Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded bojkotuje wodę mineralną. Twierdzi, że na butelce widnieje... SYMBOL ISLAMU. "Francuskie koncerny chcą się przypodobać wyznawcom Allaha"

326
Podziel się:

"Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu" - tłumaczy. Producenci wody już odpowiedzieli na jej zarzuty. "Żywiec Zdrój nie dykryminuje, nie wyróżnia, ani nie promuje żadnych wybranych postaw".

Miriam Shaded bojkotuje wodę mineralną. Twierdzi, że na butelce widnieje... SYMBOL ISLAMU. "Francuskie koncerny chcą się przypodobać wyznawcom Allaha"

Raz na jakiś czas Miriam Shaded lubi przypominać o sobie w mediach, opowiadając o tym, jak bardzo nienawidzi islamu i jego wyznawców oraz podkreślając przy okazji, że chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą w Europie. Ostatnio przypomniała o sobie wyrażając w różnych telewizjach swoją opinię na temat uchodźców.

Shaded nie zraziły nawet groźby, które rzekomo miała otrzymywać. Pod koniec ubiegłego roku opublikowała je na Facebooku przekonując, że niejaki Osama może zagrażać jej życiu.

Dzięki swojemu zaangażowaniu w "walkę z islamem" Miriam stała się ulubienicą TVP, dlatego bywa gościem m.in. programów Jana Pospieszalskiego, gdzie tłumaczy, na czym polega zagrożenie płynące z "napływu fal muzułmanów". Ostatnio Shaded dopatrzyła się "zagrożenia" w czymś, co naprawdę trudno nazwać "niebezpiecznym", a mianowicie... etykiecie wody mineralnej. Zdaniem aktywistki popularna woda mineralna Żywiec Zdrój ma nową oprawę graficzną, symbolizującą... islam:

Nie wiem jak wy, ale ja juz nie kupuje... - napisała pod zdjęciem etykiety, na której widnieje księżyc z gwiazdką. Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu. Ponadto lepiej dla naszej gospodarki kupować Polskie produkty". Cytując jednego z obserwujących "W ramach sprostowania. Spółka Żywiec Zdrój jest częścią grupą Danone, której główna siedziba znajduje się we Francji, która przechodzi akurat niezwykłą zmianę kulturową i społeczną. Istnieją 2 powody umieszczania symboli Islamu przez Francuski koncern Danone: 1. Francuskie koncerny chcą się przypodobać wyznawcom Allaha 2. Wyznawcy Allaha we firmie Danone stanowią większość, niż zwykli francuscy obywatele z pozostałych wyznań.

Na oficjalnym profilu marki pojawiły się komentarze producentów w tej sprawie:

We wszystkich podejmowanych działaniach nasza firma przyjmuje postawę odpowiedzialną i przestrzega obowiązujących przepisów prawa, w tym praw człowieka. Nie dyskryminujemy, nie wyróżniamy, ani nie promujemy żadnych wybranych postaw, w szczególności dotyczących takich obszarów jak przekonania religijne, płeć, rasa, narodowość, poglądy czy orientacja. Działamy w sposób bezstronny, obiektywny, z poczuciem odpowiedzialności i w zgodzie z przepisami prawa. Podstawowym skojarzeniem symbolu księżyca oraz gwiazd jest noc i właśnie to oddaje warstwa graficzna zakwestionowanego przez Ciebie opakowania. Przykro nam, jeśli Tobie kojarzy się jednoznacznie z religią. Nie było to naszą intencją. Jednocześnie dziękujemy za Twoją uwagę. Wszystkie opinie dotyczące produktów Żywiec Zdrój pozwalają nam doskonalić nasze działania. Tak jak już wspominaliśmy w wiadomości prywatnej, nasze opakowania po zmianie jeszcze silniej podkreślają pochodzenie wody wprost z natury. Mamy nadzieję, że ich nowy wygląd przepadnie Wam do gustu. Pozdrawiamy.

"Na dowód" Shaded opublikowała na Facebooku logo, które wywołało burzę przekonując, że na butelce polskiej wody mineralnej pojawił się symbol islamu.

Producenci wody postanowili wydać oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczą powód umieszczenia "kontrowersyjnego" logo, który chyba tylko Miriam Shaded skojarzył się z islamem.

Kompozycja widoczna na etykiecie jednoznacznie pokazuje biwakowanie nocą - znajduje się na niej symbol nomiotu, księżyca i trzech gwiazd oraz napis "Z wodą w plecaku na super biwaku" - czytamy. Z zaskoczeniem przyjęliśmy więc inną interpretację tym bardziej, że jedyną naszą intencją było przypominanie o zdrowym nawodnieniu podczas wakacyjnych aktywności. Żywiec Zdrój nie dyskryminuje, nie wyróżnia, ani nie promuje żadnych wybranych postaw, w szczególności dotyczących takich obszarów jak przekonania religijne, płeć, rasa, narodowość, poglądy czy orientacja.

