Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marianna Dufek chłodno o byłym mężu: "Od rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. To mnie NIE DOTYCZY"

80
Podziel się:

"Mój udział w sprawie to była wyłącznie przyjacielska pomoc, to nieciekawy wątek" - zarzeka się. Podobno ma już nowego faceta.

Marianna Dufek chłodno o byłym mężu: "Od rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. To mnie NIE DOTYCZY"

Minęły dwa lata odkąd Kamil Durczok rozstał się z redakcję Faktów. Powodem były demaskatorskie artykuły tygodnika Wprost, z których wynikało, że lubił straszyć i poniżać ludzi oraz wpędzać ich w depresję, zaś współpracownicom zwierzał się, że "chętnie by się wślizgnął między ich uda".

Chociaż komisja TVN-u, po przeprowadzeniu wewnętrznego śledztwa, potwierdziła, że artykuły tygodnika są poparte faktami, żona Kamila niespecjalnie się tym przejęła. Mimo że od lat pozostawali w separacji, po ujawnieniu skandalu stanęła murem za mężem, wyjaśniając w wywiadach, że "tak się robi na Śląsku".

Nie obchodziły jej zeznania upokorzonych pracowników i pokrzywdzonych przez męża kobiet. Cieszyła się, że po wyrzuceniu z pracy Kamil spokorniał i wrócił do domu.

Rodzinna sielanka trwała półtora roku. Kiedy Durczoka przestał obowiązywać zakaz konkurencji i wrócił do telewizji, sytuacja znów się skomplikowała. Fotoreporterzy co chwila informowali o jego randkach z atrakcyjnymi kobietami.

Marianna Dufek-Durczok zrozumiała wtedy, że to najwyższy moment na złożenie pozwu rozwodowego, który złożyła na początku roku w katowickim sądzie. Orzeczenie zapadło na pierwszej rozprawie i już trzy miesiące później Marianna ostatecznie wyrwała się ze związku z Kamilem.

Aktualnie liczy na to, że ludzie zapomną, jak w zaślepieniu wspierała byłego męża, ignorując udowodnione fakty i przejmujące zeznania ofiar Durczoka, a nawet obrażała je publicznie: Marianna Durczok znowu broni męża: "Pani Tadla jest wolnym rodnikiem!"

Zamiecenie tej sprawy pod dywan może okazać się trudne, bo były szef tygodnika Wprost odpowiedzialny za ujawnienie skandali Durczoka, planuje nakręcić film o tych wydarzeniach.

Za kilka tygodni odbędą się pierwsze zdjęcia do pełnometrażowego filmu dokumentalnego o sprawie Durczoka - opowiadał już jakiś czas temu Sylwester Latkowski. Koniec pokazywania, że nic się nie wydarzyło, że wszystko wyjaśniono. Nie byłoby sprawy, gdyby Kamil Durczok powiedział "Przepraszam" ofiarom.

Marianna, która po rozwodzie zrezygnowała z nazwiska męża, liczy na to, że Latkowski pominie jej żarliwe zaangażowanie w obronę Durczoka.

Od dnia rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. Ja i on to dwa niezależne byty. Nie sądzę, by była dla mnie rola w tym filmie - bagatelizuje sprawę w rozmowie z tabloidem. Teraz jestem byłą żoną i tego się trzymam. To są sprawy, które mnie nie dotyczą. To dotyczy Kamila Durczoka, to kwestia jego spokoju i z nim proszę rozmawiać. Mój udział w sprawie to wyłącznie przyjacielska pomoc i nieciekawy wątek i chyba nie o tym ma być ta produkcja. Z rozwodu można się nawet cieszyć, jeśli się spojrzy z innego kąta. Ja się cieszę odzyskaną tożsamością, bo od 26 maja prawnie nazywam się Dufek i tego już nie zamierzam zmieniać.

Jak dodaje tabloid, Marianna Dufek, oprócz nazwiska i nowego koloru włosów ma także nowego faceta. Biznesmena imieniem Rafał poznała w 2012 roku. Razem działają w Fundacji Giesche, ratującej zabytki Śląska.

**Siostra Steczkowskiej nie akceptuje rozwodu Justyny? "Martwi mnie, że udane małżeństwa to dzisiaj sztuka!"

**

Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(80)
gość
5 lata temu
Ona za nim stanela w nagorszym momencie..a on jak juz stanal na nogi to ja olal..klasyka
gość
5 lata temu
i tak dużo się poświęciła dla tego ZBOKA
gość
5 lata temu
Teraz jej pewnie głupio, bo liczyła na kasę i pewnie życzliwość ,a wyszła na tym jak zwykle :P
gość
5 lata temu
pudel manipuleje komentarzami, żałosne!!!
Gość
5 lata temu
Jeśli Durczok bedzie miał jeszcze jakąś kobietę to straszna z niej frajerzyna będzie
Najnowsze komentarze (80)
Gość
5 lata temu
Przykro to pisać ale powód był pewnie bardzo prozaiczny - kasa. Byli przed rozwodem, a więc każda złotówka się liczyła do podziału majątku. Tylko straconej twarzy pani ex-Durczakowej już się nie na odrobić...
gość
5 lata temu
Kamilek niech szuka roboty w innym kraju . Tu raczej go nikt nie będzie chciał oglądać . Jak widzę tą gębę zminiam kanał na inny .
gość
5 lata temu
uklad pt. dobry PR i ocieplanie wizerunku za kase. Na pewno dobrze jej zaplacil za udawanie dobrej zony swietego meza.
Gość
5 lata temu
Durczok jest najgorszy
Gościówa
5 lata temu
Ma babka klasę.
Gość
5 lata temu
Brzydcy ludzie
Gość
5 lata temu
Za kasę to zrobiła!
Gość
5 lata temu
Ona się nie ma czego wstydzić. Ze świecą szukać ludzi, którzy by się w tej sytuacji tak zachowali! On.... cóż...
Gość
5 lata temu
A tak na marginesie to ta była żona powinna świętować dzień w którym rozstała się z Panem Durczokiem.
Gość
5 lata temu
Panie Latkowski, jest pan niezastąpiony!
gość
5 lata temu
zatrudnienie w telewizji komercyjnej świadxczy o tej telewizji. DNO
gość
5 lata temu
albo kasa albo miłość to są dwa źródła zachowania tej pani żony/nieżony.Cwany ten durczok zdawał sobie sprawę że żona/nieżona będzie mocnym argumentem w temacie
gość
5 lata temu
zeszmaciła się za kasę, obrzydliwa baba
gość
5 lata temu
zalossna kobieta , co chciala osiagnac popierajac meza- czyzby chodzilo jej o kase ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie