Niedziela 16.07.2017 15:45

Od "dziewczyny z sąsiedztwa" do "ikony mody": zobaczcie ewolucję stylu księżnej Kate (ZDJĘCIA)

księżna Kate Kate Middleton księżna Cambridge modapudelek

Podczas gdy w Warszawie trwają ostatnie przygotowania przed poniedziałkową wizytą księcia Williama z rodziną, fani Middleton i modowe magazyny na całym świecie zastanawiają się, w czym tym razem pokaże się księżna. Ponieważ jej "wyjazdowa" garderoba zawsze prezentuje się imponująco, może i tym razem zobaczymy stylizacje, które dołączą do katalogu "ikonicznych", tak jak podczas dwóch zeszłorocznych dużych podróży do Kanady i Azji.

Zobacz: WSZYSTKIE STYLIZACJE Kate Middleton z Kanady. Która najlepsza? (ZDJĘCIA)

Zanim jednak Kate została "ikoną stylu" ubierała się jak zwykła "dziewczyna z sąsiedztwa". Dopiero zaręczyny, a potem ślub z następcą brytyjskiego tronu sprawiły, że Middleton rozwinęła skrzydła. Ponieważ obowiązują ją surowe zasady królewskiego dress code'u, preferuje dość konserwatywny styl, co - zwłaszcza w ostatnim czasie - nie podobało się brytyjskim mediom, sugerującym, że Kate ubiera się "ładnie i nudno".

Choć niektórzy krytykują ją za upodobnianie się do księżnej Diany, każda jej kolejna stylizacja budzi ogromne emocje. Zdarza jej się założyć jedną rzecz kilka razy, a kreacje od projektantów perfekcyjnie uzupełnia dodatkami z sieciówek, które niemal od razu znikają ze sklepów. Jest wierna swoim ulubionym fasonom, idealnie dobranym zestawom i domom mody, takim jak Alexander McQueen, Temperley London, Stella McCartney i Chanel.

Zobaczcie, jak zmieniał się jej styl. Jesteście ciekawi, w czym pojawi się w Polsce?

« Poprzednie 1/30

Ślub Hugha Van Cutsem i Rose Astor (2005)

2Ślub Hugha Van Cutsem i Rose Astor (2005)