Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trojanowska zachęca Kurskiego: "W Opolu zaśpiewam za darmo, byle artyści nie byli sortowani"

200
Podziel się

Podobno prezes TVP za wszelką cenę chce skompletować skład przed wrześniowym festiwalem. Miał obiecać... dziesięciokrotne podwyżki.

Trojanowska zachęca Kurskiego: "W Opolu zaśpiewam za darmo, byle artyści nie byli sortowani"
bEqPyIeZ

Jacek Kurski, po zniszczeniu tegorocznego festiwalu opolskiego, który przez minione pół wieku nie odbył się tylko raz: w stanie wojennym, próbował ratować sytuację, zapowiadając, że festiwal jednak się odbędzie, tylko że w Kielcach.

Z drugiej strony groził prezydentowi Opola pozwami sądowymi i zapowiadał, że Arkadiusz Wiśniewski jeszcze wróci do TVP z płaczem. Jak się okazuje, wyszło odwrotnie.

Według informacji Faktu, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński właśnie od organizacji festiwalu uzależnił pozostawienie Kurskiego na stanowisku prezesa TVP.

bEqPyIfb

Jacek, ratując posadę, postanowił jeszcze bardziej zadłużyć już i tak tonącą w długach telewizję publiczną. Podobno naobiecywał wściekłemu Jarosławowi Kaczyńskiemu, że impreza odbędzie się we wrześniu: Z OSTATNIEJ CHWILI: Kurski dogadał się z prezydentem Opola! Festiwal odbędzie się we wrześniu

Wyznaczono już wstępną datę 15-17 września, ale nie wiadomo, jak to właściwie będzie, bo na ten termin amfiteatr opolski jest już wynajęty. Prezes TVP ma jednak nadzieję przekupić miasto.

Jak informują Wirtualne Media, Opole, które miało dofinansować czerwcowy festiwal kwotą 800 tysięcy złotych, za wrześniowy nie zapłaci ani grosza. Całość wydatków pokryje Jacek Kurski, oczywiście z publicznych pieniędzy.

Miasto dostanie za to 400 tysięcy złotych. Kolejne 165 tysięcy TVP wyda na wynajęcie amfiteatru i korzystanie z logo KFPP, zaś 100 tysięcy złotych będzie kosztowało korzystanie z marki festiwalu.

bEqPyIfh

Kurski kpił, że Wiśniewski będzie go błagał, a sam przyszedł na kolanach i zgodził się na wszystko - komentuje osoba związana z festiwalem.

Kolejne setki tysięcy pochłoną gaże dla artystów. A te podobno rosną w oczach. Nie ma już mowy o cięciu kosztów i zakwaterowaniu artystów w pensjonatach na obrzeżach miasta, jak planowano poprzednim razem. Jak donosi tabloid, TVP obiecuje wszelkie luksusy i podnosi stawki dziesięciokrotnie! Koszty zostaną, oczywiście, pokryte z wpływów z przyszłego abonamentu, do którego płacenia zostaną zmuszeni wszyscy abonenci kablówek.

Na razie artyści są dość sceptycznie nastawieni do tej próby przekupstwa.

Przyjmę propozycję TVP tylko pod warunkiem, że wszyscy artyści, którzy byli zaproszeni, też się zgodzą - zapowiada Maryla Rodowicz.

bEqPyIfi

Z kolei Izabela Trojanowska, na co dzień związana z TVP jako gwiazda serialu Klan, obiecuje Jackowi Kurskiemu, że wystąpi w Opolu nawet za darmo, byle tylko zrezygnował z cenzury.

Nawet gdyby występ w Opolu miał mi się nie zwrócić, to myślę, że okazja do zaśpiewania tam zdarza się tylko raz w roku. Nie wszyscy dostają taką propozycję, dla mnie to jest zawsze zaszczyt - zapewnia w Fakcie. Finanse w tym przypadku nie są najważniejsze. Jeśli występ byłby za darmo, ale byłaby miła atmosfera, a artyści nie byliby sortowani, to i tak zgodziłabym się wziąć udział w tej imprezie. Najważniejszy jest przyjemny, muzyczny klimat. Taki, w którym możemy skupić się tylko na tym, by jak najlepiej wystąpić przed publicznością.

Myślicie, że Jacek skusi się na zachęty Izabeli?

bEqPyIfj
bEqPyIfk
Zobacz także: 62-letnia Trojanowska śpiewa o "paranojach własnych win". BĘDZIE HIT?
Zobacz także: Zobacz też:
bEqPyIfC
KOMENTARZE
(200)
gość
4 lata temu
a ja mam to gdzies, od dawna zarabiam 15 tysiecy na miesiac siedzac przed komputerem uotemi. juz nie musze zrywac sie z rana do pracy. niektorzy juz lata tak zarabiaja np tu: ideabank.ga
Gość
4 lata temu
Jak długo ten nieudacznik będzie jeszcze prezesem.
gość
4 lata temu
Ja też mogę zaśpiewać za darmo
bEqPyIfD
Gość
4 lata temu
Ku... rwa za nasze pieniądze
gość
4 lata temu
Już dawno wiedziałem, że ten Ż*d ma za zadanie rozmontować państwową (komunistyczną ) telewizje.
Najnowsze komentarze (200)
Gość
3 lata temu
Beztalencie aktorskie bez glosu tylko jedna droga mogla zrobic kariere bo jej szczescie nawet nie pomoze
lili
4 lata temu
KURSKI TY MEMELU
gość
4 lata temu
Ja tego komunistycznego byle jakiego festiwalu nie oglądam.Szkoda czasu.
gość
4 lata temu
trojanowska !!! co sie stalo z twoja twarza, a bylas taka ladna
Hubert
4 lata temu
Powinna dopłacić żeby ktoś chciał jej słuchać
gość
4 lata temu
a ja mam to gdzies, od dawna zarabiam 15 tysiecy na miesiac siedzac przed komputerem uotemi. juz nie musze zrywac sie z rana do pracy. niektorzy juz lata tak zarabiaja np tu: ideabank.ga
gość
4 lata temu
a ja mam to gdzies, od pol roku zarabiam 10 tysiecy miesiecznie siedzac przed komputerem uotemi. nie musze juz sluchac glupiego kierownika. sporo osob tak zarabia np tu: ideabank.ga
gość
4 lata temu
a ja mam to gdzies, od pol roku zarabiam 14 tysiecy na miesiac siedzac przed komputerem uotemi. teraz mam mase czasu dla rodziny. wiele osob juz tak zyje np tu: ideabank.ga
bEqPyIfv
gość
4 lata temu
ja to olewam, od miesiecy wyciagam po 15 tysiecy na miesiac siedzac przed komputerem uotemi. teraz mam mnostwo czasu dla siebie. nie tylko ja tak zarabiam np tu: noblecash.ga
lex
4 lata temu
sortowanie musi być, grubasy śpiewają z grubasami a reszta oddzielnie.
gość
4 lata temu
bardzo ważny artykuł,hahahaha
młody
4 lata temu
60 plus niech śpiewa w kielcach
młody
4 lata temu
60 plus niech śpiewa w kielcach
Gość
4 lata temu
Każdy dzień prezesury Kurskiego przybliża upadek rządzącej hordy Hunów. Jacuś trzymaj się.
...
Następna strona
bEqPyIfX