Sobota 08.07.2017

Uczestniczki "Projektu Lady" bronią kontrowersyjnego "eksperymentu": "Pani Tatiana otworzyła nam oczy na świat. Próbujecie oczernić kogoś, kto TYLE DLA NAS ZROBIŁ"

Tatiana Mindewicz-Puacz Projekt Lady eksperyment w "Projekcie Lady"

 

 Uczestniczki "Projektu Lady" bronią kontrowersyjnego "eksperymentu": "Pani Tatiana otworzyła nam oczy na świat. Próbujecie oczernić kogoś, kto TYLE DLA NAS ZROBIŁ"

Wakacyjny program TVN-u, który stacja reklamuje głównie Małgorzatą Rozenek, miał w założeniu mieć charakter "misyjny", pokazując młodym ludziom, że warto mieć klasę, nie upijać się na imprezach i znać podstawy savoir vivre'u. Żeby Projekt Lady miał jednak dobrą oglądalność, jego twórcy musieli pokazać coś więcej niż nudne lekcje układania sztućców na stole. W jednym z odcinków pojawił się więc "eksperyment", który miał na celu "otworzyć oczy" uczestniczkom programu. Pomysł, by dziewczyny zmierzyły się z przykrymi opiniami na swój temat nie spotkał się jednak z entuzjazmem widzów.

Zobacz: Oburzenie po naukowym "eksperymencie" w "Projekcie Lady". "Przemocowe, SZOWINISTYCZNE GÓ*NO!"

Okazuje się, że same kandydatki na "damy" widzą sprawę nieco inaczej. Dziewczęta postanowiły stanąć w obronie Tatiany Mindewicz-Puacz na Facebooku.

Ręce opadają, jak się czyta te bzdury - napisała Daria Juszczyk. Ludzie, opanujcie się. la waszej jasności - pani Tatiana nie uraziła żadnej z nas, wręcz przeciwnie, otworzyła nam oczy na świat, pokazała ile jesteśmy wrte, była i jest dla nas cały czas pomimo tego, że program dawno się skończył. (...) Na siłę próbujecie oczernić kogoś, kto tyle dla nas zrobił, nie róbcie sztucznego zamieszania wokół czegoś co nie miało miejsca.

Sytuacji broni też Karolina Plachimowicz:

Sonda miała pokazać jak widzą nas inni a nie urazić. Wielka afera i jazda na panią Tatianę, a ja nie rozumiem o co (...) Proszę nie siać niepotrzebnego zamieszania jeśli się nie zna.

Jak sądzicie, czy po zakończeniu programu wreszcie są "damami"?

Zobacz też: TVN zmanipulował "eksperyment" z "profesorem"?! "Nie potwierdzam, że komentarze zostały zebrane podczas zdjęć z moim udziałem"

 

 

 

 

Małgonia walczy o karierę Lady Patrycji: "Jest żywym dowodem, że Projekt Lady jest wspaniały!"

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (70)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 70
Odpowiedz
48 37
zgłoś
Gość 08.07.2017 10:05
Pani Tatiana nie zrobiła tego dla was tylko dla siebie.
Odpowiedz
227 57
zgłoś
gość 08.07.2017 10:06
jak uczestniczki moga zostac damami jak za prowadzaca maja pseudo lady infantylna dzidzie piernik Rozenek?
Odpowiedz
271 64
zgłoś
Gość 08.07.2017 10:07
oczywiscie ze bronia skoro dostaja kase za kazdy odcinek, calosc to czysta rezyserka, a najwiekszy polew z 50letniej prowadzacej "lady" ktora paraduje na insta w majtasach :)
Odpowiedz
32 18
zgłoś
Gość 08.07.2017 10:07
Mają w kontraktach umowy co Mają mowic po zakonczeniu programu i tyle. Ustawka tvnowska
Odpowiedz
166 27
zgłoś
betti 08.07.2017 10:08
to tylko gra, ludzie nie rozumieją , że tv nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 70