Trwa ładowanie...
bESrIiTF

Spotkanie Trumpa i Putina w Berlinie: uściski dłoni, uśmiechy i powłóczyste spojrzenia (ZDJĘCIA)

Donald wciąż zaprzecza współpracy z rosyjskim wywiadem i jego ingerencji w amerykańskie wybory prezydenckie. Wierzycie mu?

233
Podziel się
1 z 15
Spotkanie Władimira Putina z Donaldem Trumpem
Spotkanie Władimira Putina z Donaldem Trumpem
0
0

Donald Trump wpadł do Polski po drodze do Hamburga na szczyt G20, gdzie oprócz przywódców Niemiec, Francji czy Kanady amerykański prezydent spotkał się ze swoim idolem, Władimirem Putinem. Miliarder wciąż zaprzecza współpracy z rosyjskim wywiadem i jego ingerencji w wybory prezydenckie. Mówił o tym nawet podczas konferencji prasowej w Warszawie, zapytany przez jedną z dziennikarek za oceanu.

W piątek popołudniu Donald i Władimir wreszcie się spotkali. Na zdjęciach widać ciekawą, ale dość trudną do określenia zażyłość, przejawiającą się w powłóczystych spojrzeniach i tajemniczych uśmiechach. Na Andrzeja Dudę Trump tak nie patrzył...

Równie odprężony był w towarzystwie innego piewcy demokracji, władcy Turcji, Recepa Erdogana.

bESrIiUf
KOMENTARZE
(233)
gość
4 lata temu
Putin bardziej nabotoksowany od polskich celebrytek. :D
gość
4 lata temu
Putin gra nieprzewidzialnego, a Trump nim jest.
gość
4 lata temu
boszszsz... jaki taniec godowy...
bESrIiUj
gość
4 lata temu
putin wyglada jak kobieta kot... pudelkowicze wiedza o kogo chodzi
gość
4 lata temu
Pan Trump o wiele starszy, bez sportowych doswiadczeń, trzyma się świetnie!
Najnowsze komentarze (233)
gość
3 lata temu
w razie konfliktu z Ukr..ą Rosja użyje najemników i snajperów z Chin,Mon goli i Azji centralnej/oby P..ska nie wysyłała swoich żoł..rzy i najemnikow z tertyoria..sów skrycie na wsch ukrainy
gość
3 lata temu
tworzyc ros nowoczesne okręty ,krązowniki, łodzie podwodne i lotniskowce i nadać ki m nazy od generalow ros z kampani 1812 i z wojny krymskiej
gość
3 lata temu
Arabia Saud chce zniszczyć R..ję (powtórka z lat 80tych) dlatego obniżają ceny ropy/warto popierac jej wrogów np Iran,Turcję,Kuwejt
gość
3 lata temu
Mędzy..rze = wpył Am.ki i blokada jedwabnego szlaku
gość
3 lata temu
Niemcy bez R..ji i rury półn nr 2 =recesja i neo..zm (AFD) i rozpad UE /R..ja wyprze niem przemysl samochodowy i dla niej odszkodowanie
gość
3 lata temu
Am...kanie chcą aby w R..sji był głod i doszło ta do wojny domowej (chcą jej rozpadu na wiele republik i potem je łykac)
gość
3 lata temu
Ame...nie otoczą Chiny ,gdy Kirgistan,Uzbekistan ,Kazachstan wstąpią do paktu pn a oba państwa kore.. się zjedn pod egdą Zachodu
gość
3 lata temu
okręty z piaskiem powiększą linię brzegową Kalliningradu o 10-15 km i zostanie silnie zmiilitaryzowany , w porcie powstanie pomnik Piotra I
bESrIiUb
gość
3 lata temu
R...ja musi być największym eksporterem wieprzowiny wołowiny , grzybów i produktów rolnych, i zarybiac swoje stawy,rzeki i jeziora oraz morza (eksporter > ryb )
gość
3 lata temu
R..ja i Chyny wyprą Mc..lds i napolje Co..ola i zach kapital (amer,szw pol litew)
gość
3 lata temu
U.A zaczną popierać separatyzm Ujgurów ujgurski Turiestan oraz wojny Tybet Makao i Honkong
gość
4 lata temu
Przeszkolenie wojskowe dzieci i młodzieży, nauka strzelania i walki, uswiadamianie społeczenstwa koniecznosci budowania schronów przeciwatomowych, sytemów ostrzegania na wypadek 3 wojny ( głosniki), budowa rozbudowanej sieci schronów przeciwatomowych kompatybilnej z metrem z dostępem do wodociągów (wody morskiej i oceanicznej)
gość
4 lata temu
militaryzacja sztucznych wysp i tworzenie tzw rosyjskich marchii/usejów (sprowadzanie prorosyjskich lub rosyjskich Ukrainców,Białorusinów, Kazachów,Uzbeków,Mongołów na rubieże nadgraniczne Rosji (wyspy ludnosciowe/etniczne)-katra Rosjanina.Sprowadzanie prorosyj mieszkanców krajów baltyckich , Bałkańczyków, Koreanczyków pn, Wietnamczyków itp (tworzenie nowej Armi Czerwonej lub na wzór Legii Cudzoziemskiej, Hindusów(gł naukowcow), Zydów (naukowców),
gość
4 lata temu
wspólne cwiczenia wojsk royjskich i na poligonach chinskich i na odwrót (rotacja), budowanie wspólnych ros-chin systemów obronnych przeciwrakietowych na lądzie i w kosmosie ? ( kosmiczny płaszcz obronny).Zwiększenie wojsk rosyj o najemników z byłych republik sowieckich, demoludów, Inidi Ameyki Południowej i Srodkowej,Mongoli i Azji Pd-wch (krata Rosjanina)tak aby nie było dominacji muzułmanów
...
Następna strona
bESrIiTN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Pogodzeni Ilona Felicjańska i Paul Montana WYMIENIAJĄ CZUŁOŚCI w Sopocie (ZDJĘCIA)

