Czwartek 06.07.2017 11:00

TYLKO U NAS: Popek jest ZAZDROSNA o Marcelinę Zawadzką? "Korytarze TVP huczą od plotek"

Anna Popek Marcelina Zawadzka Jacek Kurski TVP Pytanie na śniadanie Dzień dobry Polsko

TYLKO U NAS: Popek jest ZAZDROSNA o Marcelinę Zawadzką? "Korytarze TVP huczą od plotek"Mogłoby się wydawać, że pozycja Anny Popek w Telewizji Publicznej jest niezachwiana, a jej bliskie relacje z prezesem Kurskim stanowią wystarczający gwarant dla prezenterki. Niestety, wygląda na to, że ostatnio w ocenie Popek nie jest tak kolorowo.

Jak udało nam się dowiedzieć, korytarze TVP aż huczą od informacji o niezadowoleniu najjaśniejszej gwiazdy "dobrej zmiany". Zdaniem naszych informatorów Anna Popek rzuca gromy zwłaszcza na młodsze koleżanki, z Marceliną Zawadzką na czele.

Anna Popek ma za złe władzom stacji, że lansują inne, młodsze gwiazdy. Co gorsza, jej program został zdjęty na okres wakacji, a Marcelina w porannym paśmie ma świetne wyniki oglądalności - mówi nam jeden z pracowników stacji. Wszystko rozbija się o to, że Popek miała obiecane wysokie stanowisko, którego ostatecznie nie dostała. Ochłapy w postaci kolejnych programów do prowadzenia jej nie satysfakcjonują. Czuje presję młodszych koleżanek i czuje się pokrzywdzona przez pracodawcę, za którym przecież od poczatku stoi murem, mimo wszelkich przeciwności - dodaje nasze źrodło. Nie da się ukryć, że TVP chyba nie ma wierniejszego pracownika niż Popek. Nic dziwnego, że weteranka telewizji jest rozgoryczona że władze ostatnio zwracają się w stronę młodszych i świeższych celebrytów, takich jak Marcelina Zawadzka czy Aleksandra Rosiak.

Niezadowolona Ola Rosiak zasłania ciążowy brzuszek (ZDJĘCIA)

Faktycznie, nie da sie ukryć, że na linii Popek - TVP ostatnio coś się zmieniło. Prezenterka udzieliła dziwnego wywiadu, w którym wskazuje, że to nie ona jest największą gwiazdą. W obliczu naszych informacji łatwo można dojść do wniosku, kogo miała na myśli, mówiąc:

Wszyscy, którzy tak wnikliwie przypatrywali się mojej podobno dobrze rozwijającej się karierze w czasie dobrej zmiany, jeśli naprawdę są zainteresowani tym, kto jest tą twarzą, to powinni się przyjrzeć, kto pracuje na antenie, kto naprawdę pojawia się najczęściej.

Przypomnijmy: Popek do krytyków: "Jestem wyłącznie swoją twarzą. Kto jest twarzą Kurskiego? Przyjrzyjcie się, kto najczęściej pracuje na antenie"

Faktycznie Popek ma się czym martwić?

 

Popek jest zazdrosna o byłego faceta? Ostrzega Odetę Moro: "Wybiera na partnerki osoby popularne!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (161)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161
Odpowiedz
199 56
zgłoś
gość 06.07.2017 11:06
gdzie popek do zawadzkiej???? halo?!
Odpowiedz
0 14
zgłoś
gość 06.07.2017 11:06
pp
Odpowiedz
36 22
zgłoś
Gość 06.07.2017 11:07
W Szwecji wojna! W mediach cisza!
Odpowiedz
63 23
zgłoś
gość 06.07.2017 11:08
Marcelina jest piękną kobietą ale do śniadaniówki się nie nadaje....
Odpowiedz
86 27
zgłoś
Gość 06.07.2017 11:10
Popek Anna i Popek ten niezbyt rozgarniety niby bokser to rodzenstwo?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161