Poniedziałek 03.07.2017 19:30

Radwańska ostro o swoich krytykach: "Zakompleksieni ludzie z małych miasteczek, którzy nigdy się nie spocili"

Agnieszka Radwańska Jestem Isia

Radwańska ostro o swoich krytykach: "Zakompleksieni ludzie z małych miasteczek, którzy nigdy się nie spocili"

Agnieszka Radwańska, choć jest uznaną tenisistką, co jakiś czas trafia na łamy plotkarskiej prasy za sprawą kontrowersji ze swoim udziałem, jak słynna rozbierana sesja zdjęciowa, konflikty z ojcem, wynurzenia na temat seksu, czy epatowanie wysokimi zarobkami.

Przypomnijmy: Radwańska "wykluczona" ZA NAGIE ZDJĘCIA! "OSOBISTY UPADEK!"

Radwańska o ojcu: "Nigdy nie było w naszych relacjach czułości"

Radwańska i Celt o seksie: "Musi być z wyczuciem. DOPIERO PO ŚLUBIE!"

Ostatnio sportsmenka nie ma dobrej passy, a kibice zarzucają jej, że nie stara się wygrywać dla Polski i uprawia sport jedynie dla pieniędzy. Kontrowersje wokół swojej osoby Radwańska postanowiła omówić w wywiadzie-rzece, którego udzieliła Arturowi Rolakowi. Zapis rozmowy pod tytułem Jestem Isia niebawem ukaże się w księgarniach. Agnieszka postanowiła w nim między innymi odnieść się do krytyki jaka spada na nią w ostatnim czasie. Jej zdaniem negatywne komentarze pod jej adresem rzucają jedynie anonimowi, zakompleksieni hejterzy.

Podejrzewam, że osoby wygłaszające takie komentarze nigdy nie miały nic wspólnego ze sportem i w życiu się nie spociły - przekonuje tenisistka. To ludzie zakompleksieni, prawdopodobnie z małych miejscowości, korzystający z poczucia anonimowości, jakie daje internet. (...) Gram dla kasy? Przepraszam bardzo za to, że w tenisie płacą tak dobrze, a ja wspięłam się na jego najwyższy poziom.

"Isia" po raz kolejny stanęła też w obronie swoich rozbieranych zdjęć, twierdząc, że nie było w nich nic, co mogłoby kogokolwiek zgorszyć.

Na temat tych zdjęć najchętniej wypowiadali się ci, którzy ich nie widzieli i w ogóle nie mają pojęcia, co to za pismo - wyrokuje Radwańska. Swoje dołożyły od siebie także polskie media i wszyscy pewnie wyobrażali sobie jakąś pornografię. A magazyn "ESPN" to czysty sport! Zdjęcia pokazują piękno wysportowanego ciała.

Po raz kolejny Agnieszka poskarżyła się także na ojca, który od małego trenował ją i siostrę, dzięki czemu mogły odnieść sportowy sukces. Przez długi czas ojciec był także managerem sportsmenki jednak kilka lat temu ich współpraca zakończyła się w atmosferze wzajemnych oskarżeń. Po latach gwiazda tenisa nadal pamięta tylko same złe decyzje swojego taty. Na przykład to, że rzekomo bez jej wiedzy wmanewrował ją w akcję Nie wstydzę się Jezusa, w której wcale nie chciała brać udziału, a ostatecznie i tak została z niej wykluczona z powodu pozowania na golasa.

To jedna z wielu inicjatyw ojca, pod które nas podpinał. Nie powiem, że nas do tego zmuszał, ale podejmował decyzje w naszym imieniu. O wszystkim dowiedziałam się już po fakcie - przekonuje tenisistka. Byłam wtedy jeszcze nie dość dojrzała, aby powiedzieć "nie".

Agnieszka zarzuca także ojcu, że pomimo jej niechęci wciągał ją w politykę.

Zawsze był politycznie bardzo zaangażowany i wciągał w to także nas, stawiając często przed faktem dokonanym. Od początku odbijało się to nam - mnie i Uli - czkawką. Chciałam i chcę być apolityczna. Nigdy nie mieszałam sportu z polityką, bo tego nie powinno się robić - to mnie do niej wmieszano. Efekt jest taki, że spadają na mnie gromy z obu stron - żali się sportsmenka.

Jesteście ciekawi jakie jeszcze "trudne tematy" Radwańska poruszy w swojej książce?

#gwiazdy: Agnieszka Radwańska czeka na wymarzoną suknię ślubną!

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (306)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 306
Odpowiedz
104 49
zgłoś
Gość 03.07.2017 19:31
Czesciej hejtuja rozwydrzone feministki z wiekszych miast lub wiecznie biezadowolone snobki
Odpowiedz
145 16
zgłoś
Gość 03.07.2017 19:32
Po co w ogóle się wypowiadać... Poniżać... Ludzie to co mówią niech mówią, trzeba być odpornym
Odpowiedz
61 79
zgłoś
gość 03.07.2017 19:32
Jestes extra @ trzymaj tak dalej Isia
Odpowiedz
660 127
zgłoś
gość 03.07.2017 19:32
w duzych miastach wszyscy spoceni i bez kompleksow?
Odpowiedz
424 69
zgłoś
Gość 03.07.2017 19:32
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 306