Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok o Kaczyńskim: "Zachowuje się jak ZŁODZIEJ, KTÓRY PRZYCHODZI DO STARUSZKI. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy"

448
Podziel się:

Skompromitowany dziennikarz próbuje ponownie wkupić się w łaski odbiorców, atakując znienawidzoną przez nich władzę. Dobra taktyka?

Durczok o Kaczyńskim: "Zachowuje się jak ZŁODZIEJ, KTÓRY PRZYCHODZI DO STARUSZKI. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy"

Kamil Durczok dwa lata temu stał się bohaterem skandalu, kiedy tygodnik Wprost dowodził, że jako szef Faktów lubował się w poniżaniu pracowników, zastraszaniu ich i składaniu redakcyjnym koleżankom propozycji seksualnych.

W efekcie Durczok pożegnał się z pracą i do dziś sądzi się z tygodnikiem Wprost. Co ciekawe, w pierwszym procesie chodziło nie o to, czy informacje podane w tygodniku były prawdziwe, ale czy nie posunięto się za daleko w ich ujawnianiu.

Aby jakoś związać koniec z końcem, dziennikarz postanowił wydać książkę pt. Przerwa w emisji, w której próbował się wybielić i zapewniał, że "przemyślał sprawę".

Aktualnie Durczok jest właścicielem górnośląskiego portalu Silesion.pl oraz współpracuje z Polsat News, gdzie prowadzi program Brutalna prawda, Durczok ujawnia. Jest też aktywny w Internecie, gdzie wrzuca filmiki nagrane w samochodzie, na wzór Jarka Kuźniara, z komentarzem do aktualnych wydarzeń politycznych.

Przypomnijmy, że obecnie trwa spór w sprawie projektu Prawa i Sprawiedliwości dotyczącego polskich sądów. PiS planuje "wygasić" Sąd Najwyższy przenosząc jego sędziów w stan spoczynku. Zgodnie z założeniami nowych sędziów wybieraliby politycy - w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Komentatorzy twierdzą zgodnie, że takie działania mogą doprowadzić do całkowitego zawłaszczenia władzy sądowniczej przez partię rządzącą, co może nawet ułatwić manipulację w wyborach. Od kilku dni w całej Polsce trwają protesty w tej sprawie.

Kamil pomyślał chyba, że jeśli podepnie się pod ten nurt bojkotowania PiS w najgorętszym momencie, odzyska trochę utraconej sympatii. W najnowszym nagraniu dziennikarz żali się na prezesa Kaczyńskiego i nazywa go... złodziejem.

Prawo i Sprawiedliwość to właściwie Jarosław Kaczyński. Zachowuje się dzisiaj jak złodziej, który przychodzi do staruszki i oferuje jej darmowe opony na zimę zamiast rachunku na węgiel staruszka podpisuje akt sprzedaży własnego mieszkania - metaforyzuje były szef Faktów. Sytuacja jest identyczna. Kaczyński daje dzisiaj ludziom 500+, mieszkanie + i rozmaite z sufitu wzięte gwarancje socjalne. W zamian daje kwit na sprzedaż i przekazanie na własność jemu i jego partii polskiej demokracji. Mam nadzieję, że suweren przejrzy na oczy, obudzi się dostatecznie wcześnie i powie "dość".

Myślicie, że strategia Kamila się opłaci i uda mu się zyskać zwolenników dzięki atakowaniu PiS?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(448)
Gość
6 lat temu
Ciekawe czy dalej molestuje kobiety
gość
6 lat temu
Durczok jesteś skończony, a takimi tekstami tylko robisz samozaoranie swojej daremnej postaci. Mizerny dziennikarzyna.
Gość
6 lat temu
Lovelas mysli ze się podoba kobietom
Gość
6 lat temu
Uśmiech jak aligator
Gość
6 lat temu
Taki sam p*****k jak Lis
Najnowsze komentarze (448)
MartusiaWroc6...
6 lat temu
Siema Wam robiłam ostatnio remont wiec szukałam czegoś czego nie ma nikt i odwiedziłam sprawdzoną przez znajomych firmę sufitywarszawa.pl, która zajmuje się montażem pięknych sufitów :) Firma działa profesjonalnie i od razu mamy piękny efekt. Do tego mają niskie ceny, rabaty i wysoką jakość materiałów i ogromny wybór. Znajomi widzieli i chwalą moj sufit!
gość
6 lat temu
Panie Durczok, jestes pan ostatnim, ktory ma prawo do krytykowania KOGOKOLWIEK. Zamilcz pan, bo jestes nikim. Najlepiej schowaj sie w mysiej norze.
gość
6 lat temu
Znikaj gościu z telewizji.
gość
6 lat temu
A Ty c****e jak sie zachwujesz lowelasie, zachcialo Ci sie molestowac pracownice p******u.Miales luksusowa prace i nie umiales jej docenic to marsz do kamieniolomu bo tylko tam sie nadajesz wyuzdany palancie, a od Kaczynskiego WARA D***U !!!
gość
6 lat temu
gnida o gnidzie. rewelka
Anna
6 lat temu
ale o****h tfu ! Jak on śmie pouczać ludzi, a sam co wyprawiał ! żałosny, obleśny !
gość
6 lat temu
On juz jest historią ha ha ha ha ha ha ha
biedronka
6 lat temu
tempaku z oblesna gębą przyjzyj sie jaka masz gębę jak krasula cos innego. Dobrze że cCie żona rzuciła no cóz byc z tak oblesnym człowiekiem to żenada.
robak
6 lat temu
Durczok zapominiałeś jakim byłes dnem, ze zona cię wyciagnela z alkoholizmu.ty Panu Kaczyńskiemu do piet nie dorosłeś przpomnij sobie człowieku co robiłeś ze ze swoimi pracownikami, zycze wszystkiego nagorszego co cie moze spotkać
j
6 lat temu
Powiedział ten co przychodził do gumowej lali, białej i czarnej.
gość
6 lat temu
podrzuć mu lale dmuchaną jakąs ze swojej kolekcji przyda mu się
gość
6 lat temu
Jeszcze trochę a ten szyderczy uśmiech zniknie z twojej wredenej i szyderczej gęby kamilku
gość
6 lat temu
DURCZOKU byłeś bardzo niedobry dla współpracowników JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM Żadny z pana AUTORYTET proszę nie pouczać innych
gość
6 lat temu
DURCZOKU byłeś bardzo niedobry dla współpracowników JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM Żadny z pana AUTORYTET proszę nie pouczać innych
...
Następna strona