Zobacz także: Miriam Shaded apeluje w TVP Info: "Nie wpuszczać imigrantów do Europy, karać i deportować"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(326)
Alicja
5 lata temu
O kurka!! Faktycznie!! :O
Gość
5 lata temu
Niby trochę przesada ale jednak wygląda bardzo podobnie i zgadzam się żeby kupować polskie produkty zasilajmy naszych!!
gość
5 lata temu
No i ma racje! Pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych
gość
5 lata temu
Pozdrawiam ludzi pracujących i przeglądającyh Pudelka. Jestem z Wami!
gość
5 lata temu
pijąc żywca osiedlasz araba , nie pasuję jednak ...
Najnowsze komentarze (326)
gość
4 lata temu
w nocy księżyc to też islam?
gość
5 lata temu
jezeli krzyze nie kojarza sie z chrzescijanstwem to czemu sa systematycznie usuwane z roznych opakowan , ruch troche glowa , czytaj wiecej
gość
5 lata temu
Co za hipokryzja, ! oczywiscie ze ksiezyc i gwiazki , to ewidentnie sa symbolem chrzescijanstwa. Ale krzyz systematycznie usuwanych zewszad skad sie da, [ ku zadowoleniu liberalow i podobnym niewidomym intelektualnie ] to juz nie kojarzy sie z chrzescijanstwem Ostanio dyskond Lidl usunął krzyż z wizerunku greckiej świątyni z wyspy Santorini na opakowaniach produktów własnej marki Eridanous..
gość
5 lata temu
Zywiec Zdrój? a idz ty w ...g**j.
as
5 lata temu
MA RACJE W 100 % .To jest wojna .Ten ksiezyc pasuje tam jak nos do d**y
a
5 lata temu
to jest woda źródlana, nie mineralna.
edi
5 lata temu
Takimi małymi kroczkami reklamą podprogową ładują nam do głowy poprzez symbole że islam nie jest zły a wszyscy wiemy jak traktowane są kobiety przez wyznawców Allaha.
gość
5 lata temu
Z cyklu "jak tu zaistnieć?". Ta pani już nie raz "błysnęła"w mediach, chyba lepiej by wróciła do cykania sweet fotek przed lustrem, bo urody akurat nie można jej odmówić. Nie wiem, czy symbol na wodzie mineralnej ma nawiązywać do islamu, czy nie. Wiem jedno. Jest cała masa fanatyków religijnych, którzy wszędzie doszukują się ukrytych przekazów "ciemnej strony mocy". Szukajcie, a znajdziecie. Pamiętajcie tylko, że za uwagą podąża energia i zasilacie to, na czym się tak obsesyjnie koncentrujecie. Przeciętny człowiek sięga po butelkę wody, bo chce mu się pić, i ma gdzieś etykietkę. Gdybyśmy zajęli się dogłębną analizą wszystkich faktycznych, domniemanych, jak i całkiem urojonych symboli ukrytych wokół nas, to okaże się, że strach cokolwiek robić czy kupować. Kiedyś poznałam faceta, który stwierdził, że cały przemysł muzyczny podlega satanistom i przestał słuchać czegokolwiek poza Biblią na mp3. Czy to jest droga do wolności czy kolejne więzienie?
Jarek z PIS-u
5 lata temu
LUDZIE POMÓŻCIE !!!! Co ta MIriam Shaded robi ze swoim życiem ???? Po co ona to wszystko robi i pisze. POMÓŻCIE mi załatwić, żeby zaczęła grać w p****lach !!!! Zobaczcie na jej cycuszki, na suteczki na piękną figurę na buzię na włoski.... a jakie ona ma nogi i stópki .... Zobacz frajerze, gdyby ci usiadła ci pu szką na nosie ale byś lizał, co nie ? LUDZIE my prawdziwi Polacy musimy namówić Miriam by nie marnowała sobie życia tylko pokazywała nam swoją ci pkę, buforki, suteczki.... Chcecie ją oglądać, prawda ? No powiedz frajerze.
gość
5 lata temu
a ja nie kupuję cisowianki i nałęczowianki, bo sponsorują ruchy pro-life!!
gościu
5 lata temu
Ma kobieta rację, a czy wy, gdybyście rysowali księżyc narysowalibyście księżyc w tę stronę czy raczej w drugą? No właśnie, każde polskie dziecko rysuje księżyc pełny z lewej a wycięty po prawej stronie a nie jego lustrzane odbicie jak w islamie
gość
5 lata temu
ja tego g****a już od dawna nie kupuję Muszynianka RULEZZ
gość
5 lata temu
TAKA MŁODA A JUŻ D***L
kaszup
5 lata temu
Piękna kobita, imię jak siostra Mojżesza ładne i dobrze gada, coś gratuluję dobra niewiasto, dużo powodzenia życzę, super
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie