Sobota 17.06.2017

Pawłowicz znowu szaleje na Facebooku: "Nastały czasy facetów w różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy"

Krystyna Pawłowicz

Pawłowicz znowu szaleje na Facebooku: "Nastały czasy facetów w różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy"

Krystyna Pawłowicz lubi dzielić się na Facebooku swoimi kontrowersyjnymi przemyśleniami. Chociaż atakuje swoich politycznych przeciwników, obraża dziennikarzy i wyzywa komentujących, z jej wpisów można dowiedzieć się między innymi, że uważa siebie za "bardzo miłą, ładną, życzliwą i łagodną" osobę.

Zobacz: Skromna Pawłowicz o sobie: "Jestem bardzo ładna, bardzo miła, życzliwa, łagodna"

Kolejny absurdalny post Krystyna zamieściła w nocy z piątku na sobotę i widać, że tym razem wena poniosła ją wyjątkowo mocno. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości postanowiła dać upust swojej nienawiści do Unii Europejskiej, która w jej mniemaniu jest siedliskiem zła, nieprawości i ludzi najgorszego sortu.

Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, "niemieckich szmat", V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn, matek i ojców, wyznawców "kulturowej płci", erotomanów, seksualnych patologii i politycznej poprawności, zabójców dzieci i rodziców, zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy, politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz, satanistów, bogobójców i ćpunów, genderowego terroru, politycznych bejsbolistów, kłamców, polityków bez właściwości i zdolności honorowej... Zbrodnia na naszej Europie - napisała pani poseł.

Post tradycyjnie już wywołał poruszenie, a w komentarzach użytkownicy zarzucają Krystynie, że jest... chora psychicznie.

Przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych postanowili pójść jeszcze dalej i zapowiedzieli złożenie w prokuraturze zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa publicznego znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość i wyznanie. Pojawiają się też głosy, że Pawłowicz powinna zostać zdyscyplinowana przez marszałka Sejmu.

Z pewnością nie zaszkodziłby jej również dłuższy odwyk od Facebooka.

  Jak poderwać Krystynę Pawłowicz? Mistrz podrywu twierdzi, że nawet on nie da rady…

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (677)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 677
Odpowiedz
89 185
zgłoś
gość 17.06.2017 19:16
barany Kijowskiego
Odpowiedz
159 290
zgłoś
Polska Suwerenna 17.06.2017 19:16
Popieramy PIS
Odpowiedz
230 136
zgłoś
Gość 17.06.2017 19:17
Lecz się kobieto.
Odpowiedz
599 196
zgłoś
Gość 17.06.2017 19:17
To kozy i pszczoly tez sa niedobre???
Odpowiedz
644 304
zgłoś
Gość 17.06.2017 19:18
Chora z nienawiści, przecież nie można jej traktować poważnie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 677