Sobota 15.07.2017

Zdenerwowana Farna o swoich kilogramach: "CO JEST NIE TAK, skoro mieszczę się w zwykłą rozmiarówkę? TO CHORA PRESJA!"

Ewa Farna

Zdenerwowana Farna o swoich kilogramach: "CO JEST NIE TAK, skoro mieszczę się w zwykłą rozmiarówkę? TO CHORA PRESJA!"

Ewa Farna w polskim show biznesie zaczęła funkcjonować mając zaledwie 16 lat, a jej płyta EWAkuacja cieszyła się dużą popularnością, gwarantując młodej wokalistce szybki awans do gwiazdorskiej pierwszej ligi. Równolegle Farna działała też w Czechach, poza koncertami występując też w tamtejszej telewizji w roli jurora Idola. W wieku niespełna 24 lata Ewa znalazła się w gronie najchętniej słuchanych wokalistek w Polsce, a fani szczególnie cenią nie tylko jej wokalne umiejętności, ale też dystans do siebie i poczucie humoru.

W wywiadzie dla Wysokich Obcasów Farna szczerze opowiedziała o tym, że takie podejście nie zawsze przychodzi jej łatwo. Dziennikarka pisma wypytywała wokalistkę o to, jak czuje się z presją dotyczącą wagi i zmiany wyglądu. Okazało się, że Farna ma w tym temacie parę gorzkich refleksji:

Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia - podkreśliła.

Ewa wyznała też, że jej zdaniem czeskie media są dla niej wyjątkowo brutalne:

Czeski dziennikarz przyniósł mi kiedyś na wywiad żyletki i zaproponował, żebym ogoliła sobie ręce, bo mam na nich włosy i to na pewno znaczy, że jestem lesbijką - a miałam 14 lat. Wtedy był ze mną tata, który się oburzył. To w czeskiej prasie ukazała się wzmianka, że wyglądam jak dwie polskie ciężarówki.

Jakbym nie miała wsparcia, poczucia, że mam gdzie wracać, że jestem kochana przez rodzinę i że byłam wychowywana w bezpieczeństwie - to mogłabym sobie z tym nie poradzić - dodała.

Niefajne komunikaty zdarzają się często(...) Po dziesięciu latach w show-biznesie jestem w stanie powiedzieć, że każdy tu powinien mieć swojego psychologa. (...) Szczerze mówiąc, internauta dla mnie nie jest autorytetem. Słucham swojego ciała, rodziców, swoich trenerów. (...) Osobiście też wolę figurę Beyoncé niż Anji Rubik. Kształty są seksowne - zaznaczyła.

Farna opowiedziała też o tym, jak ważne jest dla niej wsparcie jej chłopaka:

Żaden mi nie powiedział niczego złego o moim wyglądzie. Ale też facet jest dla mnie motywacją do zmiany, bo nie będę ściemniać, że nie chcę dla niego dobrze wyglądać. Ale nie dlatego, że on mnie zmusza, tylko dlatego, że jest wspierający, że ja bym chciała być dla niego taka „wow”. A jeżeli facet ci będzie mówił: „Może byś tutaj coś z tym noskiem zrobiła, i coś tu”, to po prostu spier... od niego, bo jest jakiś kiepski. Trzeba to mówić dziewczynom, bo to, co się dzieje, niebezpiecznie zaczyna przypominać serial „Black Mirror”. (...) Powiem szczerze, mnie trudno konkurować z dziewczynami po operacjach. Trudno mi być z nimi na jednej okładce, trudno mi być z nimi na jednym bankiecie, kiedy wszyscy je otaczają i komplementują: „Jak ty cudnie wyglądasz!”. A ja, taka większa dziewczyna ze wsi, trochę źle się czasami czuję z tym, że nie słyszę tony komplementów, bo sobie czegoś nie wstrzyknęłam.

 

Ewa Farna świętuje 10-lecie w wieku 23 lat

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (505)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 505
Odpowiedz
1626 311
zgłoś
Gość 15.07.2017 16:17
Nie daj się Ewka!!! Wyglądasz super!!!💪
Odpowiedz
73 24
zgłoś
gość 15.07.2017 16:18
ewcia rob jak uwazasz albo uwazaj jak robisz,zdrowie w twoich rekach
Odpowiedz
62 176
zgłoś
Gość 15.07.2017 16:20
Oj grubasy , grubasy przestańcie udawać że się to wam podoba
Odpowiedz
87 24
zgłoś
Gość 15.07.2017 16:20
Mądrze prawi
Odpowiedz
318 43
zgłoś
Gość 15.07.2017 16:20
Ewa, jesteś wspaniała. Czekam na czasy kiedy ludzie zrozumieją to, o czym mówisz.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 505