Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. OKRADŁ WŁASNĄ BABCIĘ?! "Pożyczyłam mu 20 tysięcy. Nie oddaje, a skąd!"

192
Podziel się:

"Nie mam za co żyć" - mówi 86-letnia Zofia Swoboda. "Zadzwoniłam do synowej, powiedziałam: "Wiesia, chociaż po 100, 200 złotych, to będę miała chociaż na papierosy"".

Dariusz K. OKRADŁ WŁASNĄ BABCIĘ?! "Pożyczyłam mu 20 tysięcy. Nie oddaje, a skąd!"

W lipcu miną trzy lata odkąd Dariusz K., prowadząc swoje luksusowe BMW z niedozwoloną prędkością ulicami Warszawy, potrącił śmiertelnie 63-letnią Ewę J., wracającą z niedzielnej wizyty u wnuków. Kobieta przechodziła prze ulicę zgodnie z przepisami - na pasach i zielonym świetle, jednak Dariusz nie miał akurat głowy do sygnalizacji świetlnej, bo, jak ustalili biegli, półtorej godziny wcześniej zażył kokainę.

18 kwietnia w warszawskim Sądzie Okręgowym zapadł prawomocny wyrok, skazujący Dariusza K. na sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat. Sąd złagodził tym samym wyrok sprzed roku, skazujący celebrytę na siedem lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodów.

Sędzia, uzasadniając wyrok, z żalem tłumaczyła, że na przeszkodzie wydaniu ostrzejszego wyroku stanęły niedociągnięcia proceduralne, głównie brak adnotacji w dokumentach, że oskarżony znajdował się pod wpływem narkotyków: Obrońca Dariusza K. cieszy się w tabloidzie: "Nasz klient nie prowadził pod wpływem środka odurzającego"

W toku procesu wyszło na jaw, że Dariusz K. zażywał kokainę od lat. Żeby ją zdobyć, wyprzedawał swój majątek, a kiedy skończyły mu się pieniądze, zadłużał się u bogatszych znajomych.

Zaczął od zastawienia wyposażenia domu w Milanówku, w którym mieszkał z Edytą Górniak. Dom należał wprawdzie do niego, jednak Edyta poniosła wszystkie koszty jego remontu i urządzenia. Były mąż nigdy się z nią za to nie rozliczył. Zresztą dom też musiał sprzedać, by pospłacać najpilniejsze długi.
W tajemnicy przed byłą żoną pozbył się także apartamentu na Wilanowie, który dostała od dewelopera za promowanie osiedla. Piosenkarka chciała zatrzymać mieszkanie jako zabezpieczenie dla Allana na przyszłość. Wiadomość, że były mąż sprzedał je po cichu, była dla niej szokiem.

Dariusz, jeszcze podczas sprawy rozwodowej próbował przekonać sąd, że Edyta zawsze była rozrzutna i długi powstały z jej winy. Kiedy zaś piosenkarka próbowała ujawnić, że Dariusz ma poważne problemy ze sobą, które koi narkotykami i obsesyjnym szastaniem pieniędzmi, nikt jej nie wierzył.

Obecnie były mąż jest jej winien, według ostrożnych szacunków, jakieś trzy miliony złotych z tytułu podziału majątku wspólnego, do którego po rozwodzie nigdy nie doszło oraz zaległych alimentów na syna, których nigdy nie płacił.

Okazuje się, że była żona nie jest jedyną osobą, z którą Dariusz "zapomniał" się rozliczyć.

Jak donosi Super Express, własną babcię naciągnął na 20 tysięcy złotych. Nie zawahał się okraść schorowanej staruszki. Która, zresztą, ma własne nałogi.

Trzy lata temu dałam mu 20 tysięcy złotych i do tej pory nie oddał - ujawnia 86-letnia Zofia Swoboda. Bardzo na to liczę, bo nie mam za co żyć. Zadzwoniłam do synowej, powiedziałam: "Wiesia, chociaż po 100, 200 złotych, to będę miała chociaż na papierosy". Bo ja już nie wyrabiałam. Nie oddają, a skąd!

