Wtorek 20.06.2017 14:45

Krewni gwiazd debiutują na wybiegu Dolce&Gabbana: brat Miley Cyrus, szwagier Pippy Middleton, syn Snoop Dogga... (ZDJĘCIA)

Dolce&Gabbana modapudelek Braison Cyrus Spencer Matthews Cordell Broadus Tyler Clinton Christian Combs Miles Hurley

Włoski dom mody Dolce&Gabbana od kilku sezonów rezygnuje z zatrudniania profesjonalnych modeli i modelek na rzecz dzieci gwiazd, licząc na to, że kontrowersyjna strategia "odmłodzi" markę i pomoże sprzedać drogie ubrania młodszym pokoleniom. W rezultacie na wybiegach i w kampaniach duetu projektantów można było już zobaczyć synów Jude'a Lawa, Pameli Anderson i Cindy Crawford.

Przypomnijmy: Młode "gwiazdy" reklamują Dolce&Gabbana

"Odkrywanie" dzieci znanych rodziców najwyraźniej przynosi rezultaty, bo Dolce&Gabbana w tym sezonie postanowili pójść o krok dalej i zatrudnić całą gromadę ludzi, którzy są w jakikolwiek sposób związani z gwiazdami. Na pokazie, który odbył się w sobotę w Mediolanie, można było zobaczyć byłą dziewczynę Brooklyna Beckhama i byłego chłopaka Kourtney Kardashian. Na wybiegu zadebiutowali też nowo odkryci "modele": Spencer Matthews (szwagier Pippy Middleton), Braison Cyrus (brat Miley Cyrus), Cordell Broadus (syn Snoop Dogga) i Miles Hurley (siostrzeniec Elizabeth Hurley). Nie zabrakło bardziej doświadczonych dzieci gwiazd, z córkami Sylvestra Stallone'a i synem Pierce'a Brosnana na czele.

Zobaczcie krewnych gwiazd na wybiegu Dolce&Gabbana. Tak wygląda przyszłość modelingu?

« Poprzednie 1/16

Braison Cyrus, brat Miley Cyrus

2Braison Cyrus, brat Miley Cyrus