Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek chwali się, że na skaryfikację twarzy wydał 55 TYSIĘCY ZŁOTYCH! "Chcę pić raz na rok"

159
Podziel się:

Kontrowersyjny muzyk odwiedził "króla wizualizacji" - Łukasza Jakóbiaka. "Najtrudniejsze dla mnie to żyć normalnie, to największy hardkor" - przyznał.

Popek chwali się, że na skaryfikację twarzy wydał 55 TYSIĘCY ZŁOTYCH! "Chcę pić raz na rok"
bESrosuZ

Paweł Mikołajuw, promujący się pod pseudonimem Popek Monster popularność zdobył nie tylko dzięki wulgarnym piosenkom, których słuchają głównie uczniowie gimnazjum, ale i dość kontrowersyjnemu wizerunkowi. Znakiem rozpoznawczym muzyka jest pocięta twarz, blond irokez i oryginalny tatuaż oczu. "Raper" nie kryje się z zamiłowaniem do oszpecania ciała, a swoją metamorfozę szczegółowo zrelacjonował na YouTubie, gdzie pokazywał m.in. jak podwiesza się na metalowych hakach, wypala sobie blizny na policzku i wlewa płyn do tatuażu w gałki oczne. Ostatnio Paweł nieco przystopował z agresywnym sposobem bycia i promuje się na "czułego i troskliwego" ojca, chwaląc się na portalach społecznościowych wspólnymi wypadami z córką.

Odkąd Popek dostał zielone światło na wyjazd z Londynu i karierę w Polsce, intensywnie udziela się w mediach, a także "próbuje swoich sił" w walkach MMA. Póki co z marnym skutkiem. Niedawno muzyk odwiedził "króla wizualizacji" - Łukasza Jakóbiaka, gdzie opowiedział o swoim burzliwym życiu prywatnym, uzależnieniu od narkotyków i karierze "Króla Albanii". Ze szczegółami opowiedział też, ile wydał na skaryfikację twarzy i "ozdobienie ciała". Paweł wytłumaczył, że mężczyzna który podjął się zabiegu wycięcia mu skóry z policzka przyleciał do niego aż z Australii. Za tatuaż oczu i bliznę na twarzy wydał ponad 11 tysięcy funtów, czyli prawie 55 tysięcy złotych.

bESrosvb

Najtrudniejsze to żyć normalnie, to największy hardkor - przyznał Popek. Chcę, żeby postrzegali mnie jak muzyka, a nie narkomana. Nie mam marzeń, bo wszystkie już spełniłem. Chcę lecieć z muzyką i gitarą w kosmos i być szczęśliwym ojcem, który pije raz na rok. Nie piorę koszulek, bo je wyrzucam i zakładam nową (...) Za sam bilet kolesiowi z Australii zapłaciłem 3,5 tysiąca funtów, dałem 4 tysiące za oczy, 4 tysie za jedną gałkę, drugą dostałem gratis. Plecy za 4 tysiące powiesiłem na haka, nie wiem co wymyślę dalej.

bESrosvh
bESrosvi
Zobacz także: "Król Albanii" na lunchu w fast foodzie
Zobacz także: Zobacz też:
bESrosvC
KOMENTARZE
(159)
gość
4 lata temu
ba v, a ja mam caly czas wakacje ungbrv. Pracuje max 2 godziny dziennie i zarabiam spokojnie 20 tys miesiecznie zhptyy. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: milionerzy.ga ☺ dnpv vude maruda falowa jakala komara mylaca
olla
4 lata temu
Zwykły przygłup, nie wiem czym on imponuje młodzieży
gość
4 lata temu
ale o****h.
bESrosvD
Gość
4 lata temu
On jest straszny brrrr
gość
4 lata temu
Porąbany gość.
Najnowsze komentarze (159)
tentypgość
4 lata temu
wy*ierdalac z tym psycholem bobkiem. Po co takiego łba promowac? Mikołajuw? Bardzo polskie nazwisko... pewnie jakis ukrainski uchodzca..
KSW fan
4 lata temu
KSW 60: Popek Monster vs Gabi Garcia
Gość
4 lata temu
Zapomniał o wydaniu paru setek na psychiatrę .
Gość
4 lata temu
Ten b****n na moja siłownie jeździł rowerem taki z niego zarobią był
gość
4 lata temu
jemy z rodziną pizze i podnieta
Gość
4 lata temu
Popek z Firma to byla klasa a teraz tak sobie chociaz prawdziwa dama to twoja mama jest jednym z moich ulubionych kawalkow
Gość
4 lata temu
Panie Popek jak.masz tak duzo to pożycz.
gość
4 lata temu
fuj
bESrosvv
gość
4 lata temu
ZAMKNĄĆ W ODDZIALE BEZ MOŻLIWOŚCI WYJŚCIA
Janek
4 lata temu
Można? Można! Tylko po co...?
zryty świr
4 lata temu
współczucia dla córki mieć tak zrytego starego
erk
4 lata temu
a ja jestem normalny
baba1
4 lata temu
mógł sobie cały ryj wyciąć.
Antmen
4 lata temu
A jak tona m******w z hameryki wygląda jeszcze gorzej to oczywiście wszyscy spusty jakie to zarabiste, nie bronie popka ale trochę obiektywizmu..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESroswo
bESroswp
bESroswq
bESroswr
bESrosws
bESrosvX