Na razie rodzice Darka mają, jak się wydaje, pomysł, jak zapewnić sobie zastrzyk gotówki kosztem byłej synowej. Procesują się z nią o zabezpieczenie kontaktów z Allanem i za każde spotkanie z wnukiem, do którego nie doszło oraz za każdą rozmowę telefoniczną, która się nie odbyła, domagają się od niej kary pieniężnej.

Mimo konfliktu z rodziną byłego męża, Edyta, gdy tylko dowiedziała się o kłopotach babci Dariusza, zaproponowała jej wsparcie, jednak starsza pani honorowo odmówiła.

Ja nie mam pieniędzy, ale od Edyty nie chciałam wziąć - wspomina w tabloidzie. Z jakiego tytułu? Wstyd by mi było. Bardzo lubię Edytę, kocham po prostu.

Co do wnuka to, jak wyznała ostatnio pani Zofia, najchętniej widziałaby go w kamieniołomach: Babcia o Dariuszu K.: "Do kamieniołomów bym go wysłała! Mimo że to mój wnuk"

Zobacz także: Dariusz K. skazany na 6 lat więzienia. Mamy nagranie
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(192)
Gość
5 lata temu
W wieku 86 pt zerwanie z nałogiem mogłoby się dla niej skończyć dużo gorzej niż palenie. Swoją droga Krupa robił z Edyty wariatkę, a polskie kobiety jak zwykle mu uwierzyły. Psikus taki, ze to nie dość ze p*****t, narkoman, nie dbał w ogóle o dziecko to teraz jeszcze morderca.
gość
5 lata temu
Gnojek. Patologia z szołbizu.
gość
5 lata temu
Na "wnuczka"
gość
5 lata temu
A tak broniła Dariuszka swego czasu...
gość
5 lata temu
Darek ma zobowiązania, dużo dzieci. Przecież musi też ukochanej dać na waciki, a skąd ma mieć jak pracować mu nei daja w tym więzieniu?
Najnowsze komentarze (192)
gość
5 lata temu
co za b****o, ten w więzieniu a ta kase
gość
5 lata temu
Dlaczego ciągle mieszacie w to Górniakową ? Gość ma teraz inną żonę.
gość
5 lata temu
Ćpun,p***ł i gołod***ec,zamknąć a nie robić z niego ,,gwiazdy''. Takie łajzy w tym kraju żyją i przez to jest On taki nielubiany przez innych.
gość
5 lata temu
Darek krupa i jego d**a!
gość
5 lata temu
Ćpunów powinno się usuwać na stałe ze społeczeństwa bez szansy na powrót
gość
5 lata temu
Co to jest wogóle za wyrok 6 lat za zabicie kobiety na pasach będąc naćpanym? Ludzie stracili żonę, matkę, babcię a on 6 lat odsiedzi i będzie żył dalej. Conajmniej powinno być za takie coś lat 15 jeśli widać po nim żal, skruche jeśli nie to do 20. Nie wiem gdyby to była moja matka i by dostał 6 to jakby wyszedł to chyba bym go zabił i co wtedy też bym dostał 6?
gość
5 lata temu
jej chyba też życie w kłamstwie zbyt długo odpowiadało
gość
5 lata temu
nie mógł poprzestać na papierosach jak babcia
gosc
5 lata temu
udało mu się na chwilę nabrać wiekszosc ale karma wraca
gość
5 lata temu
Krupa to zdolny aktorzyna, prawie wszystkich nabrał po rozwodzie z Górniak. Odgrywał rolę pokrzywdzonego przez żonę - gwiazdę, wygadywał bzdury w mediach pod jej adresem, dopiero wypadek pokazał, że to manipulant i do tego z******j, narkoman, alkoholik i b*****a
gość
5 lata temu
Edyta jak go poznała była 30 letnia boginią piękna i do dziś się zastanawiam co ona w nim zobaczyła..
gość
5 lata temu
co ona w nim widziala
gość
5 lata temu
Oj coś czuję, że Górniaczka miała z nim niezłe jazdy i gehennę
gość
5 lata temu
kawał skurw....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie