Jastrzębska podlizuje się Lewandowskiej: "Ma płaski brzuch, WYGLĄDA SUPER! Aniu! Trzymaj tak dalej!"

186
Podziel się

"Wiem jak trudno pogodzić macierzyństwo z pracą, bo wychowuję dwójkę dzieci, ale nie przeszkadza mi, że Ania miesiąc po porodzie ma płaski brzuch i masę pozytywnej energii". Agnieszka chyba aż za bardzo chce zadośćuczynić za zachwycanie się "frywolnym penisem" Roberta...

Jastrzębska podlizuje się Lewandowskiej: "Ma płaski brzuch, WYGLĄDA SUPER! Aniu! Trzymaj tak dalej!"

Ostatni konflikt Agnieszki Jastrzębskiej z Dodą nadwątlił i tak nieszczególną reputację "naczelnej plotkary" show biznesu. Dziennikarka próbuje się odbić podlizując najgłośniejszym małżeństwom branży, czyli Majdanom i Lewandowskim. Tym pierwszym "sprezentowała" program dokumentalny o nich, a drugim próbuje się przypodobać zachwycając "frywolnym penisem" Roberta. Uprzedzając reakcję Ani ogłosiła, że to ona nazwała Klarę "royal baby", poczuwając się wręcz do bycia jej matką chrzestną.

Niestety, Lewandowscy nie podłapali aluzji i rodzicami chrzestnymi będzie rodzeństwo Roberta i Anny. Jastrzębska postanowiła więc wykazać się jeszcze bardziej i nagle na Facebooku wzięła w obronę młodą matkę, niczym lwica broniąc ją przed ciosami krytyki ze strony internautek i koleżanek po fachu.

I żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy - od nadmiaru słodyczy może się Wam zrobić niedobrze.

Nigdy tego nie robię, ale tym razem zabiorę głos w kwestii krytyki Anny Lewandowskiej. Ostatnio kilka dziennikarek publicznie skrytykowało, choć chyba właściwiej będzie napisać, zhejtowało Anię za to, że ma płaski brzuch po porodzie, a do tego jeszcze wrzuca zdjęcia na profile społecznościowe i ma (o zgrozo!) drogi wózek! Jak ona śmie! - grzmi Jastrzębska. Powinna przecież w ciąży roztyć się totalnie, chodzić do wieczora w rozciągniętej koszuli nocnej, złapać doła i zajadać go junkfoodem. A już broń Boże nie pokazywać się publicznie!

A ona nie, bezczelna, tryska pozytywną energią, przygotowuje zdrowe jedzenie, wychodzi do ludzi i wygląda super. Do tego, to już jest przegięcie, wrzuca motywujące posty na bloga i wszystkich denerwuje zdjęciami z córką. Jak czytam komentarze niektórych dziennikarek które piszą, żeby nie dać się nabrać, bo to czysty marketing, który ma naciągać łatwowierne czytelniczki... No właśnie na co? Żeby o siebie dbały, ćwiczyły i zdrowo się odżywiały?

Inna dziennikarka zarzuca Ani że ma drogi wózek i terroryzuje młode matki, w ogóle Polki, płaskim brzuchem i błyskawicznym powrotem do formy. No i na pewno ma armię niań, bo przecież skąd ma czas na te wszystkie zdjęcia na blogu, chodzenie na mecze męża i to jeszcze na tych trybunach wygląda świetnie! No straszna matka! Zamiast zajmować się dzieckiem, to ona motywuje - o przepraszam terroryzuje - zdrowym stylem życia i zaraża dobrą energią.

Robienie dobrze Lewandowskim to oczywiście okazja także do ocieplenia własnego wizerunku. Agnieszka pożaliła się, że sama przytyła 30 kilogramów w trakcie ciąży, a mimo to nie przeszkadza jej, że ktoś dba o sylwetkę ćwiczeniami, podczas gdy ona wybiera abażurowy krój sukienek.

Dziewczyny, skąd tyle jadu i złości?! Nie rozumiem tego, chociaż sama miałam zatrucie ciążowe i przytyłam w ciąży 30 kilo, jakoś mi nie przeszkadza, że ktoś próbuje dzielić się doświadczeniem, jak być w formie. Wiem jak trudno pogodzić macierzyństwo z pracą, bo wychowuję dwójkę dzieci, ale nie przeszkadza mi, że Ania miesiąc po porodzie ma płaski brzuch i masę pozytywnej energii. Dlaczego Wam to przeszkadza? Nie rozumiem tego.

