Rozbawiona Wróblewska pochwaliła się na Snapchacie, że... POTRĄCIŁA LISA! "Potrąciliśmy lisa! Bum, bum, bum!"

1887
Podziel się

Celebrytka twierdzi, że zwierzęciu nic się nie stało, bo ucierpiał tylko jego ogon. "Gdybyśmy go potrącili, nie żyłby już" - tłumaczy się na Instagramie.

Rozbawiona Wróblewska pochwaliła się na Snapchacie, że... POTRĄCIŁA LISA! "Potrąciliśmy lisa! Bum, bum, bum!"

Julia Wróblewska wciąż nie może się zdecydować, czy chce być traktowana jak dorosła osoba. Choć czuje się dojrzale i pali papierosy, to źle znosi to, że ktoś ją za to krytykuje oraz to, że o nałogu dowiedziała się że mama. Nie czuje się też jeszcze gotowa na studia i robi sobie roczną przerwę, żeby odpocząć, bo "pracuje" od dziecka.

Wciąż się zastanawiamy, czy na miejscu hiszpańskich matek zostawilibyśmy Julce pod opieką małe dziecko. Nowe wątpliwości zasiało dzisiejsze nagranie, jakie zamieściła na Snapchacie. Jechała samochodem i pochwaliła się, że... kierowca potrącił lisa.

Potrąciliśmy lisa! Co powiedział, Przemek? - rozbawiona zapytała kierowcy.

What does the fox say? Bum bum bum! – odpowiedział chłopak, co wyraźnie rozbawiła Julię.

Jak można się było tego spodziewać, reakcja fanów Julki wcale nie przypadła jej do gustu. Młoda celebrytka prędko skasowała więc nagranie, choć niezależnie już krąży po sieci. Wideo zdążyła zarchiwizować Rafalala, która udostępniła je na Facebooku, nazywając Julię "idiotką roku".

Wróblewska postanowiła jak najszybciej załagodzić sprawę i opublikowała na Instagramie swoje "oświadczenie". Julia już wie, że najlepszą obroną jest atak i stwierdziła, że wcale nie potrąciła lisa - choć sama wcześniej mówiła, że tak właśnie było - a ludzie, którzy w to uwierzyli... zwyczajnie nie myślą i ściągają innych na dno.

Zdjęcie dla uwagi. Kochani my NIE potrąciliśmy tego lisa. Nie przejechaliśmy go. Nic mu nie jest, sprawdziliśmy to. Jedyne z czego się śmialiśmy, to z głupiego odgłosu, który na początku nas przestraszył - wyjaśniła na Instagramie. Lis uderzył ogonem w zderzak, a potem schował się, przeczekał i uciekł gdy tylko go minęliśmy... Wystarczy myśleć i spojrzeć na kolejne dodane filmy. Ale czasami lepiej wierzyć ludziom, którzy chcą się wznieść ściągając innych na dno, bo nie potrafią tego zrobić swoją osobowością.

PS: rozpoznaliśmy ogon po kłaczku na zderzaku.. zatrzymaliśmy się. Jechaliśmy szybko, nie przeżyłby potrącenia za nic. A śmiech.. wynik ulgi. "Bum" bo to nas wystraszyło a tak naprawdę nie było powodu. Ludzie maja odmienne poczucie humoru, inaczej reagują kiedy czują ulgę. My mamy takie. Tyle.

Julia, my chyba nie mamy takiego poczucia humoru co ty. Tyle.

**Zobacz też:

**

KOMENTARZE
(1887)
Alicja
3 lata temu
Ty p***y dzieciaku!!!!
gość
3 lata temu
Bardzo wkurzająca.
gość
3 lata temu
To dziewuszysko jest jakieś upośledzone.
gość
3 lata temu
Może kiedyś ktoś ją potrąci i będzie miał z tego ubaw
gość
3 lata temu
Irytujący ryj, a tak ją lubiłam w tej koemdii
Najnowsze komentarze (1887)
treias
rok temu
Kogo obchodzi jakiś z****** lis? Co chwilę zwierzaki zdychają na szosach i nikogo normalnego to nie obchodzi.
eriss
rok temu
Co to za z****** Portal Plotkarski. Wróblewska jest o wiele fajniejsza od was głąby. Jesteście niczym żeby ją krytykować. Tak samo jak wasi Ułomni czytelnicy. Same trolle i nic więcej.
Gość............
2 lata temu
Jakie to brzydactwo....Współczuję głupoty
Gość
2 lata temu
T**y szmatex
Melodramat
2 lata temu
Współczuje facetom, jeden z was kiedyś będzie musiał to posuwać !
Kate Moss
2 lata temu
Juleczkaaaa ty jesteś tak pusta i g****a że szkoda gadać. Masakra dziecko 5letnie ma więcej rozumu niż ty.
Piotr
2 lata temu
Kto to w ogóle jest ?? Dlaczego media wypromowują takie dziewczątka. Kiedyś, żeby się pokazać w mediach trzeba było mieć jakąś wiedzę, mądrość, dojrzałość, poglądy, a teraz wystarczy coś chlapnąć, dać się sfotografowac w głupiej pozie., Boże, ile tego bełkotu, prostactwa zalewa świat. Co pozostanie po naszej cywilizacji ???
Gość
2 lata temu
Nie lubię ludzi takich jak ona
Gość
2 lata temu
I już tak zostanie : Julia od lisa.
gość
2 lata temu
bezdenny p****k i plastik.
Gość
2 lata temu
Gruba s****a
Gość
2 lata temu
Th durna kit.w.oo!!! Sama sobie bum bum bum w ten pusty leb zrob!!! I na serio....te debilne tlumaczenia to moze lykac ten uposledzony z ryja kolo obok ciebie- sa tak zenujace I glupie, ze az zal! Widac jak bardzo t**a jedtes g****a brzydka ruro. Tepakiem jestes I zostaniesz.
awykonalne
2 lata temu
Walić głupa, wątpliwa przyjemność, pewny obciach...
Gość
2 lata temu
Typowa przedstawicielka swojego pokolenia - zero przyzwoitości i rozum ameby
...
Następna strona