Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż Krupy znów o rozwodzie: "Byłem zbyt zły, by pójść na terapię. Teraz ŻAŁUJĘ!"

74
Podziel się:

"Zamiast jej wysłuchać, powiedziałem, że z nami koniec. Największa rada, którą mogę dać każdemu, kto ma trudności w małżeństwie? Danie sobie czasu na refleksję, oddech i leczenie" - radzi Romain.

Były mąż Krupy znów o rozwodzie: "Byłem zbyt zły, by pójść na terapię. Teraz ŻAŁUJĘ!"

Kilka dni temu informowaliśmy, że małżeństwo Joanny Krupy i Romaina Zago przeszło do historii. Para podpisała dokumenty rozwodowe w sądzie na Florydzie, zapewniając, że nie mają do siebie wzajemnie żadnych pretensji, zwłaszcza finansowych. Ustalili, że nikt nikomu nie będzie płacił alimentów i uczcili rozwód radosnym zdjęciem, z Romainem uśmiechniętym od ucha do ucha.

Już w wywiadzie dla Vivy, udzielonym miesiąc temu Joanna zapowiedziała, że to się tak skończy. Wyznała, że mąż wprawdzie z czasem zmienił zdanie w kwestii rozwodu i namawiał ją, by do siebie wrócili, jednak ona czuła się zbyt zraniona. Nie wybaczyła mu tego, że poprosił ją o rozwód przez telefon, na dodatek dzwoniąc do niej z siłowni, na krótko przed Bożym Narodzeniem. Poza tym odrzucił jej propozycję terapii małżeńskiej. W rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy Zago przyznaje, że go wtedy poniosło.

Byłem zbyt zły, więc odmówiłem Asi pójścia na terapię. Zamiast jej wysłuchać, powiedziałem, że z nami koniec - wspomina w tabloidzie. Byłem uparty i teraz tego żałuję.

Inna sprawa, czy było w ogóle co ratować. Z wypowiedzi byłych już teraz małżonków wynika, że przed ślubem zapomnieli ustalić tak ważne kwestie jak na przykład posiadanie potomstwa. W wywiadzie udzielonym Faktowi Romain ujawnił, że dojrzał już do rodzicielstwa i żałuje, że pozwolił Joannie odkładać tę decyzję w nieskończoność i mrozić jajeczka.

Ona zaś przyznawała w wywiadach, że nie wie, czy w ogóle chce mieć kiedykolwiek dzieci. Przy tak dużej różnicy zdań to nie miało prawa się powieść.

Gdy przychodziła praca, nasze ambicje zawodowe brały górę i odległość jaka z tego wynikała pomogła tworzyć większy dystans. Największa rada, którą mogę dać każdemu, kto ma trudności w małżeństwie? Danie sobie czasu na refleksję, oddech i leczenie - radzi teraz Romain w tygodniku Gwiazdy. Czasem na pokonanie kryzysu potrzeba 2-4 miesięcy, ale większość ludzi się na to nie decyduje. A to krytyczny i śmiertelny błąd!

Zobacz także: Krupa nie chce ratować małżeństwa? "On próbuje naprawić nasz związek, ale zobaczymy"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(74)
Gość
5 lata temu
Mądry po fakcie
Gość
5 lata temu
Raz lata za d****i w bikini i focie strzela, raz na wyznania go zbiera że żałuje. Weź się Romek ogarnij
gość
5 lata temu
jestem po jej stronie...
Gość
5 lata temu
A mnie jest go szkoda. Facet ewidentnie ją kochał i chciał założyć rodzinę, ona wolała karierę i napewno bardzo go to bolało. W nerwach zaproponował rozstanie i pewnie nie myślał, że Aśka weźmie to tak bardzo do siebie.
Gość
5 lata temu
Aśka bardzo dobrze zrobiła! Faceci myślą, że każda kobieta pragnie być matką i na tym kończy się jej ambicja. Zapamiętajcie to panowie - kobiety też cenią swoją karierę i wolność, nie jesteście zawsze numerem 1 :p
Najnowsze komentarze (74)
szkoda
5 lata temu
szkoda ,że się rozstali wyglądali na fajna parę i przede wszystkim zakochaną w sobie .
gość
5 lata temu
" poprosił ją o rozwód przez telefon, na dodatek dzwoniąc do niej z siłowni, na krótko przed Bożym Narodzeniem" brzmi zupełnie jak mój były 😂
Gość
5 lata temu
Kobieto Twoja racja!
gość
5 lata temu
po prostu nowa s**a, z którą zdradzał Askę również wyśmiała jego radykalne poglądy dziecioróbskie i go pogoniła. szuka inkubatora, kobieta nieważna w takich związkach jest. Potem ważne dzieci i tylko nowe d**y. Tacy są niektórzy i ten typ tak ma
Gość50zl
5 lata temu
Mam to gleboko w 4 literach
gość
5 lata temu
taak a juz najlepiej pudel oceni czy mieli czy nie mieli szansy.
gość
5 lata temu
Żałuj chłopie żałuj bo już takiej drugiej nie będziesz mieć. A dobrze, że się nie zdecydowała wrócić na jego zawołanie. Szanuje się kobieta a ja szanuję ją za to.
Gość
5 lata temu
W dubaju Cię wezmą dzoana
Gość
5 lata temu
G***o prawda, dobrze że ja zostawił, teraz tylko taką gatke strzela, żeby to wyglądało dramatycznie
gość
5 lata temu
szkoda zabraklo dojrzalosci...
gość
5 lata temu
szkoda ! pieniadze mieli a kariera to nie wszystko , szkoda taka ladna para
Gość
5 lata temu
Szkoda, kochali sie a teraz to koniec Powodzenia obojgu
gość
5 lata temu
i co teraz Joanna... wrocisz do Dubaju?
gość
5 lata temu
on wygląda zupełnie jak Krzysio Ibisz :o
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie