Niedziela 16.07.2017

Durczok o Kaczyńskim: "Zachowuje się jak ZŁODZIEJ, KTÓRY PRZYCHODZI DO STARUSZKI. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy"

Kamil Durczok Jarosław Kaczyński PiS Prawo i Sprawiedliwość

Durczok o Kaczyńskim: "Zachowuje się jak ZŁODZIEJ, KTÓRY PRZYCHODZI DO STARUSZKI. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy"

Kamil Durczok dwa lata temu stał się bohaterem skandalu, kiedy tygodnik Wprost dowodził, że jako szef Faktów lubował się w poniżaniu pracowników, zastraszaniu ich i składaniu redakcyjnym koleżankom propozycji seksualnych.

Przypomnijmy: Pracownik o Durczoku: "Pycha posunięta do granic absurdu! CZOŁGAŁ LUDZI, UPOKARZAŁ"

Dziennikarki TVN-u o Durczoku: "Powiedział o koleżance, że chętnie by się wślizgnął między jej uda"

W efekcie Durczok pożegnał się z pracą i do dziś sądzi się z tygodnikiem Wprost. Co ciekawe, w pierwszym procesie chodziło nie o to, czy informacje podane w tygodniku były prawdziwe, ale czy nie posunięto się za daleko w ich ujawnianiu.

Aby jakoś związać koniec z końcem, dziennikarz postanowił wydać książkę pt. Przerwa w emisji, w której próbował się wybielić i zapewniał, że "przemyślał sprawę".

Aktualnie Durczok jest właścicielem górnośląskiego portalu Silesion.pl oraz współpracuje z Polsat News, gdzie prowadzi program Brutalna prawda, Durczok ujawnia. Jest też aktywny w Internecie, gdzie wrzuca filmiki nagrane w samochodzie, na wzór Jarka Kuźniara, z komentarzem do aktualnych wydarzeń politycznych.

Przypomnijmy, że obecnie trwa spór w sprawie projektu Prawa i Sprawiedliwości dotyczącego polskich sądów. PiS planuje "wygasić" Sąd Najwyższy przenosząc jego sędziów w stan spoczynku. Zgodnie z założeniami nowych sędziów wybieraliby politycy - w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Komentatorzy twierdzą zgodnie, że takie działania mogą doprowadzić do całkowitego zawłaszczenia władzy sądowniczej przez partię rządzącą, co może nawet ułatwić manipulację w wyborach. Od kilku dni w całej Polsce trwają protesty w tej sprawie.

Kamil pomyślał chyba, że jeśli podepnie się pod ten nurt bojkotowania PiS w najgorętszym momencie, odzyska trochę utraconej sympatii. W najnowszym nagraniu dziennikarz żali się na prezesa Kaczyńskiego i nazywa go... złodziejem.

Prawo i Sprawiedliwość to właściwie Jarosław Kaczyński. Zachowuje się dzisiaj jak złodziej, który przychodzi do staruszki i oferuje jej darmowe opony na zimę zamiast rachunku na węgiel staruszka podpisuje akt sprzedaży własnego mieszkania - metaforyzuje były szef Faktów. Sytuacja jest identyczna. Kaczyński daje dzisiaj ludziom 500+, mieszkanie + i rozmaite z sufitu wzięte gwarancje socjalne. W zamian daje kwit na sprzedaż i przekazanie na własność jemu i jego partii polskiej demokracji. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy, obudzi się dostatecznie wcześnie i powie "dość".

Myślicie, że strategia Kamila się opłaci i uda mu się zyskać zwolenników dzięki atakowaniu PiS?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (563)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 563
Odpowiedz
134 42
zgłoś
Gość 16.07.2017 12:31
Ze 130kg waży jak nic
Odpowiedz
466 159
zgłoś
Gość 16.07.2017 12:32
Lovelas mysli ze się podoba kobietom
Odpowiedz
150 37
zgłoś
Gość 16.07.2017 12:32
Ale zapasiony
Odpowiedz
49 192
zgłoś
Gość 16.07.2017 12:32
Durczok sporo wycierpiałn. Dajmy już mu spokój.
Odpowiedz
539 178
zgłoś
Gość 16.07.2017 12:32
Ciekawe czy dalej molestuje kobiety
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 563