Poniedziałek 19.06.2017

Skromna Doda: "Jest we mnie coś rycerskiego. Od dziecka stawałam po stronie słabszych i uciśnionych"

Doda Dorota Rabczewska

Skromna Doda: "Jest we mnie coś rycerskiego. Od dziecka stawałam po stronie słabszych i uciśnionych"Trzeba przyznać Dodzie, że od czasu trudnych początków w reality show Bar, dokłada wszelkich starań, by budzić kontrowersje. Od czasów rozstania z Virgin - a było to 10 lat temu! - Dorota znacznie lepiej niż ze swojej twórczości, znana jest ze skandali i burzliwych rozstań. Radosław Majdan z pewnością nie lubi wspominać, gdy po powrocie ze wspólnych wakacji wyrzuciła jego rzeczy do pojemników na śmieci i wezwała fotoreporterów, by sfotografowali, jak szuka majtek w kontenerach. Przy rozstaniu z Nergalem tak się rozkręciła, że spaliła jego dobytek na balkonie. Po krótkim romansie z Szychowskim pozostało zaś tylko wspomnienie Błażeja patrzącego na mikrofon "jak dziwka na kutasa". Z Emilem Haidarem procesuje się już drugi rok, zaś nowemu chłopakowi, którego zresztą nie pozwala tak nazywać, kazała nosić za sobą torebkę w Cannes.

O przypadkach rękoczynów - okładania byłego menedżera torebką, napaści na Monikę Jarosińską czy bójki z Agnieszką Szulim w chorzowskiej toalecie - przez litość już nie wspomnimy. Ani o brutalnej wypowiedzi pod adresem byłej kochanki taty Doroty, żyjącej wraz z przyrodnią siostrą piosenkarki w skrajnej biedzie. Zobacz: Doda o matce 13-letniej siostry: "ROZŁOŻYŁA NOGI! Ma, czego chciała!"

Jednocześnie Rabczewska zapewnia, że ma w gruncie rzeczy gołębie serce i najszczęśliwsza jest wtedy, gdy pomaga innym.

Jest we mnie coś rycerskiego, ponieważ od dziecka stawałam po stronie osób słabszych i uciśnionych - wyjaśnia w rozmowie z Twoim Imperium. Za każdym razem gdy ktoś z mojego otoczenia był piętnowany albo krzywdzony, broniłam go. Wówczas dawało mi to dużo siły i tak m już zostało do dzisiaj. Gdy zrobię coś dobrego, po prostu czuję się lepszym człowiekiem. Jeśli zyski z koncertu charytatywnego uratują komuś życie, albo będzie można kupić za nie sprzęt, który ułatwi życie chorym dzieciom, nigdy nie odmawiam udziału w takiej imprezie.

Rzeczywiście, w Dniu Dziecka Dorota, jako jedyna, znalazła czas, by odwiedzić dzieci oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka. Zobacz: Doda jako JEDYNA przyjechała do szpitala na Dzień Dziecka. Inne "gwiazdy" nie miały czasu...

 

Doda zapewnia: "Nie wydaję kolejnych płyt dla pieniędzy"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (278)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278
Odpowiedz
10 24
zgłoś
China 19.06.2017 19:36
Pierwszy
Odpowiedz
8 21
zgłoś
China 19.06.2017 19:37
Nawet i drugi :)
Odpowiedz
64 133
zgłoś
gość 19.06.2017 19:37
ona ma dobre serce, niestety malo mezczyzn to u niej docenilo.. a zazdrosne zakompleksione agnieszki... yyy to znaczy kobiety, zawsze wbija szpile lepszym od siebie ;)
Odpowiedz
114 43
zgłoś
Gość 19.06.2017 19:38
Jeśli ma warunki to niech pomaga , ja przygarnęlam psa ze schroniska. Nie kupujmy psow z hodowli :)) pozdrawiam pudelkowiczów! :D
Odpowiedz
88 54
zgłoś
Gość 19.06.2017 19:38
Przemiana Dody. Nie wierzę, chociaż za zdrowie Nergala walczyła jak lew. Na zdjęciach z chorymi dziećmi też wydawała się szczera.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278