Każdy na swój sposób przeżywa macierzyństwo. Ania przecież nie obraża matek, które borykają się z babybluesem i dla których macierzyństwo nie jest łatwe. Bo i tak bywa. Ale czy to znaczy, że ona nie ma prawa przeżywać go na swój sposób?! Aniu! Trzymaj tak dalej i w żadnym wypadku się tym nie przejmuj! Robisz świetną robotę! NEVER GIVE UP!

KOMENTARZE
(186)
gość
3 lata temu
zg C*******************************************n. Od kiedy odszefdłem z pracy i poszedłem na swoje w końcu zaraubiam jak człowiek, zaczynałem tu: f*******a to niby prosta matma jeknal ale daje dobrze zarobić.
gość
3 lata temu
Jastrzębska, nie jest Ci wstyd że Twoją pracą jest rozmawianie o celebrytach?
gość
3 lata temu
Tej Pani już dziękujemy...
gość
3 lata temu
Natura mówi sama za siebie 4 tygodnie po porodzi kobieta jeszcze krwawi i niemoze katować się na silowni
Gość
3 lata temu
Jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia to mówi się takie rzeczy.
Najnowsze komentarze (186)
gość
3 lata temu
No nie to tak jakby płaski brzuch był wyznacznikiem w życiu
gość
3 lata temu
Ta to nie wie komu sie podlizać. Jak już to komuś, kto jakis sukces osiągnął, a nie ma znane nazwisko po mężu.
gość
3 lata temu
Ma fajnego męża i tyle z osiągnięć. Zrobiłaby przysługę Robertowi, gdyby nie usiłowała na wszystkim zarobić. Siedziała w domu i robiła za niańkę do jego dziecka.
gość
3 lata temu
Kto ją w tą obrzydliwą niebieską suknię ubrał.Czyzby stylistka Szpaka?
gość
3 lata temu
jastrzębska to dno każdemu wejdzie w d**ę za kasę.
gość
3 lata temu
jastrzebska von z telewizji i ze wszad * paszla w diably !!!!!!
gość
3 lata temu
Jastrzębska, to krowiaste MONSTRUM nigdy nie powinna pokazywać się w telewizji, ani otwierać tę rozlaną płaską m***ę z obwislymi polikami i to ohydne r w jej gardzieli i ta kopka siana na czubku pustego lebka i te krechy na powiekach przeciagniete prawie do skroni. Nie daje sie patrzec ani sluchac tego czegos.
Przemek
3 lata temu
Ciekawy jestem, kiedy zrobi zdjęcie swojego gó...na i wstawi do netu.
gość
3 lata temu
Ale zdzira, niedawno zamieściła tekst że Lewandowska żarcie gotowe kupuje i wcale nie gotuje a teraz wszystko na odwrót, co za hipokryzja, podstarzała beza i tyle!!!! Bezczelne b****o bez kręgosłupa.
gość
3 lata temu
Przecież ona podlizuje się wszystkim bogatym
gość
3 lata temu
zg C*******************************************n. Od kiedy odszefdłem z pracy i poszedłem na swoje w końcu zaraubiam jak człowiek, zaczynałem tu: f*******a to niby prosta matma jeknal ale daje dobrze zarobić.
gość
3 lata temu
przecież ludzie nie hejtują Anki za płaski brzuch tylko za to,że nawet na ciąży i macierzyństwie chce zarobić,co do płaskiego brzucha to trudno,żeby dziewczyna,która trenuje całe życie przytyła w ciąży 30 kg,a skoro mało przytyła to i niewiele zostało,więc pisanie,że Anna wróciła już do formy jest trochę naciągane
Gość
3 lata temu
Taka prośba -proszę popatrzeć w lustro , długo długo długo ! A potem zwracać sie do wszystkich zeby dbały o siebie itd . zacznij od siebie kobieto !
tom
3 lata temu
Obie są siebie warte !!!!!!Jedna opowiada niestworzone pierdoły, a druga ( żona piłkarza ) stroi miny i pozy, jakby była co najmniej , księżna Dianą, a nie zwykłą dziewoją, która, trochę otrząsnęła, sie z biedy !!!!i teraz nie wie, co ma robić . Każdy swój ruch sprzedaje mediom---pomimo,że wszyscy, się z niej śmieją !!! A ona trwa, przy swoim !!! Polska buraczana Baba !!!!1
...
Następna strona