Gwiazda "Mody na sukces" i ofiara operacji plastycznych, Hunter Tylo, skończyła 55 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

Serialowa doktor Taylor Hamilton Hayes Forrester Rashid Marone Jones, znana również jako księżniczka Laila, na początku lat dwutysięcznych zaczęła się "odmładzać". Było warto?

80 reakcji
80
Podziel się
1 z 22
Młoda Hunter Tylo w reklamach z lat 90.
Młoda Hunter Tylo w reklamach z lat 90.
0
0

Hunter Tylo w ciągnącej się od 30 (!) lat telenoweli Moda na sukces wcielała się w postać dr Taylor Hayes (a dokładnie Taylor Hamilton Hayes Forrester Rashid Marone Jones, znanej również jako księżniczka Laila). Miłością jej życia był Ridge Forrester, a śmiertelnym wrogiem w drodze do serca ukochanego - Brooke. Losy serialowej psychiatry były zawiłe nawet jak na standardy tej produkcji: Taylor przeżyła katastrofę lotniczą i trafiła w niewolę do szejka, umarła i powróciła jako duch, a później, w zasadzie, zmartwychwstała.

W prawdziwym życiu Hunter jest matką czwórki dzieci i miała trzech mężów - za pierwszego, Toma Moreharta, wyszła w wieku zaledwie 18 lat, mają syna, Christophera. Z drugim mężem, poznanym na planie serialu All my children Michaelem Tylo, ma troje dzieci; córki Izabella i Katya są dzisiaj dorosłe. W 2007 roku ich syn, 19-letni wówczas Michael Junior, zmarł w wyniku utonięcia w przydomowym basenie. Para rozwiodła się w 2005 roku, zaś cztery lata później aktorka poślubiła Gerssona Archilę i formalnie nosi dziś jego nazwisko.

Niestety, do największych "osiągnięć" Tylo należy bycie ofiarą operacji plastycznych. Na początku lat dwutysięcznych piękna aktorka o indiańskich korzeniach zaczęła się systematycznie oszpecać - aż trudno uwierzyć, że kończy dzisiaj 55 lat.

Zobaczcie, jak się zmieniała. Warto było tak się "odmładzać"?

KOMENTARZE
(80)
gość
2 lata temu
Taylor to nic. Oni tam wszyscy to jacyś Mutanci - Brook rodzi w wieku 50-paru lat jeszcze dzieci i romansuje z facetami swojej dorosłej córki, a kiedyś nawet spadła z wieży Eiffla... i dalej nic, nadal żyła. Ridż trafił zaź kiedyś do pieca z ogniem... i przezył. Oni tam wszyscy jacyś nieśmiertelni :)
gość
2 lata temu
kiedyś była piękna, teraz ponaciągana jak guma od gaci chociaż ciągle mimo weszystko zwróccie uwagę, ze jest do rozpoznania, że to ona. A Sablewska? toż to inna kobieta po operacjach , masakra, tak się oszpecić, jak DOnatella. Zamiast godnie sie starzwec na siłę próbują się odmładzać, a to i tak nic nie daje
gość
2 lata temu
Największa rywalka Brooke, jeśli dobrze pamiętam ;) Lubiłam ten serial za młodu.
Gość
2 lata temu
Była piękną kobietą dopóki nie zaczęła majstrować przy twarzy
Gość
2 lata temu
Kiedys byla taka piekna unii
Najnowsze komentarze (80)
Wiola
2 lata temu
Była taka piękna , dla mnie najpiękniejsza kobieta świata , nie mogłam się na nią napatrzeć , ideał , co ona najlepszego zrobiła, gdyby nic nie ruszała nadal byłaby pięknością , teraz nie przypomina samej siebie, żal
gość
2 lata temu
była najpiękniejsza z całej obsady serialu :))
gość
2 lata temu
2001-2005 przybyło jej 15 lat...
Gość
2 lata temu
The Cure miało kiedyś taką piosenkę pt "plastic passion"...
Gość
2 lata temu
Szkoda
Gość
2 lata temu
Teraz wygląda jak ewa minge
gość
2 lata temu
...ale w 200 roku to byly z pewnoscia pionierskie badania!
gość
2 lata temu
Ten serial jest tak absurdalny ale lubie to
Gość
2 lata temu
Serio? Rok 200?Matko...
gość
2 lata temu
w 200 roku.. oj pudel!
gość
2 lata temu
zawsze elegancka
XXX
2 lata temu
PIĘKNA! Chciałabym tak wyglądać mając 55 lat.
gość
2 lata temu
Nie przesadzajcie. jest naciągnięta i botox widac w uzyciu na stałe, ale nie jest opuchnięta jak niektórzy. Korzysta z operacji ale nie powiedziałbym, że jest ofiarą, bo nadal wygląda jak człowiek (z ograniczoną mimiką ale jednak)
gość
2 lata temu
A ja ją pamiętam z filmu "Córka Maharadży" :) Był emitowany w trzech odcinkach za czasów mojego dzieciństwa :)
...
Następna strona
5.

"Zwyczajna" Kate Middleton podróżuje pociągiem w stylizacji za 17 tysięcy (ZDJĘCIA)

Księżna wybrała się w ostatni piątek do Norfolk, gdzie spotkała się z rodzinami potrzebujących opieki medycznej malców. Piękny gest?
3.

Poważny Jacek Rozenek w sportowej stylizacji kupuje kawę na Placu Zbawiciela

Aktor, który ma za sobą rozległy udar, powoli wraca do formy.
1.

Gwiazdy brylują na otwarciu atelier Tomasz Ossolińskiego: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Monika Olejnik z ulubionym łańcuchem i partnerem, Dominika Kulczyk... (ZDJĘCIA)

Impreza, na której projektant zaprezentował również swoją najnowszą kolekcję, przyciągnęła kilka znanych nazwisk. Kto tym razem zadał szyku?