Piątek 14.07.2017

Donald Trump komentuje 64-letnią Brigitte Macron: "JEST W NAPRAWDĘ DOBREJ FORMIE"

Donald Trump Brigitte Macron

Donald Trump komentuje 64-letnią Brigitte Macron: "JEST W NAPRAWDĘ DOBREJ FORMIE"

Donald Trump często jest krytykowany nie tylko za kontrowersyjne wypowiedzi na temat emigrantów i swoich politycznych przeciwników, ale też za seksistowski stosunek do kobiet. Środowiska feministyczne nie mogą mu darować chwalenia się "łapaniem za cipki" i innych przemocowych zachowań oraz niewybrednych żartów, które dla niego samego są wręcz powodem do dumy.

W 1989 roku obecny prezydent Stanów Zjednoczonych został nawet oskarżony o gwałt (!) przez własną żonę, Ivanę. Sprawa jednak rozeszła się po kościach, bo prawnikom udało się udowodnić, że "mąż nie może zgwałcić własnej żony"...

Wiele kontrowersji wywołuje także sposób, w jaki miliarder traktuje obecną małżonkę, Melanię. W sieci mnóstwo jest filmów, w których internauci szczegółowo analizują pod kątem mowy ciała. Zdaniem większości z nich, obecna pani Trump jest zastraszona i całkowicie zdominowana przez swojego męża, a jej reakcje są podobne jak u osób będących ofiarami regularnej przemocy.

Trump nie ogranicza się zresztą do seksizmu jedynie w najbliższym otoczeniu. Nie ma problemu również z tym, aby obrażać znane kobiety piastujące funkcje publiczne.

W 2015 roku wytknął Hillary Clinton "brak umiejętności łóżkowych" (!), co wydedukował zapewne z faktu, że lata temu została ona w głośnych okolicznościach zdradzona przez swojego męża Billa ze stażystką z Białego Domu.

Skoro Hillary nie potrafi zaspokoić męża, to jakim cudem zaspokoi Amerykę? - pytał z ironią.

Teraz po raz kolejny Donald stał się bohaterem małego skandalu, który miał miejsce podczas trwającej aktualnie wizyty pierwszej pary USA we Francji. W trakcie przywitania z prezydentem Emmanuelem Macronem i jego żoną Trump popełnił spektakularną gafę. Jak wiadomo, Brigitte Macron jest o 24 lata starsza od swojego męża (swoją drogą, dokładnie taka sama różnica wieku dzieli Donalda i Melanię) i przez nieprzychylnych jej komentatorów nazywana nawet "pierwszą babcią Francji". Donald podczas oficjalnego uścisku niestosownie nawiązał do tego faktu oraz zaczął niebezpiecznie przekraczać osobistą strefę pierwszej damy, wyszarpując jej rękę i protekcjonalnie poklepując. "Zachwycił" się także jej formą, którą utrzymuje... pomimo zaawansowanego wieku.

Jest pani w takiej dobrej formie, naprawdę - skomentował, po czym zwrócił się do jej męża mówiąc w osobie trzeciej, jakby zachwalał dobrej jakości towar na targu.

Ona jest naprawdę w dobrej formie fizycznej. Piękna - powtórzył.

W jego mniemaniu z pewnością komplementował żonę prezydenta i zachował się bardzo taktownie. Specjaliści od wizerunku twierdzą ponadto, że taki sposób zachowania Trumpa ma na celu osłabienie "przeciwnika" już na wstępie i ustawienie go w pozycji podległej, aby łatwiej było nim manipulować.

Myślicie, że udało mu się osiągnąć cel?

 

Donald Trump: Putin wolałby Hillary Clinton jako prezydenta

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (308)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 308
Odpowiedz
567 289
zgłoś
Gość 14.07.2017 17:40
Przecież prawdę powiedział, w dobrej formie jak na babcie.
Odpowiedz
259 132
zgłoś
Gość 14.07.2017 17:41
Dobrze zakonserwowana mumia 😊
Odpowiedz
213 110
zgłoś
Gość 14.07.2017 17:41
Odpychająca jest. Taka zasuszona i ta twarz..
Odpowiedz
121 71
zgłoś
gość 14.07.2017 17:41
Makaron jest całkiem przystojny :)
Odpowiedz
451 179
zgłoś
gość 14.07.2017 17:42
no i jest... do tego zyje drugie szczesliwe zycie - pierwsze z pierwszym mezem... a zjadliwy swiat moze jej naskoczyc - ona wyglada na spelniona, szczesliwa kobiete, ktora ma w glebokim powazaniu fascynacje swiata jej podeszlym wiekiem
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 308