Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejna kompromitacja w Watykanie: Bliski współpracownik Papieża urządzał... GEJOWSKIE ORGIE pod wpływem kokainy!

353
Podziel się:

Sprawę udawało się utrzymywać w tajemnicy aż przez dwa miesiące (!). Papież Franciszek podjął natychmiastowe kroki.

Kolejna kompromitacja w Watykanie: Bliski współpracownik Papieża urządzał... GEJOWSKIE ORGIE pod wpływem kokainy!

Środowiskiem duchownych co jakiś czas wstrząsają afery pedofilskie takie jak ta sprzed kilku dni, kiedy to skarbnik Watykanu, australijski kardynał George Pell został oskarżony o napaść seksualną na nieletnich. Echa afery nie zdążyły jeszcze ucichnąć, a włoskie media już żyją kolejnym skandalem w Stolicy Apostolskiej. Okazało się bowiem, że jeden z najbliższych współpracowników papieża urządzał orgie homoseksualne (!) pod wpływem twardych narkotyków w budynku dawnej Świętej Inkwizycji.

Żandarmeria watykańska odkryła proceder już dwa miesiące temu, kiedy to dokonano przeszukania w budynku watykańskiej Kongregacji Doktryny Wiary. W apartamencie sekretarza jednego z Bardzo Ważnych Monsignorów znaleziono torebkę z kokainą. Aresztowany duchowny przyznał, że zażywał narkotyk podczas homoseksualnych orgii, które organizował w pomieszczeniach kurialnych. Od tamtej pory sprawę próbowano zamieść pod dywan na wiele sposobów. Początkowo sekretarza, zamiast w więzieniu, umieszczono na odwyku w jednej z rzymskich klinik, gdzie z pomocą modlitwy miał wychodzić z nałogu. Szybko jednak, za wstawiennictwem kardynała przeniesiono go do zakonu na Monte Cassino - tego samego, w którym kilkanaście miesięcy temu aresztowano opata Pietro Vitorelli’ego, który zdefraudował pół miliona euro z wpływów na cele charytatywne. Opat bez opamiętania wydawał fortunę na tzw. turystykę seksualną, poszukując gejowskich uciech głównie w Ameryce Południowej.

Ponieważ stan zdrowia sekretarza-narkomana w zakonie znacznie się pogorszył, na nowo umieszczono go w szpitalu. Wówczas sprawa przedostała się do mediów. Najczęściej stawiane pytanie dotyczy tego, jak to możliwe, że aż przez dwa miesiące udawało się wszystko ukryć nawet przed samym papieżem.

Dlaczego Bardzo Ważny Monsignore, którego sekretarz był kokainomanem i aktywnym gejem, wykorzystującym pomieszczenia kurialne do orgietek, w ogóle "niczego nie zauważył", mimo, że, jak oświadczył, "często pracowali razem do późna" - pyta w obszernym wpisie na swoim Facebooku dziennikarz Jacek Palasiński.

Prasa nie podała wprawdzie oficjalnie nazwiska przełożonego księdza-kokainisty, ale światło na jego tożsamość rzuca szybka decyzja Ojca Świętego o usunięciu z funkcji dotychczasowego prefekta, kardynała Gerharda Ludwiga Mullera i zastąpieniu go jezuitą Luisem Ladarią Ferrerą.

Zobacz także: Doradca papieża Franciszka oskarżony o pedofilię
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(353)
Gość
6 lat temu
Kogos to jeszcze dziwi? To jest przypadek jeden z bardzo, bardzo wielu. Tylko wiekszosc wlasnie udaje sie zamiec pod dywan.
Gość
6 lat temu
Niezłe dymanko w tym Watykanie.
gość
6 lat temu
a ja w wierze w Boga, nie w kościół jako w instytucje, w Boga i w to że warto byc dobrym człowiekiem :)
gość
6 lat temu
Dlaczego wybierają taki kierunek swojego zycia, kiedy wiedza ze nie wytrzymają w celibacie
gość
6 lat temu
watykan- prawdziwa nierzadnica babilonu
Najnowsze komentarze (353)
Aleksy
rok temu
Co za pierdoły piszecie, tak w tej dykasterii pracował gey Haramsa, wypieprzony, jasne i klarowne. Kardynał Muller , którego obrażacie, to czlowiek klasa, widać że się go boicie, stąd Go obrażacie
VERA
5 lata temu
Zabłądziłem i przez przypadek trafiłem na tę stronę... Do publikacji w internecie powinien zostać wprowadzony cenzus wykształcenia. Pozdrawiam ludzi inteligentnych!
agggo
6 lat temu
kardynał Miller i ksiądz Śledziewski co ich łączy? Miller z tym księdzem kilka razy w roku siedzieli przez dłuży czas w Piątnicy k/Łomży. Czy Papież wiedział o tych podróżach Millera Kardynała do Piątnicy i Łomży?
gość
6 lat temu
wszyscy imprezuja ONI TEZ
gość
6 lat temu
a czego spodziewali się po Jorge z Argentyny...?
gość
6 lat temu
Kiedy wreszcie te burdel upadnie raz na zawsze ?
matka
6 lat temu
zgnilizna
gość
6 lat temu
Biedny Papież Franciszek. Sam świata nie uzdrowi mimo, że bardzo by chciał i wspieram go modlitwą.Powinien rozgonić tych próżnych, leniwych, zdegustowanych klechów.
gość
6 lat temu
Biedny ten Francesco...
gość
6 lat temu
Kogo to jeszcze dziwi ?od wielu lat Kociól Katolicki to jedno wielkie g****o g***ty na dzieciach pedofilia g******o Polska powinna wrucic do swych slowianskich korzeni I odrzucic nazucone nam poglady 2000 lat temu
gość
6 lat temu
dobrze ze nie jestem katolikiem
gość
6 lat temu
A ile jeszcze takich spraw nie wyszło na jaw?
Gość
6 lat temu
Zastąpił Niemca, spuścizne po poprzednim papiezu swoim człowiekiem. Wystarczy spojrzeć na nazwiska. A poza tym nie rozumiem dlaczego ten ksiądz miałby iść do więzienia, przecież być narkomanem i homoseksualista to nie przestępstwo. Ale że stanu duchownego powinni go wydalic.
patriot
6 lat temu
Gej,Ćpun co jeszcze muszą zrobić mafiozi w berecikach by ludzie nie wchodzili im w d**ę .A kościół zamiast gonić ich w diabły to jeszcze robi sobie jaja osądzając ich.w.g. prawa PARODIA !!!
...
Następna strona