Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazik Staszewski apeluje o przyjmowanie uchodźców do Polski: "Powinniśmy ich przyjmować po wcześniejszej weryfikacji"

453
Podziel się

Zdaniem wokalisty Kultu uchodźcy nie będą chcieli na stałe osiedlić się w Polsce, więc nie ma powodów do niepokoju. "Trzeba próbować znaleźć tych, którzy tych dobrych zamiarów nie mają".

Kazik Staszewski apeluje o przyjmowanie uchodźców do Polski: "Powinniśmy ich przyjmować po wcześniejszej weryfikacji"
bEgueQRh

Kwestia przyjmowania uchodźców do Polski wciąż budzi gorący spór i dyskusje. Zwolennicy napływu imigrantów podkreślają, że w kraju można kontrolować liczbę uchodźców, a także szczegółowo weryfikować ich wcześniejsze życiorysy w celu uniknięcia ewentualnych ataków terrorystycznych. Większości Polaków, uchodźcy kojarzą się z terrorystami oraz ISIS, dlatego też polski rząd biorąc pod uwagę "zdanie wyborców" stanowczo nie zgadza się na relokację imigrantów, mimo że Komisja Europejska zapowiedziała już wysokie kary za "brak podjęcia dialogu w kwestii przyjmowania uchodźców". Niedawno dziennikarka Gazety Wyborczej zasłynęła śmiałym wyznaniem, że Polska powinna otworzyć się na imigrantów "nawet, jeśli spowodują zamach", czym wywołała lawinę oburzenia i bezkompromisowej krytyki.

Jej zdanie zdaje się podzielać Kazik Staszewski, który powołując się na osobiste doświadczenia, jest za przyjmowaniem uchodźców do Polski. W rozmowie z RMF FM muzyk przyznał, że mieszkał w Anglii przez wiele lat i wie, jak traktowani są "obcy" za granicami kraju. Apeluje jednak, aby każdego imigranta poddawać dokładnej weryfikacji, jakiej dokonuje się obecnie w Stanach Zjednoczonych i Australii.

bEgueQRj

Ja wiem, że to wydłuży procedury i aparat biurokratyczny może się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów, ale jest to chyba jedyne wyjście, żeby jednak jakaś przynajmniej częściowa, a najlepiej całościowa, weryfikacja była - twierdzi wokalista Kultu. Jeżeli ktoś nie ma złych zamiarów, to oczywiście tak. Ale trzeba przynajmniej próbować znaleźć tych, którzy tych dobrych zamiarów nie mają.

Przy okazji Staszewski przyznał, że nie wierzy w to, aby uchodźcy chcieli na stałe zamieszkać w Polsce. Jego zdaniem, nasz kraj jest tylko "przystankiem na trasie do bogatszych państw takich jak Niemcy, Anglia i Francja".

bEgueQRp
Zobacz także: Kazik o awanturze z Eską Rock
bEgueQRq
Zobacz także: Zobacz też:
bEgueQRK
KOMENTARZE
(453)
gość
4 lata temu
P****ało. Niech przyjmie on ich do swojej chaty milioner p*******y. Oni wszyscy tacy niewinni, a jak już są w kraju to sieją zniszczenie. Patrzcie jaką biede mają polskie rodziny i dzieci, ile dzieci chorych. Pomagajmy najpierw naszym !
Gość
4 lata temu
NIE CHCE ŻADNEGO ZAMACHU W POLSCE
gość
4 lata temu
Nie. Nie to nie. I koniec.
bEgueQRL
Gość
4 lata temu
Znalazł się cwaniak, przecież on nie mieszka w Polsce.
gość
4 lata temu
Czy trudno jest zrozumieć słowo : NIE ?
Najnowsze komentarze (453)
gość
4 lata temu
Ile razy w jednym artykule przerwiecie tą pierdoloną reklamą zasranego audi?
gość
4 lata temu
Śmieszny człowieczek! Sam już dawno spieprzył z kraju, a nam będzie mówił kogo mamy przyjmować! Porzuciłeś ojczyznę i nie masz prawa się wpieprzać i wypowiadać, więc zamknij gębę w tym temacie!!!
gość
4 lata temu
Żadnych muzułmanów,przecież to inwazja.Oni nie kryją się z tym, że za jakiś czas Europa będzie ich Nie, nie i jeszcze raz nie!
ValVryj
4 lata temu
W Afryce mieszka ponad 1.2 mld ludzi! Wszystkich potrzebujących chcesz przyjąć???Czy będziesz losował:D
gość
4 lata temu
jest rzad przyjmie uchodzców polacy tego nie darują... zacznie sie wtedy dziać w Polsce ... ja osobiście nie mam zamiaru płacić podatków na uchodzców kiedy tyle jest biednych dzieci w Pl a rząd ma to daleko w d...
gość
4 lata temu
Islam karze im mordowac chrześcijanów , poczytajcie sobie...
gość
4 lata temu
niech każdy chętny poda adres zamieszkania by wiadomo było gdzie mają mieszkać i kto ich będzie utrzymywał
gość
4 lata temu
Co on bredzi, ani Australia ani USA nie przyjmują już żadnych muzułmanów. weryfikacja taka, że żadem islamista nie wjedzie do kraju.
bEgueQRD
ok
4 lata temu
alexjones to strona którą powinien przeczytać każdy kto jest za przyjmowaniu imigrantów
Gość
4 lata temu
Ewa Kopacz przyjmuje na swojej DZIAŁCE.
adam40
4 lata temu
zamiast apelowoć niech se POd dach przyjmuje i utrzymuje
Gość
4 lata temu
Chyba sie komuś p****ało !!!!!!!!! Jedz do nich niech cie wysadza frajeże
Gość
4 lata temu
Kazik tobie te dragi i farba do włosów całkiem już mózg wyjałowiła. Teraz będziesz siedział i srał pod siebie
gość
4 lata temu
Ale się postarzał.... Wygląda już na 60 lat, a w tym roku chyba dopiero 54..... (tak samo jak Wojewódzki, Depp....)
...
Następna strona
bEgueQSf