Poniedziałek 10.07.2017

TYLKO U NAS: Krupa już się rozwiodła z Romainem Zago! "Nastąpił CAŁKOWITY rozkład pożycia"

Joanna Krupa Romain Zago rozwód Joanny Krupy

TYLKO U NAS: Krupa już się rozwiodła z Romainem Zago! "Nastąpił CAŁKOWITY rozkład pożycia"

Niecałe trzy miesiące temu media obiegła wiadomość o niespodziewanym rozwodzie Joanny Krupy z Romainem Zago. Okazało się, że w czasie gdy modelka opowiadała o tym, jak jest szczęśliwa w małżeństwie oraz o planowanym dziecku, jej związek z Romkiem przeżywał potężny kryzys. Trzeba przyznać, że dość długo udawało jej się wywieść wszystkich w pole. Okazało się jednak, że Roman od dłuższego czasu miał problem z zaakceptowaniem jej życia "na dwa domy", częstych podróży i braku czasu dla niego oraz odkładania decyzji o dziecku. Z kolei Asia miała ponoć podstawy by sądzić, że "słomiany wdowiec" Zago pocieszał się w Kalifornii towarzystwem innych kobiet. Wreszcie Romain zakomunikował Joasi, że to koniec. Po początkowym szoku Krupa zadziwiająco szybko ruszyła do przodu i znalazła sobie nowych adoratorów. To ponoć sprawiło, że jej mąż miał zrozumieć, jak wielki popełnia błąd i błagać o powrót. W tym celu zaczął ją obsypywać drogimi prezentami, a nawet prosił o pomoc... teściową.

Zobacz: Romain BŁAGA TEŚCIOWĄ o pomoc w odzyskaniu Dżoany! "Ma nadzieję, że nie dojdzie do rozwodu"

Niestety w międzyczasie Joasia zrozumiała, że przez niego straciła jedynie młodość i okazję na prawdziwą karierę, o czym opowiedziała w wywiadzie dla Vivy.

Przypomnijmy: Krupa o Romainie: "STRACIŁAM PRZEZ CIEBIE 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT MOJEGO ŻYCIA! Gdyby nie nasz związek, moja kariera nabrałaby większego rozpędu"

Dziś w sądzie na Florydzie podpisano papiery, w których powódką jest właśnie Krupa. Można w nich przeczytać między innymi, że pomiędzy nią a mężem "nastąpił całkowity rozkład pożycia" oraz, że nie domagają się wobec siebie alimentów. Wygląda na to, że oboje chcieli się rozstać polubownie i szybko mieć sprawę z głowy. Na dowód tego Joanna opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z uśmiechniętym Romkiem z gabinetu prawników.

Już będąc w domu Dżaoana odreagowała napięcie publikując swoje rozbierane zdjęcia w sieci, na których zasłania się jedynie satynową koszulką. Do tego dołączyła złotą myśl: Nawet kiedy ktoś popełnia błędy, nie zapomnij ile wcześniej zrobił dobrego.

Myślicie, że będzie kiedyś żałować swojej decyzji?

 

Krupa nie chce ratować małżeństwa? "On próbuje naprawić nasz związek, ale zobaczymy"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (512)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 512
Odpowiedz
520 112
zgłoś
Gość 10.07.2017 22:01
No to dzoana szalej 😅😂😂
Odpowiedz
595 105
zgłoś
Gość 10.07.2017 22:01
Prywatnosci troche.Co sie dzieje z tym światem
Odpowiedz
103 55
zgłoś
Gość 10.07.2017 22:01
Nigdy go nie kochała.
Odpowiedz
502 110
zgłoś
Gość 10.07.2017 22:02
Już od roku mówiła o nim jak o kulawym psie
Odpowiedz
77 22
zgłoś
Gość 10.07.2017 22:02
Hahahaha to DAMA 😂😂😂😂😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 512