Wszystko wskazuje na to, że wbrew sierpniowym zapowiedziom Paul nie powiedział żonie "bye bye". Ostatnio para spacerowała razem po Sopocie, nie szczędząc sobie pocałunków. Podczas spaceru Ilona dumnie maszerowała z przewieszoną przez ramię luksusową torebką za około 10 tysięcy złotych. Prezent od ukochanego?
9.

Przyodziana w fuksjowe futro Monika Olejnik mknie po świeże kwiaty z torebką za 12 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik po raz kolejny pojawiła się na ulicach Warszawy w trudnej do niezauważenia stylizacji. Tym razem odwiedziła kwiaciarnię, którą opuściła z pokaźnym bukietem.
bESrIiTO
8.

Justyna Gradek bawi się z niewiernym MĘŻEM w warszawskiej knajpce (ZDJĘCIA)

Justyna Gradek zarzeka się, że wbrew pozorom zafundowała sobie niewiele zabiegów "upiększających". Modelka przyznała ostatnio, że szczególnie upodobała sobie wolumetrię brody... Widać to na nowych zdjęciach?
7.

Gwiazdy brylują na urodzinach Vitkaca: Małgorzata Kożuchowska, Aleksandra Kwaśniewska, Klaudia El Dursi, Mandaryna... (ZDJĘCIA)

Czwartkowy event organizowany przez luksusowy stołeczny dom handlowy Vitkac zwabił cały tłum entuzjastek mody. Która celebrytka wypadła najlepiej?
6.

To jeszcze Małgorzata Rozenek czy już Kate Moss? (ZDJĘCIA)

Przez dekadę kariery w show biznesie Małgorzata Rozenek stała się prawdziwą ekspertką w pozowaniu do zdjęć. Polska Kate Moss?
bESrIiTP
5.

"Top Model". Skąd wzięła się Dominika Wysocka? Zwyciężczyni programu kibicował cały Koszalin i PRACUJĄCY W TVN-ie chłopak! (ZDJĘCIA)

Zwycięstwo 21-letniej Dominiki Wysockiej w 10. edycji "Top Model" było dla fanów programu sporą niespodzianką. Koszalinianka, której urodę oceniano z początku jako zbyt "komercyjną", na ostatniej prostej pokonała faworytki jury. Zobaczcie, jak wyglądała jej kręta droga do sukcesu.
4.

Edyta Górniak świętuje 49. URODZINY w towarzystwie Allanka i krążków cebulowych (ZDJĘCIA)

Niedawno Edyta Górniak celebrowała wejście w kolejny rok życia. Z tej okazji zabrała bliskich na biesiadę do góralskiej karczmy. Nie zabrakło toastu za zdrowie diwy.
3.

Opierzona Sara Boruc stroi kwaśne miny, wędrując na śniadanie do warszawskiej knajpki (ZDJĘCIA)

Planująca przeprowadzkę do Los Angeles Sara Boruc miała okazję przypomnieć sobie, dlaczego woli kalifornijskie słońce niż polską pluchę. W drodze do knajpy w centrum Warszawy celebrytka musiała omijać kałuże i stawiać czoła paskudnemu wietrzysku. Bohaterka?
bESrIiTQ
2.

"Top Model". Gwiazdy brylują na żółtym dywanie finałowego odcinka: odmieniona Katarzyna Sokołowska, Julia Kamińska, Jan Kliment (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór pasjonaci wielkiej mody ściągnęli na nagranie finałowego odcinka 10. edycji "Top Model". Dawid Woliński wystylizował się na Damiano Davida z Maneskin, natomiast Marcin Tyszka starał się wtopić w tłum w kurtce moro. Stylowi?
1.

Oto efekty najbardziej NIEUDANYCH operacji plastycznych, z którymi mierzą się lekarze "Plastycznej fuszerki": pęknięty implant, wklęsły nos, znikający pępek... (ZDJĘCIA)

Do programu "Plastyczna fuszerka" zgłaszają się zwolennicy chirurgii plastycznej, którzy mają za sobą fatalne w skutkach operacje. Zobaczcie ich nieudane spotkania ze skalpelem oraz zbawienne transformacje.
bESrIiUD