Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ginekolog opowiada w TVP, jak nienawidzi miesiączek: "Jestem WROGIEM MIESIĄCZKOWANIA. Kobieta bez miesiączki jest KOBIETĄ LUKSUSOWĄ"

880
Podziel się

Doktor Zając wychwalał też XIX wiek, kiedy kobiety nie miały miesiączek, bo "rodziły szesnaścioro dzieci". "Miesiączki pojawiły się ze względu na emancypację" - przekonywał.

Ginekolog opowiada w TVP, jak nienawidzi miesiączek: "Jestem WROGIEM MIESIĄCZKOWANIA. Kobieta bez miesiączki jest KOBIETĄ LUKSUSOWĄ"
bDgcBLkl

Programy śniadaniowe pełne są od ekspertów, którzy udzielają widzom porad niemal na wszystkie tematy. Idąc tym tropem, producenci Pytania na śniadanie zaprosili do piątkowego wydania ginekologa Tomasza Zająca, który w rozmowie z Marceliną Zawadzką opowiadał o miesiączkowaniu. Tezy wygłoszone przez lekarza zabrzmiały jednak kuriozalnie.

Mężczyzna stwierdził bowiem, że jest "wrogiem miesiączkowania", które jest zresztą niekonieczne. Zdaniem doktora Zająca kobieta bez miesiączki jest "kobietą luksusową", cokolwiek to znaczy:

Chciałem powiedzieć, że jestem wrogiem miesiączkowania. Jestem zaciekłym, nieprzejednanym wrogiem miesiączki. Kobieta bez miesiączki jest kobietą luksusową i na to zasługuje - mówił.

bDgcBLkn

Marcelina Zawadzka wydawała się nieco zdziwiona tezami doktora Zająca, ale ten brnął w swoim wywodzie dalej, chwaląc XIX wiek, kiedy to kobiety nie musiały martwić się miesiączkowaniem, bo "były cały czas w ciąży":

Mitem jest to, że trzeba miesiączkować. Trzeba mieć hormony płciowe. Natomiast miesiączka, która jest oznaką tej gry hormonalnej nie jest konieczna. I są na to sposoby, żeby nie miesiączkować - mówił. Jeszcze w XIX wieku, w 1850-60 roku, kobiety rodziły szesnaścioro dzieci, były cały czas w ciąży, nie miały miesiączki. Potem ze względu na emancypację, na kontrolę urodzin, miesiączki się pojawiły i są i jest mniej porodów. I to jest zło, z którym ginekolodzy próbują walczyć.

Tezy wygłaszane przez ginekologa chyba miały pocieszyć kobiety, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami. Niestety, wyszło na odwrót.

Naprawdę jest wiele sposób dla kobiet w każdym wieku, aby pozbyć się miesiączek, a na pewno obfitych miesiączek koniecznie, bo to jest już proces chorobowy i trzeba go leczyć - mówił. Można między innymi pomóc sobie antykoncepcją, ale są też takie sposoby, że jeżeli panie już skończyły rodność, to można im usunąć śluzówkę macicy. Tak zwaną termoablację zrobić. Jest wiele, wiele sposobów.

bDgcBLkt

_

bDgcBLku

_

TVP transmituje telewizję braci Karnowskich. Rzecznik rządu nie widzi w tym nic złego

bDgcBLkv

Zobacz też:

bDgcBLkO
KOMENTARZE
(880)
Gość
3 lata temu
Czytam i nie wierze co czytam!
Gość
3 lata temu
Ale bredzi 🤣🤣🤣🤣
gość
3 lata temu
I to ma być lekarz?Jak widzę i słysze takich ludzi,to jestem w 100% za aborcją.
bDgcBLkP
gość
3 lata temu
i on to na powaznie??? i za takich ekspertow w tvp mamy placic abonament??? nigdy!!!
Gość
3 lata temu
Nie wierzę... To na prawde jest osoba, która ukończyła studia medyczne? 😱
Najnowsze komentarze (880)
gość
3 lata temu
Ustawę aby, mięć prawo wyboru płci lekarza ginekologa!
gość
3 lata temu
Pierwsze tampony higieniczne ze zmiękczonych i zrolowanych liści papirusu używano już w starożytnym Egipcie, a jakiś g***i chu. twierdzi, że to wymysł XIX wieku. Szok!
BERNI
3 lata temu
niech pan sobie usunie wacka i innym to nie będzie gwałtów i nie chcianych ciąż !!!!!!!!!!!!
Inka
3 lata temu
Dobrze mówi, kobieta w czasie miesiączki czuje się "brudna"
gość
3 lata temu
Bez miesiaczki .kobiety nigdy nie byly w ciazy
MAJA
3 lata temu
Ten czlowiek to chory psychicznie pewno to pisowiec
gość
3 lata temu
czytam to i jestem przerazona nie wierze to nie morze byc prawda
gosia
3 lata temu
oriflame ma trzy opcje - #1 karta rabatowa -20%, kupujesz produkty dla siebie i znajomych 2# sprzedaż bezpośrednia w myśl zasady prosto, przyjemnie, przy okazji. Mamy bardzo dobre produkty wellness z astaksantyną. są to jogurty, suplementy diety, zupy szparagowa i pomidorowa z bazylią, są to batony proteinowe czekoladowy i granat, jagoda acai i borówka #3 drogeria internetowa. zapraszasz znajomych i przyjaciół do robienia tego samego . oferując im 20% zniżki na kazdy produkt nawet ten za 1,99 - 20%= 1,45, kosmetyki nietestowane na zwierzętach, oraz pracę bez wymuszonego zakładania działalności. do 12% czyli zarobków na poziomie ponad 3 tysięcy dopiero oriflame przesyła potrzebne dokumenty. na oripasja.clickmeeting.com odbywają się też bezpłatne konferencje od wtorku do piątku o 21, odbywają się też konferencje regionalne (hotel novotel lub radisson blu) lub międzynarodowe (2018 Włochy Apulia) i na których występują konsultanci na scenie, warto do nich dołączyć w niedalekiej przyszłości lub zdobyć kosmetyki i nie tylko za 4,90.
bDgcBLkH
XYZ
3 lata temu
A ty gościu jesteś starym zboczeńcem i powinni pozbawić sie prawa wykonywania zawodu lekarza
gość
3 lata temu
dobry koń po błocie pójdzie dotorku
gość
3 lata temu
nie poszłabym do takiego lekarza
gość
3 lata temu
Moja koleżanka miała taki przypadek, że poszła do lekarza, bo nie miała okresu, a ten do niej, że on też nie ma i że okres jest w ogóle niepotrzebny! W ogóle tylko się wkurzyła, bo lekarz sie mądrzył i chamsko próbował jej wcisnąć swoje madrości, w dodatku była to wizyta prywatna. Koleżanka się leczy do dziś, bo miała zaburzenia hormonalne, w wyniku których traciła okres, do tego miała wiele innych dolegliwości, jak pryszcze, czy wypadanie włosów. Debile wszędzie są.
gość
3 lata temu
co to za "przypał", to lekarz ?ł***a a nie lekarz
Zdzicha
3 lata temu
Macie 100% racji - Zając. Jak się babie z pi..dy leje, to niezbyt przyjemnie jej się patelnię strzela; wiesz coś o tym, doktorku, prawda?
...
Następna strona
bDgcBLlj