Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymochowicz świętuje 54. urodziny z 20-letnią narzeczoną z Kambodży. "Kończę jakiś ABSURDALNY WIEK w Polsce, co odpowiada wiekowi 30 lat w Azji"

727
Podziel się

Związek Piotra z Sa Ną wciąż kwitnie. Na Facebooku pochwalił się wspólnym świętowaniem urodzin. Czego im życzycie?

Tymochowicz świętuje 54. urodziny z 20-letnią narzeczoną z Kambodży. "Kończę jakiś ABSURDALNY WIEK w Polsce, co odpowiada wiekowi 30 lat w Azji"
bDRXedrF

Piotr Tymochowicz, twórca politycznych sukcesów m.in. Mariana Krzaklewskiego i Andrzeja Leppera kilka miesięcy temu postanowił wyruszyć do Azji w "podróż życia" i porzucił dotychczasową karierę specjalisty od marketingu politycznego. Podczas samotnej wycieczki po Kambodży, spotkał swoją przyszłą żonę, 20-letnią Sa Nę, z którą - jak przekonywał w tabloidach - połączyła go "miłość od pierwszego wejrzenia". Na Facebooku pochwalił się nawet pierścionkiem zaręczynowym dla młodej wybranki i zapowiedział szybki ślub. Niestety, jego związek z Kambodżanką spotkał się z falą krytyki, a jego przeciwnicy zarzucali mu "promowanie pedofilii i pociąg seksualny do kobiet wyglądających jak niedojrzałe dziewczynki". 54-latek nie mógł pogodzić się z brakiem akceptacji dla nowego związku, czemu dawał wyraz na Facebooku, twierdząc że jest "tak dobry", że zdecydował się na adopcję dwóch Kambodżanek. Ciekawe, czy swoją przyszłą żonę też "zaadoptował".

bDRXedrH

Choć związek Tymochowicza, który ostatnio w sieci promuje się jako "Timoore", nie budzi już takich emocji, jak kilka miesięcy temu, sam zainteresowany nie traci kontaktu z "fanami" i wciąż podgrzewa atmosferę wokół miłości do Sa Ny. We wtorek celebryta pochwalił się, że świętował 54. urodziny. O jego jubileuszu nie zapomniała oczywiście 20-letnia ukochana, która zadbała o to, by jej narzeczony "miał wyjątkowy dzień". Piotr stwierdził, że nie czuje się na "swoje lata", bowiem w Polsce to "jakiś absurdalny wiek, co odpowiada wiekowi 30 lat w Azji".

Kochani, bardzo dziękuje za pamięć, choćby Facebookową ale zawsze ... Dziś kończę jakiś absurdalny wiek w Polsce, co odpowiada wiekowi 30 lat w Azji, może pomiędzy 25 a 30 - cieszy się skromnie. Niech Wasze Wszystkie Życzenia jak Dobra Karma - wrócą do Was ze zdwojoną siłą ...

Przypomnijmy, że "Timoore’a" i Sa Nę dzielą "tylko" 34 lata różnicy. Czego im życzycie?

bDRXedrN
bDRXedrO
bDRXedrP
Zobacz także: Strefa Wolnych Myśli: Piotr Tymochowicz cz.1
Zobacz także: Zobacz też:
bDRXedsi
KOMENTARZE
(727)
Gość
4 lata temu
Ona wyglada na 14 lat
gość
4 lata temu
O****h i azjatycka prostytutka.
gość
4 lata temu
to chyba jego dziecko
bDRXedsj
Gość
4 lata temu
Strasznie to wyglada, ale będąc w Azji to większość turystów po to tam przyjeżdża...
aha
4 lata temu
Tymek, 54 to 54, nie probuj w tak g***i sposob tlumaczyc tej pedofilii (ona 20 lat to chyba bedzie miec ale za 7 lat )
Najnowsze komentarze (727)
gość
3 lata temu
Jak on sobie to wyliczył??
gość
3 lata temu
Następne urodziny w p*****u, pedofilu!
gość
4 lata temu
Poczytajcie w sieci , ta dziewczynka naciągała swoich klientów { starych dziadów ] na ciążę i wyłudzała od nich kasę na aborcję . To teraz czekajmy na wiadomość , że jest w ciąży z Tymochowiczem .
gość
4 lata temu
Jak można żyć z prostytutką !!!!!!! Przecież , ona się nie zmieni nigdy , Zobaczy gościa z większą kasą i się " zakocha "
gość
4 lata temu
brak słów promowanie starego zboczenca
Maciuś
4 lata temu
Tatuś i córeczka :-)
gosc456
4 lata temu
radzi sobie facet.i dobrze.co komu do tego?
gość
4 lata temu
Na rzyganie mnie bierze jak na to patrzę.
bDRXedsb
gość
4 lata temu
Stary pedofil
gość
4 lata temu
Na pewno lepszy los dla tej dziewczyny niż na ulicy w Phnom Pehn, ale to i tak jest odrażające. Wykorzystywanie młodej dziewczyny z ubogiego kraju dla celów seksualnych i przywożenie jej oraz pokazywanie jak jakiegoś chorego "trofeum" jest jawnym popieraniem prostytucji, w tym dziecięcej, handlu ludźmi. Facet nie ma wstydu i sumienia. Nawet zwierząt nie wolno w taki sposób traktować.
gość
4 lata temu
To obrzydliwe. Stary dziad przywozi sobie młodą prostytutkę z Azji i chwali się tym. Pewnie jest pełnoletnia, bo by już siedział, ale i tak skrajna niemoralność i głupota...
zuza
4 lata temu
ten swiat juz calkiem skretynial -chcialabym zyc w normalnym swiecie bez p...bó
gość
4 lata temu
Może ją przywiózł aby zarabiała dla niego pieniądze .
gość
4 lata temu
Panu "T "nic nie życzę ...jej młodego kochanka
...
Następna strona
bDRXedsD