowaniu siebie zapomniała, że jednak nie jest sama na świecie i jej dzieci będą cierpiec czytając jej wynaturzenia. Nie pomyślała co to dla nich znaczy? Mało im, że miały ojca a teraz drugą "matkę"? Jakkolwiek ta rodzina jest dziwna, to to już lekkie przegięcie.
Odpowiedz
46 16
zgłoś
gość 07.06.2017 00:08
A wszystkie tak wspierały przez kamerami Caitlyn...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93