Warnke kłóci się O GOŁY TYŁEK na Instagramie: "Z pana jest zwykły cham, wypisuje pan dyrdymały"

645
Podziel się

Katarzyna wdała się w pyskówkę z internautami, których nie zachwyciły jej nagie pośladki. "Nie znam Pani, ale ciekawi mnie, dlaczego robi sobie Pani zdjęcia goła i je publikuje?"

Warnke kłóci się O GOŁY TYŁEK na Instagramie: "Z pana jest zwykły cham, wypisuje pan dyrdymały"

Choć w mediach społecznościowych teoretycznie epatowanie nagością jest niedozwolone, pewne jej formy udaje się czasem "przemycić". Bardziej liberalny pod tym względem jest Instagram, który w przeciwieństwie do Facebooka nie stosuje tak ostrej cenzury.

Skorzystać z tego postanowiła Kasia Warnke, która zapragnęła zaprezentować tysiącom internautów swoją gołą pupę. Na zdjęciu, które wylądowało na Instagramie, całkowicie naga Katarzyna pręży się za półprzezroczystą zasłonką. Z opisu można wywnioskować, że fotografia powstała na Sycylii. Przy okazji Kasia zrobiła błąd w angielskim słowie "szczęście".

Niestety nie wszystkim pośladki Warnke przypadły do gustu. Pod zdjęciem nie brakowało negatywnych komentarzy, które mocno rozzłościły żonę Piotra Stramowskiego.

Szczególnie zabolał ją zarzut jednego z internautów o to, że jej sylwetka jest "mało kobieca".

To po co Pan tu wypisuje te dyrdymały, tym bardziej, że nie podoba się. Niech się Pawełek zajmie czymś, co mu się podoba - zaatakowała Warnke. Dla ścisłości, nie uważam, że to fajnie robić takie uwagi. Reakcje innych Pań są wyraźne. Ja po prostu mam gdzieś Pana opinię, chciałam, żeby Pan o tym wiedział.

Wygląda jednak na to, że Kasia nie do końca "miała gdzieś" opinię użytkownika, bo część jego wypowiedzi skasowała, a na "pomoc" wezwała swojego męża. Piotr dołączył do dyskusji, w której także przypuścił atak na internautę, który nie zachwycił się jego gołą żoną.

To może Pana zainteresuje moja opinia, polecam bardziej popracować nad ciałkiem, niż nad browarkiem. Pozdrawiam! - napisał.

Ostatecznie Kasia uznała, że najlepszym wyjściem na uniknięcie niewygodnych wypowiedzi będzie zablokowanie komentującemu dostępu do jej konta.

Z Pana widzę jest zwykły cham. Postanowiłam sobie Pana usunąć. Paaa! - poinformowała internautę.

Ten jednak nieszczególnie się tym przejął.

No tak, jak ktoś ma własne zdanie, to zaraz cham. A proszę usuwać, płakać z tego powodu nie zamierzam - odpisał.

Niestety, pozbycie się jednego krytykanta nie rozwiązało problemu, bo pod zdjęciem pojawiały się kolejne negatywne komentarze.

Nie znam Pani, ale ciekawi mnie, dlaczego robi sobie Pani zdjęcia goła i je publikuje? - zapytała jedna z użytkowniczek. Instagram to nie Playboy, a to zdjęcie to też nie żadne dzieło sztuki... nie rozumiem.

Na to Warnke postanowiła wytknąć jej zdjęcie kiełbasy, które internautka miała akurat na swoim profilu.

Dlaczego? Bo mnie się tak podoba, a kiełbasa mniej. Ale nic tam Pani nie napiszę, bo nie ma o czym. Ciao - napisała obrażona.

Katarzyna nie narzeka chyba na nadmiar propozycji zawodowych, skoro ma czas na przepychanki w komentarzach pod zdjęciem jej gołego tyłka.

KOMENTARZE
(645)
gość
3 lata temu
Próbuje być o 10 lat młodsza niż jest, ale czuć tu frustrację
Gość
3 lata temu
Żenujące żeby gołym tyłkiem świecić.. Co za czasy ...
gość
3 lata temu
wątrobe niech jeszcze pokaże... dlaczego ludzie maja tak niską samoocenę i muszą się rozbierać żeby sobie ją podnieść ? dla kilku słabych komentarzy od internetowych erotomanów-gawędziarzy ? słaaaboooo
gość
3 lata temu
Ona mnie odrzuca
gość
3 lata temu
Dobrze jej powiedzial. Ta baba to zenada. Wyglada jak chomik z tymi naszprycowanymi polikami. Ja bym takiej synowej nie chciala. P****k.
Najnowsze komentarze (645)
Gość
2 lata temu
Nie wiem co on w niej widział. Ciało jak ciało ale w mózgu pustka. Na stare lata nie będzie o czym z nią gadać a o seksie zapomną.. Żal go trochę..
gość
2 lata temu
Zakompleksiona kobieta.
gość
2 lata temu
Brzydka bladź
gość
2 lata temu
NOWE GORSZE MAJDANY
Asica
3 lata temu
Ona jest tak wulgarna, niewychowana a co najważniejsze faktycznie BRZYDKA, że dziwie się, że w ogóle ma jakikolwiek udział w mediach. Patrzec juz na nią nie mogę... Zastanawiam się jaki interes ma jej mąż w tym, żeby mydlić jej oczy fałszywymi komplementami... Przecież każdy o zdrowych zmysłach widzi, że ta kobieta jest po prostu nieurodziwa, pozbawiona talentu.
gość
3 lata temu
co za P****K
Gość
3 lata temu
Bardzo brzydka ta kobieta i zapewne o tym wie zazdrosna o męża to uzasadnione a tyłek jak tyłek mój chlopak ma ładniejszy...
gość
3 lata temu
ona jest stara
gość
3 lata temu
Faktycznie ma bardzo meska figure zero jesli chodzi o ksztalty kobiety
Gość
3 lata temu
haha o jaa...faktycznie wyglafa jak facet! d**a bardzo meska, zero sexu....
ciekawsky
3 lata temu
ciekawe czy pierdziała w stronę obiektywu
gość
3 lata temu
Typowa g****a blondynka. Widziałam zgrabniejsze pośladki, już nie wspominając o całej figurze.
gość
3 lata temu
bo nie ma kobiecej figury ale to przecież nie grzech, mamy różne kobiety, klepsydry, gruszki, jabłka. Ona jest jabłkiem. Taka się urodziła.
Balu
3 lata temu
Oj pośadki malutkie, płaściutkie, daleko do "wzoru" jaki mam ja!!
...
Następna strona