Czwartek 13.07.2017 17:15

Tak wyglądał pokaz Dolce&Gabbana na Sycylii! (ZDJĘCIA)

pokaz Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana polskie modelki modapudelek

Choć Domenico Dolce i Stefano Gabbana raczej nie muszą martwić się o popularność swojej marki, wciąż próbują prześcignąć inne domy mody, chociażby w pomysłach na promocję. Od kilku sezonów projektanci próbują odmłodzić markę, zatrudniając dzieci gwiazd i "infulencerów" z jak największą liczbą obserwatorów na Instagramie. Zarówno na czerwcowym pokazie w Mediolanie, jak i w nowej kampanii wystąpili więc przede wszystkim milennialsi ze znanym nazwiskiem.

Zobacz: Krewni gwiazd debiutują na wybiegu Dolce&Gabbana: brat Miley Cyrus, szwagier Pippy Middleton, syn Snoop Dogga... (ZDJĘCIA)
Arystokratki i "influencerki" reklamują Dolce&Gabbana

W odpowiedzi na paryski tydzień haute couture Dolce&Gabbana organizuje co rok pokaz Alta Moda, na którym prezentowane są najbardziej spektakularne kreacje. Tym razem marka postanowiła pójść o krok dalej i zaprosiła gości na ogromną, trzydniową imprezę na Sycylię, podczas której odbyły się aż trzy pokazy w Palermo. Wybieg ustawiono na Piazza Pretoria wokół fontanny, przywodzącej na myśl zeszłoroczny pokaz Fendi w Fontannie di Trevi. W całym centrum miasta rozłożono czerwone dywany, po których przechadzały się modelki, wokół bawili się tancerze, a wieczorami wszystko przekształcało się w wielką, luksusową imprezę.

Na pokazie, który bez wątpienia zasłużył na miano najbardziej spektakularnej imprezy modowej w tym roku, nie zabrakło też polskich modelek. Na wybiegach pojawiły się Jay Jankowska, Ala Sekuła, Michelle Gutknecht, Alicja Tubilewicz i Maria Zakrzewska.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy Dolce&Gabbana w Palermo. Chcielibyście tam być?

« Poprzednie 1/17

Pokaz Dolce&Gabbana na Sycylii

2Pokaz Dolce&Gabbana na Sycylii